Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Oční ordinace Ottlens, s.r.o.

Oční ordinace Ottlens, s.r.o.

Oční ordinace provádí: - estetická medicína - aplikace - kontaktní čočky.

Martin Vepřek - Tírna

Martin Vepřek - Tírna

Velkoobchodní sklad, prodej: - hutní materiál - neželezné kovy - alkamid. Služby: - CNC strojní obrábění - dělení materiálu - doprava materiálu.

Voním přírodou Petra Hatoňová

Voním přírodou Petra Hatoňová

Ponořte se do vůně přírody a vyzkoušejte přírodní a organickou kosmetiku, která je přirozená pro pokožku a nezatěžuje organismus. Navštivte e-shop Voním přírodu, kde si vyberou ženy i muži. Jedinečná přírodní živá kosmetika, která prospívá vašemu organismu, obsahuje pouze přírodní produkty jako je bambucké máslo, přírodní silice, extrakty z ...

UVAX, s.r.o.

UVAX, s.r.o.

Společnost UVAX, s.r.o. se sídlem v Šumperku se zaměřuje na kovovovýrobu, ve které je především specialistou na produkty z kovových a drátěných materiálů pro potravinářský, chemický, farmaceutický i jiný průmysl a táké pro zdravotnictví. Drátěné výrobky jsou vhodné jako zajímavé doplňky do kuchyně nebo do bytu. Kovovýroba - zakázková výroba z ...

Stawo Moravia s.r.o.

Stawo Moravia s.r.o.

Práce: - rekonstrukce, modernizace objektů - výstavba občanských, bytových budov - výstavba průmyslových objektů - renovace bytů - půdní vestavby.

Kominictví Jozef Uhrín

Kominictví Jozef Uhrín

Kominictví: - kominické práce a revize - vložkování komínů pro tuhá a plynná paliva - napojení krbů a krbových vložek - zednické, klempířské práce - stavba komínů - montáž fasádních vícevrstvých komínů.

Zahrada Rosea Jana Matysková

Zahrada Rosea Jana Matysková

Zahrada Rosea Květinářství, zahradnictví. Prodej: - květiny - zahradní doplňky. Zahradní realizace.

EVROmat a.s. pobočka

EVROmat a.s. pobočka

Prodej: - plechy, klempířské výrobky - spojovací materiál - střešní okna Velux - střešní krytiny - podstřešní izolační fólie - izolační pásy.

Střechy Čajda Petr Žáček

Střechy Čajda Petr Žáček

Střechy Čajda Realizace: - střechy na klíč, rodinné domy na klíč. Rekonsrukce střech. Klempířské a tesařské práce. Prodej: - střešní materiály - zahradní domky, nábytek.

Krňávek Bohumil

Krňávek Bohumil

Instalatér - instalatérské, topenářské a plynařské práce: - montáže topení, vody a plynu v Rapotíně, tepelná čerpadla.

Pelisport Martin Pelikán

Pelisport Martin Pelikán

Strojní vyšívání. Řezání a gravírování CO2 laserem. Výroba reklamních a dárkových předmětů Výroba a distribuce sportovních potřeb pro stolní hokej.

Štefan Mészáros Mexim

Štefan Mészáros Mexim

Prodej - malo-velkoobchod prodej ložisek a příslušenství - klínové řemeny, gufera, o krožky atd.

Ivana Palová

Ivana Palová

Projektování staveb a odborný dozor v oboru požární bezpečnosti staveb. Provádění požárních ucpávek Promat oprávněnou osobou.

Antonín Diblík

Antonín Diblík

Realizace staveb na klíč, rodinné domy, dřevostavby, půdní vestavby: - strojní omítky - sádrokartony - anhydrity - fasády.

Knihkupectví Patka Mgr. Ivana Patková

Knihkupectví Patka Mgr. Ivana Patková

Knihkupectví Patka Prodej: - beletrie - dětská literatura - komiksy - cizojazyčná literatura - učebnice - odborná literatura - mapy, průvodce - audioknihy - stolní hry, vykládací karty - pohlednice - Pidifrk - fotosběrna CeWe Color (Fotolab) .

Karel Mareš Truhlářství

Karel Mareš Truhlářství

Truhlářství: - návrhy, zakázková výroba, prodej a montáž.

Veterinární ambulance MVDr.Jiří Pelikán

Veterinární ambulance MVDr.Jiří Pelikán

Ambulance vznikla v roce 1993 jako jedna z prvních ambulancí v Zábřeze. Klientelu tvoří převážně psi, kočky, exotická zvířata, drobní savci a plazi. Vydáváme europasy, provádíme čipování zvířat, poradenskou činnost, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, prevenci proti onemocnění chrupu a dásní.

DaRa Dana Hauková

DaRa Dana Hauková

Vedení účetnictví pro malé a střední firmy a daňové evidence. Zpracování daňových přiznání. Rekonstrukce účetnictví a daňové evidence z minulých let. Prodej, e-shop: - značkové zboží, módní hity, sexy zboží, kožené zboží, obuv, oblečky pro pejsky, pera šperky a jiné najdete v našem shopu. ZÁMEČNICKÉ A SVÁŘEČSKÉ PRÁCE - zakázky v ČR, ...

MIJA-THERM s.r.o.

MIJA-THERM s.r.o.

Výroba, dodávka a montáž: - skleněné dveře - skleněné stěny - skleněné zábradlí - skleněné umyvadla - skleněné elektrické radiátory - hliníkové zárubně - skleněné fasády - skleněné přístřešky - skleněné sprchové kouty - skleněné vitríny - výdejní okna - zimní zahrady - stříšky typizované - parapety - vnitřní a venkovní příčky - ...

HAS bike, v.o.s.

HAS bike, v.o.s.

Maloobchod: - jízdní kola - cyklistické doplňky - oblečení na snowboard - obuv - sportovní potřeby. Služby: - stavba jízních kol na zakázku - veškeré opravy kol - skiservis, broušení lyží a bruslí - elektrokola.

Stanislav Pokorný

Stanislav Pokorný

Energetické služby: - revize NN bez omezení prostředí - revize elektrických spotřebičů - výpomoc v rámci bezpečnosti v oboru elektrotechnika - znalecké posudky – obor elektrotechnika - poradenská činnost - školení vyhl. 50/78 Sb.

(záznamy 226/250 z 5190)  strana 10 / 208