Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Frýdek-Místek
A-Z izolace s.r.o.

A-Z izolace s.r.o.

Prodej stavební materiál. Technické izolace: -izolace potrubí, vzduchovodů, zásobníků, kouřovodů, elektrárenských komponent. Sortiment: -střešní krytina -střešní okna -zdící materiál -sádrokarton -okapy -hutní materiál. Izolace od A do Z.

Pokluda Kamil

Pokluda Kamil

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - náhradní díly, ND na evropské, japonské, zahraniční vozy, auta, automobily - světla, reflektory, žárovky, zrcátka - karosářské díly, plechy - mechanické díly - díly řízení, brzd, motorů - tažná zařízení - silentbloky, hadice, tlumiče, ložiska, výfuky, stěrače, pumpy, termostaty, ...

Marek Slováček

Marek Slováček

Stavební firma, stavební činnost, práce: - rodinné domy včetně rekonstrukce - obklady, dlažby, zámková dlažba, obrubníky - zateplování fasád, fasády - sádrokarton, sádrokartonářské práce - zednické práce - malířské práce, malování, malby - výstavba - zelená úsporám. Asistenční služba. Likvidace škody. Odtah ...

Tomáš Tvardek

Tomáš Tvardek

Prodej a opravy: - pneumatiky - pneuservis. Půjčovna: - přívěsy.

SMOLO Hydraulics s.r.o.

SMOLO Hydraulics s.r.o.

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem hydraulických jeřábů HMF. Dále se zabýváme prodejem a servisem nosičů kontejnerů Charvát CTS a HyvaLift. Provádíme rezive zdvihacích zařízení a prodej ND, montáže a servis zdvihacích čel Zepro.

Blanka Kropová Blanka Kropová - deratik

Blanka Kropová Blanka Kropová - deratik

Firma Blanka Kropová - DDD Služby Deratik poskytuje dezinsekční, dezinfekční a deratizační služby v Moravskoslezském (zejména Frýdek-Místek, Otrava a Frýdlant nad Ostravicí) a Zlínskem kraji. Samozřejmostí je pak pro nás diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

Ing. Petra Ličková

Ing. Petra Ličková

Projekty a návrhy: - městské parky - zeleň obytných souborů - zahrady mateřských škol - náměstí - pěší zóny - sportovní areály - rodinné zahrady.

Ametyst Moravia s.r.o.

Ametyst Moravia s.r.o.

Lisování termoplastů. Montáž dílu pro automobilový průmysl. Pokovení dílů ve vakuu napařováním. Potiskování – tampoprint. Výroba světlometů a svítilen pro automobily.

BAREOBUV s.r.o.

BAREOBUV s.r.o.

Kamenná prodejna a e-shop s barefoot obuví. Barefoot boty pro děti i dospělé.

Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o.

Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o.

Společnost Stavebniny Kozelský a Kozelský s.r.o. z Frýdku Místku se specializuje na prodej stavebních materiálů a příslušenství pro stavbu. Nabízí odborné poradenství, zabývá se autodopravou stavebnin a provozuje stavební bazar. Sortiment zahrnuje především - zdící materiály - sypké hmoty - pojiva a maltové směsi - izolace - komínové ...

EXKALIBR s.r.o. Exkalibr.cz

EXKALIBR s.r.o. Exkalibr.cz

Prodej: - potřeby pro výrobce nábytku, oken a dveří - barvy, laky - mořidla, oleje - kuchyňské baterie - elektro nářadí - nábytkové kování - spojovací technika - reklamní předměty.

VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. Frýdecko-Místecký a Třinecký deník

VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. Frýdecko-Místecký a Třinecký deník

Regionální noviny. Vydavatelství: - deník - týdeník (NOVINY REGION FRÝDECKO-MÍSTECKO) - inzerce - reklama.

TOP School s.r.o.

TOP School s.r.o.

Jazyková škola. Výuka angličtiny - Callanova metoda - anglicky až 4x rychleji. Jazykové kurzy - anglický jazyk: - pro veřejnost - pro úplné začátečníky, věčné začátečníky i pokročilé - pro firmy. Ukázková hodina zdarma. Příprava na jazykové zkoušky a certifikáty. Překlady a tlumočení.

Nostra safety s.r.o.

Nostra safety s.r.o.

Prodej: - ochranné pracovní pomůcky - pracovní oděvy - pracovní obuv - pracovní rukavice Výroba: - prvotřídní čisticí bavlna, technické utěrky. Spedice nákladní dopravy.

Lakum - AP, a.s.

Lakum - AP, a.s.

Zámečnictví, nástrojářství. Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles, kontejnerů a spotřebního zboží. Povrchové úpravy a svařování kovů. Galvanizérství, smaltérství.

STUDIO CONVERSION Jarmila Kurková

STUDIO CONVERSION Jarmila Kurková

Kosmetické ošetření všech typů pleti, mikrodermabráze, chemický peeling, enzym. peeling, galvanická žehlička prodlužování řas, barvení a úprava obočí, líčení, , parafínové zábaly, depilace, lymfodrenáž přístrojová i manuální, ..prodej kosmetiky a drobných bytových doplňků....

TIP OFFICE 111 s.r.o.

TIP OFFICE 111 s.r.o.

Prodej: papíru, kancelářských potřeb, školních potřeb, drogerie, hygieny, obalového materiálu, hygienického materiálů, občerstvení, kalendáře, diáře, PF karty, reklamní předměty, dárkové předměty, tisk

Bc. Petra Hnátová Studio Těla a Duše

Bc. Petra Hnátová Studio Těla a Duše

Masáže. Lymfodrenáže. Tejpování. Lifting. Baňkování. Akupresura. Moxování.

Miloš Stříž

Miloš Stříž

Výroba: - obouvací lžíce z kovových materiálů

Dulux service s.r.o. DS Studio

Dulux service s.r.o. DS Studio

Dodání a montáž: - interiérových dveří - vnitřní stínící techniky - venkovní stínící techniky - balkonových sušáků. Služby: - hodinový manžel.

Eduard Oslejšek Vros Truck

Eduard Oslejšek Vros Truck

Prodej: - náhradní díly pro osobní vozy i nákladní automobily.

Obec Návsí

Obec Návsí

Obec Návsí nalezneme v Moravskoslezském kraji v okrese Frýdek - Místek. Je položena v nadmořské výšce 386 m n. m. a svou rozlohou zabírá plochu 1963 ha. První písemná zmínka o Návsí pochází z roku 1435. V současné době v naší obci žije 3925 stálých obyvatel. Obecní vybavenost: - obecní úřad - pošta - mateřská škola - základní škola - ...

Lumius, spol. s r.o.

Lumius, spol. s r.o.

Dodávka - elektrická energie Dodávka - plyn

(záznamy 251/275 z 8868)  strana 11 / 355