>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Bruntál
Pojištění majetku a odpovědnosti za škody, pojištění podnikatelských a průmyslových rizik, komplexní pojištění movitého i nemovitého majetku.

Nákup a prodej osobních a užitkových automobilů značky RENAULT. Servis RENAULT: - karosářské práce - mechanické a diagnostické práce - pneuservis: - všechny značky vozidel - klimatizace: - všechny značky vozidel - laserová geometrie: - všechny značky vozidel. Prodej: - pneu (osobní, užitkové vozy).

Řezivo a dřevěné šindele výroba a prodej.

Zpracování dřeva a výroba dřevěných produktů a biomasy. Vyrábíme: - Pelety-zhutnělé biopalivo ze dřeva pro kotle a kamna - dřevěné obaly a klece na transport - kulatinu na pásové pile - štěpky, brikety a piliny.

Farma Kočov v oblasti Jeseníků je to pravé nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro romantické výlety nejen na elektrokolech. Restaurace: - stylová restaurace s krbem - kapacita restaurace včetně privátního salónku 110 míst - domácí kuchyně - letní zahrádka s dětským koutkem, hřištěm a houpačkami - 80 míst - bowling - 2 bowlingové ...

Servis jízdních kol. Prodej, e-shop: - jízdní kola - lyže - cyklo příslušenství a náhradní díly.

Technické služby. Údržba místních komunikací: - místní komunikace - zimní údržba - občanská vybavenost. Služby: - veřejná zeleň - veřejné osvětlení.

Ranč. Rodinná farma. Jezdecké vyjížďky na koních (i s průvodcem). Možnost ustájení koně. Nabídka ubytování ve stodole ve vlastním spacím pytli, pod stanem nebo v rodině majitelů. Organizování: - dětské jarní a letní tábory, jezdecké kurzy a vícedenní vyjížďky.

Zpracování účetní a mzdové agendy pro FO i PO. Vedení podvojného i jednoduchého účetnictví. Práce s DPH a daní silniční, spotřební a z nemovitosti. Urovnání skladového hospodářství a evidence majetku.

Provozování sportovního centra. Ubytování pro 20 osob. Možnost parkování.Naleznete u nás bowling, kuželky, badminton, golf, kulečník, squash apod.