Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Liberecký kraj
Compcentrum.cz: - poskytuje služby a prodej z oblastí hardware, software, počítačových komponent, periferií a materiálů, počítačových sítí, komunikací ( IP telefonie), přenosu dat a internetu - výstavba a správa sítí, outsourcing služeb IT. Cesta snů: - cestovní agentura - zájezdy do zahraničí - zájezdy v ČR.

Celoroční ubytování v Českém ráji na Malé Skále. Nabízí ubytování ve třech samostatných apartmánech, které mají společnou rozlehlou zahradu se zahradním krbem a zahradním nábytkem.

Poradenství v oblasti wellness a duševní a tělesné prosperity.

Penzion Pod Štěpánkou nabízí ubytování ve 4 pokojích pro 8 osob s koupelnou WC, SAT a Internetem. Součástí penzionu je společenská místnost s krbovými kamny a plně vybavenou kuchyní, parkování přímo u penzionu. Dále je zde sauna, vířivka a herna – stolní fotbal, el. šipky, kobercové člověče nezlob se, hračky. V létě je možné využít posezení s ...

Ubytování v soukromí, v roubené chalupě s majiteli, kteří bydlí v přízemí. Hostům slouží podkroví s kapacitou 14 lůžek ve 3 pokojích.

Penzion na klidném místě s výhledem na celý Český ráj. Ubytování v apartmánech pro 2 - 6 osob. Pořádání svateb, škol v přírodě, rodinných a firemních akcí.

Ski areál v Jizerských horách. Provoz lyžařských vleků. Půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Možnost ubytování v penzionu a v roubence.

Eshop: - automatické pohony pro vrata a brány, ovladače - komponenty pro vrata a brány.

Penzion nabízí ubytování v přízemí rekonstruovaného rodinného domku. Ubytovat se můžete v apartmánu o dvou neprůchozích ložnicích s celkovou kapacitou 8 osob, nebo samostatném studiu pro 2 osoby, které je vhodné pro páry nebo jednotlivce. V celém penzionu je zdarma k dispozici připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Penzion nabízí celoroční ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD TV s českými programy a WiFi připojením. Celková kapacita objektu je 34 lůžek. Součástí penzionu je restaurace.

Motoservis japonských sportovních a cestovních strojů, diagnostika motocyklů, vyčtení paměti závad, mazání chyb, kompletní pneuservis auto a moto, účetnictví, drobná kovovýroba.

Servis odpružených vidlic a zadních tlumičů značky Rock Shox, opravy, přestavby, „garanční servis“ (po ujetí předepsaných kilometrů – pro udržení záruky), eventuelně zajišťujeme prodej nových nebo námi zrepasovaných komponent a dílů. Dále servisujeme vidlice a zadní tlumiče Fox, DNM, Manitou a další.

Ozvučení zábav, plesů, klubových koncertů.

Fitness centrum s osobním přístupem ke každému klientovi. Možnost sestavení tréninkového plánu podle Vašich představ a pomoc s úpravou jídelníčku. K dispozici je také solarium.

Vázání a rozvoz květin, aranžování interiérů. Výroba kovových přívěsků.

Zabývá se barvením křišťálového skla. Barvení: - skleněné lustry - flakónky - perle - drobné dekorativní předměty.

Velkoobchod, maloobchod, eshop s bižuterií ze skla, se skleněnými perlemi a komponenty pro výrobu skleněné bižuterire a dalších materiálů. Prodej: - ohňové perle - mačkané perle.

Dovoz a prodej automobilů. Nabídka nových, skladových, předváděcích a referentských automobilů. Financování leasignu a úvěru.

Výroba: - fotopolymerové štočky - výsekové planžety - flexografické a lihové barvy.

Firma HEWL s.r.o. vytváří marketingovou, PR a logistickou podporu destinace Maledivy pro cestovní kanceláře. Dále organizuje svatby na Srí Lance i Maledivách včetně zajištění kompletního servisu.

Zajišťuje zvuk, světla, pódium na koncerty, festivaly, eventy, veletrhy.

Autoservis a pneuservis: - přezouvání pneu - výměny olejů a náplní - brzdy a výfuky - veškeré opravy osobních a dodávkových vozidel, obytných vozů - diagnostika vozidel - karosářské práce - příprava a zajištění STK + ME - prodej náhradních dílů, olejů, autobaterií a doplňků - čištění interiérů - odtahová služba - výměny autoskel - ...

Provádění elektroinstalačních prací, rekonstrukce a opravy rodinných domů, bytů včetně zajištění přihlášek a revizí. Výroba elektrických rozvaděčů, jak typizované tak i atypizované všech druhů a velikostí.

Nabízené služby: - opravy a servis počítačů na místě nebo s odvozem - prodej a vylepšení počítačů nebo periferií - instalace a přeinstalace programů - instalace a přeinstalace operačního systému - odvirování, instalace antivirových programů - správa serverů, sítí a bezdrátových sítí.