>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
Ekololocky hospodařící zemědělská farma. Chov krav, skotu, koní.

Opravy a nákladní automobily Opravy a osobní automobily

Železniční stanice - vlakové nádraží. přeprava -osobní -nákladní

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Obecní úřad Mikulovice. Mikulovice leží při řece Bělé (střední nadm. výška 320 m), a to v té části jejího údolí, které je na našem území nejnižší a nejširší, řeka zde přibírá z pravé strany říčku Olešnice a potom východním směrem teče do Polska k Nyse. Rozkládají se podél důležité silnice z Jeseníku na severovýchod k mikulovickému hraničnímu ...

Nabídka: - hypotéky - úvěry - debetní a kreditní karty - přímé bankovnictví - pojištění - investice do podílových fondů - běžné účty - internetové bankovnictví - další bankovní služby.

Komplexní geodetické práce: geometrický plán, vytyčení pozemku a stavby, zaměření inženýrských sítí, mapové podklady pro projekt, měřické práce v investiční výstavbě, měření lanových a jeřábových drah, měření na železnici, zjišťování polohy bodů pomocí gps aparatury, digitalizace rastrových podkladů a grafických map, ...

Pojištění majetku a odpovědnosti za škody, pojištění podnikatelských a průmyslových rizik, komplexní pojištění movitého i nemovitého majetku.

Ubytování na ranči v chatkách a apartmánech. - bufetová restaurace (zahrádka) Adrenalinový park: - lanové centrum - lanový svět - dětský park. Turistická jízdárna. Výcvik, trénink koní.

Pojištění majetku a odpovědnosti za škody, pojištění podnikatelských a průmyslových rizik, komplexní pojištění movitého i nemovitého majetku.

Reklamní a propagační činnost. Vydávání periodických a neperiodických tiskovin. Služby video a kopírování.

Výroba, prodej, pronájem - reklama - reklamní plochy - billboardy, plochy - venkovní reklama.

Prodej: - obuv - oblečení - zábava, volný čas - vše pro sport, turistiku, outdoor. - hudební nástroje - obranné pomůcky. Hudební produkce - živá kapela NAŽIVO 3+1.

Provádíme rehabilitace psů a koní pomocí Dornovy metody pro zvířata, fyzioteraopie, bowen, lymfodrenáž, masáže, rehabilitační cvičení. Pomáháme při problémech s pohybovým aparátem psa - bolest zad, neochota k pohybu, meziobratlové ploténky, DKK, artróza, ochrnutí a pod.

Maloobchod, prodej: - stavebniny - stavební materiál - drogerie, drogistické potřeby.

Vodovody a kanalizace. Poruchová služba: -vodovody, tel.: 734111893 -kanalizace, tel, : 734113895 Služby: -vývoz jímek, tel.: 584401022

Projekce, realizační dokumentace: -opláštění hal. -opláštění budov.