Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
DSC sport s.r.o.

DSC sport s.r.o.

Společnost DSC sport s.r.o. se zabývá prodejem a distribucí sportovních potřeb značek Dunlop, Slazenger, Carlton a Lotto pro Českou i Slovenskou republiku. V našem velkoobchodě najdete vybavení pro tenis, squash i badminton, ať už hledáte rakety, míčky či obuv. Produkty Dunlop jsou navrženy těmi nejnovějšími technologiemi, aby splňovali ...

Libor Polášek

Libor Polášek

Stavební firma. Realizace staveb. Rekonstrukce, přestavby: - byty, bytová jádra - rodinné domy - komerční objekty - rekreační objekty. Práce: - zednické práce - obkladačské - pokládka dlažby, obklady stěny - malířské, natěračské - podlahářské - pokládka podlahy - stolařské práce - domovní instalatérské - vodo, topo, plyn ...

GEMINI oční optika s.r.o.

GEMINI oční optika s.r.o.

Oční optika. Profesionální péče o váš zrak: - prodej - moderní i klasické brýle - měření zraku - aplikace kontaktních čoček - servis brýlí. Poradenství.

KRÁSNÉ KOMODY Studio produkce 2, s.r.o.

KRÁSNÉ KOMODY Studio produkce 2, s.r.o.

Kolekce ručně malovaného nábytku Zoe z masivního dřeva. - nábytek pro děti - designový nábytek.

SPECO CONTROL s.r.o.

SPECO CONTROL s.r.o.

Člen společenství IMOS group s.r.o. . Služby: -MaR* měření a regulace -průmyslová automatizace -dálkové přenosy -řídící systémy na bázi PLC i IPC. Elektromontáže.

LV Autoservis Lukáš Vyoral

LV Autoservis Lukáš Vyoral

Autoservis Pneuservis. Plnění a dezinfekce klimatizací. Čištění interiéru. Přípravy před STK + provedení. Pravidelné servisní prohlídky.

LUSSO CAFFE

LUSSO CAFFE

Kavárna: - italská káva Varesina, domácí limonády - dezerty. Kapacita kavárny 30 míst. Letní zahrádka 19 míst.

Meza-střechy Jaroslav Medřický

Meza-střechy Jaroslav Medřický

Kompletní realizace střech, opravy a rekonstrukce. Pokrývačství. Rekonstrukce a opravy všech druhů střech. Klempířství. Výroba, montáž klempířských prvků. Tesařství. Iolace plochých střech včetně zateplení. Nátěry plechových střech. Výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Radek Polák

Radek Polák

Zednictví. Montáže velkoformátových obkladů a dlažeb. Montáže: - podlahového topení BEKOTEC-THERM - elektrického topení DITRA-HEAT - moderní LED – technologie osvětlení. Komplexní řešení terasy či balkonu.

ODISON s.r.o.

ODISON s.r.o.

Internetový magazín, zprostředkovatelské služby a obchod

MP stav - Pavel Mrázek

MP stav - Pavel Mrázek

Firma Pavel Mrázek - MP stav se zabývá stavební činností, nákladní autodopravou a zemními pracemi. Provádíme výstavbu rodinných domů, zednické a obkladačské práce, terénní úpravy i bourání. Sídlíme v obci Rudimov, okres Zlín. Naše činnost, stavební práce: - výstavba rodinných domů - fasády - obkladačské práce, obklady - zednické práce, ...

Kominictví Pavel Lukáš

Kominictví Pavel Lukáš

Nabízíme vrtání komínů, vložkování komínů, jejich opravy a další kominické práce. Vrtání komínů je přesná, bezprašná a ve výsledku levná metoda, jak rozšířit váš komín, aby mohl být vyvyložkován. Odchylka u vrtání komínu je jen 2-3 cm na 15 metrů komínu.

DVEŘE a PODLAHY s.r.o.

DVEŘE a PODLAHY s.r.o.

Společnost DVEŘE a PODLAHY s.r.o. se sídlem ve Zlíně dlouhodobě působí v oblasti prodeje a montáží dveří, podlahových materiálů, obvodových a kobercových lišt, kování a dalšího sortimentu. Zajišťujeme renovaci i pokládku interiérových a terasových podlah i montáž vchodových dveří. Dveře značky Sapeli a Korco, Dextüra, Sande -interiérové dveře ...

PSWNET Zlín s.r.o. Kamerové a bezpečnostní systémy Zlín

PSWNET Zlín s.r.o. Kamerové a bezpečnostní systémy Zlín

Společnost PSWNET Zlín s.r.o. se specializuje na dodávky a instalace kamerových i zabezpečovacích systémů do malých i velkých objektů či veřejných institucí. Profesionálně zabezpečí byt či dům, aby byl Váš majetek ochráněn. Prioritou firmy je kvalita poskytovaných služeb s cílem maximální spokojenosti každého zákazníka. S námi máte kamerový i ...

PSWNET Zlín s.r.o. Internet pro byty a rodinné domy

PSWNET Zlín s.r.o. Internet pro byty a rodinné domy

Naše společnost PSWNET Zlín s.r.o. již řadu let poskytuje kvalitní a maximální připojení k internetu, které je bezpečné a hladké. Připojení provádí ve Zlíně a okolních obcích jako je Machová, Otrokovice, Tečovice, Sazovice, Mysločovice, Míškovice, Ludslavice a Tlumačov. Postaráme se Vám o stabilní a rychlý internet ve Vašem rodinném domě či ...

AWARD ADVANTAGE, s.r.o.

AWARD ADVANTAGE, s.r.o.

Dodávky strojírenských technologií. Specifikace nástrojů a ekonomiky třískového obrábění. Nabídka účetních, daňových a analyticko-ekonomických služeb

Comites Group s.r.o.

Comites Group s.r.o.

Kompletní realizace novostaveb. Rekonstrukce staveb na klíč Návrhy interiérů a koupelen. Kompletní renovace interiérů. Zprostředkování prodeje či koupi nemovitosti, pozemku. Zprostředkování hypotečních a bankovních úvěrů, pojištění nemovitostí.

TMS POWER MOTO Čech Petr

TMS POWER MOTO Čech Petr

E-shop, oprava, servis, motoservis, bazar, komisní prodej, výkup: -motocykly, motorky. Motobazar. Maloobchod: -nové, použité motodíly.

Energetika JURA s.r.o.

Energetika JURA s.r.o.

Energetický štítek - pracujeme po celé ČR. Energetický průkaz budovy (PENB) bez starosti až do Vašich rukou. Rádi Vám vypracujeme také projektovou dokumentaci se zárukou spokojenosti.

Vexcolt ČR, s.r.o.

Vexcolt ČR, s.r.o.

Výroba a prodej požárních bariér a diletačních profilů.

BSTS BSTS Fire & Security, s.r.o.

BSTS BSTS Fire & Security, s.r.o.

Nabízíme řešení v oblasti aktivní i pasivní ochrany před požárem - plynové hasící zařízení, požární ucpávky, požární ochrana, požární signalizace apod. Dále také elektronické bezpečnostní systémy jako EZS, PZTS, CCTV, ACCES a další.

GLASSPLAST CZ, s.r.o.

GLASSPLAST CZ, s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -plastické hmoty -sklo -hadice -obalové materiály. Prodej, řezání, zpracování: -plastické hmoty na přesný rozměr: -desky, tyče, trubky aj. tvary.

Militaryland Stanix Projekt s.r.o.

Militaryland Stanix Projekt s.r.o.

Army shop: -batohy, bundy, čepice -dámské a dětské zboží -kalhoty, kombinézy, kraťasy, košile. Zlínský kraj.

(záznamy 251/275 z 11271)  strana 11 / 451