>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
Penzion Geršic nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, ve dvou dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu.

Penzion Kovárna Vám nabízí celoroční ubytování v Lipové - lázních, v krásném prostředí Jeseníků. Dále možnost ubytování v obytném domě Růžovka Penzion - kapacita 32 lůžek - restaurace - salónek - venkovní posezení u otevřeného krbu.

Prodej bytového textilu a spolupráce s architekty, dekoratéry a interiérovými studii. Maloobchod, velkoobchod: - bytový textil - tapety - koberce - nábytek.

Poskytujeme připojení k internetu, připojení televize přes internet, pevnou linku přes internet a mobilní služby. Nabízíme širokou škálu ICT služeb pro firmy, školy a další instituce podle individuálních potřeb zákazníků. Připojení k internetu: - optický internet - bezdrátový internet - kabelový internet.

Ekofarma Rudohoří a Ekofarma Domašov. Hospodaříme na 105 ha zemědělské půdy a zaměřujeme se na chov kříženců masného skotu (Charolais), služby pro lesnictví (včetně 12 ha vlastních lesních pozemků) a ubytování v Chalupě pod Šerákem v Bělé pod Pradědem - Domašově. Služby: - celoroční ubytování v rodinném domku se zahradou, venkovním vyhřívaným ...

Jesenická nemocnice poskytuje svým pacientům širokou škálu zdravotnických služeb. Je největším lůžkovým zařízením v okrese Jeseník a pro své pacienty zabezpečuje nejen lůžkovou péči, ale i odbornou ambulantní. V naší nemocnici provádíme vyšetření, ošetření a léčbu v oblasti chirurgie, pediatrie, hematologie a také gynekologie či oftalmologie. ...

Obec Bernartice se nachází v okrese Jeseník v Olomouckém kraji. Rozkládá se na ploše 2851 hektarů a je položena v nadmořské výšce 247 m n. m. První písemná zpráva o Bernarticích pochází z roku 1291, i když podle stavebního rázu tehdejšího kostela je ves určitě starší. K obci též patří Buková a Horní Heřmanice. V současné době má naše obec 882 ...

Specializací společnosti SPOSMASTAV s.r.o. je fyzická ostraha objektů, stavenišť a zabezpečení recepčních služeb v komerčních objektech. Mezi naše další aktivity patří jednorázový i pravidelný úklid nemovitostí. Sídlíme ve městě Jeseník, zakázky realizujeme v rámci Olomouckého kraje. Fyzická ostraha objektů: - fyzická ostraha budov - ...

Prodej: - palubky - kuchyňská dvířka - lamino - řezivo - nábytkové kování - překližky - spárovky - drátěný program - lišty - dřevotřísky - dřevoobráběcí stroje - nářadí - dveře - dřezy - schodiště - parapety.

Mobilní svoz, třídění, likvidaci a recyklaci odpadů. Služby v oblasti požární ochrany, služby v oblasti bezpečnosti práce a prevenci rizik.

Zlatnictví. Maloobchod: - klenoty - šperky.

Prodej - náhradní díly, pneumatiky, oleje Autokarosářské práce Výměna - autoskla Autoservis - příprava na STK Pneuservis - osobní a dodávkové automobily STK

Provoz tiskárny: - ofsetový tisk - digitální tisk - fotoprodukty - výroba reklamy - informační systémy.

Profesionální a spolehlivá úklidová firma, která poskytuje kompletní úklidové služby.

Prodej Aku, elektrického, ručního nářadí, široký sortiment nářadí pro všechny profese pro hobby i profesionální použití. Ruční nářadí asist, Brusky, pneumatické kladivo, vrtačky, hoblovačky, pily, hoblíky, elektrické navijáky, frézky, tavné pistole.

Prodej, e-shop s outdoorovým a campingovým vybavením značky Cattara.

Závody společnosti WAREX - výrobní v Javorníku a montážně-expediční v Jeseníku - se opět vrátily k výrobě obytných kontejnerů a doplnily tím tak modulární stavby, generální dodávky, ocelové konstrukce a výrobu ocelových svařenců, výpalků, dílů a technologických ocelových konstrukcí. Samotné výrobě obytných kontejnerů předchází vlastní vývoj a ...

Zajištění provozu: - Kulturní dům - Městské informační středisko - Městská knihovna Rudolfa Zubera - městské kino - Městské muzeum.

Výroba, e-shop: - sirupy - jablečný ocet - pečené čaje - byliny.

Školící středisko: - školení, kurzy z oboru stomatologie.

Autoškola. Školení řidičů. Rekvalifikační kurzy. Řidičské oprávnění na: - vozidla - motocykly - nákladní automobil - autobus.

Dodávka: - náhradní díly na osobní automobily.

Těžba, výroba, prodej: - mramor - žula - pískovec. Zpracování přírodního kamene. Výrobky ze štípaného kamene. Výrobky z řezaného kamene.