Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
AVIAR cleaning company, s.r.o.

AVIAR cleaning company, s.r.o.

Firma AVIAR cleaning company, s.r.o. je úklidovou firmou, která Vám zajistí kompletní průmyslové čištění hal, opláštění budov, strojů či klimatizací a to nejen v Šumperku, Zábřehu a Olomouci, ale po dohodě také v ostatních lokalitách České republiky. Také vám zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně parního čištění suchou párou. ...

FRANKIE spol. s r.o. www.frankiesro.cz

FRANKIE spol. s r.o. www.frankiesro.cz

Firma FRANKIE spol. s r.o. se specializuje na klempířské, tesařské a pokrývačské práce v Šumperku a Zábřehu. Provádí kompletní realizace střech na klíč včetně zajištění a dodávky střešních krytin a klempířských prvků. Mezi naše další činnosti patří také střešní nástavby a hydroizolace. Postaráme se vám o kvalitní střechu, která vám vydrží! ...

Stanislav Pokorný

Stanislav Pokorný

Prodej a e-shop - samolepící dekorace na zeď - hodinky, náhrdelníky, náušnice, náramky

Stanislav Pokorný

Stanislav Pokorný

Energetické služby: - revize NN bez omezení prostředí - revize elektrických spotřebičů - výpomoc v rámci bezpečnosti v oboru elektrotechnika - znalecké posudky – obor elektrotechnika - poradenská činnost - školení vyhl. 50/78 Sb.

Sudmania Robert Coufal

Sudmania Robert Coufal

Pořiďte si vyhřívaný koupací sud, který bude stylovým doplňkem vaší zahrady. Vodní lázeň si vychutnají děti i dospělý. Na jejich výrobu a prodej se zaměřuje Robert Coufal. Proč jsou Sudmania koupací sudy dobrá volba - výhody - pevný a kompaktní horní lem je vyrobený z masivního dřeva - izolované stěny (pro rychlejší výhřevnost vody a udržení ...

VS SYSTEMY, s.r.o.

VS SYSTEMY, s.r.o.

- Zprostředkování obchodu - Kompletní dodávky materiálů pro výstavbu a rekonstrukci vodovodních, plynovodních a kanalizačních řádů a přípojek. - Prodej betonových výrobků pro výstavbu a úpravu povrchu (kanalizačních betonových trub, šachtových skruží, šachtová kanalizační dna, obrubníků, zámkové dlažby, vymývané dlažby.....)

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Komplexní odpadové hospodářství v oblasti živnostenského a průmyslového odpadu. Likvidace nebezpečných odpadů. Zimní údržba. Údržba zeleně. Přistavení velkoobjemových kontejnerů.

STAV KOMPLET s.r.o.

STAV KOMPLET s.r.o.

Maloobchod: - sádrokartony - tepelné izolace - stavební chemie - stavební nářadí - spojovací materiály - zateplovací systémy.

Aréna MX Mohelnice SZA-STAV, s.r.o.

Aréna MX Mohelnice SZA-STAV, s.r.o.

Aréna MX Mohelnice - motokrosová aréna, motokrosová hala: - vytápěná hala, odvětrávaná, prosvětlená, včetně kamerového systému s přenosem na TV - prostor pro jezdce je 65 x 50 m, což je vlastně 3.250 m2 - trať v délce zhruba 530 m (dle složitosti) - trať je sjízdná jak pro pokročilejší jezdce, tak i pro začátečníky - šatny pro jezdce ...

SVĚT OKEN s.r.o.

SVĚT OKEN s.r.o.

Naše společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality Nabízíme zejména: - plastová okna - hliníková okna - vchodové dveře - garážová vrata - stínící techniku a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality.

Slévárna Zábřeh s.r.o.

Slévárna Zábřeh s.r.o.

Slévárna litiny s lupínkovým grafitem (šedá litina) v rozsahu GG 15 až GG 25. Výroba odlitků pro strojírenský a elektrotechnický průmysl, ozdobná litina, aj. Sériová i ruční výroba odlitků.

Geis CZ s.r.o. pobočka

Geis CZ s.r.o. pobočka

Mezinárodní spedice a logistika. Celoevropská nákladní doprava. Vnitrostátní expedice kusových nákladů. Transport nákladů ADR. Letecké zásilky, sběrná přeprava. Námořní zásilky.

Marta Růžičková DOREST

Marta Růžičková DOREST

Doškolovací a rekvalifikační středisko. Kurzy, školení: -strojník stavebních strojů -řidič manipulačního vozíku -svařeč -jeřábník -topič, obsluha tlakových nádob -BOZP -škol.dle Vyhlášky 50/78 Sb. - elektro -lešenářská technika.

CEMEX Czech Republic, s.r.o. Betonárna Šumperk

CEMEX Czech Republic, s.r.o. Betonárna Šumperk

Betonárna Šumperk.Použití materiálů CEMEX je šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě. Provozujeme 55 betonáren, 7 štěrkoven, 5 kamenolomů a cementovou mlýnici. Sortiment: široká škála betonů, přírodní tříděné i netříděné kamenivo, lité anhydritové potěry AnhyLevel, lité cementové potěry CemLevel pro ...

Veronika Holínková

Veronika Holínková

Služby: - aranžérská tvorba, květinové aranžmá - realizace - terasy, balkony, zahrady - vyladění, harmonizace - soukromé i firemní interiéry - prezentační výzdoba interiérů: - restaurace, kavárny, hotely, společenské místnosti - svatební floristika - sezónní výzdoba - velikonoce, dušičky, vánoce.

Bohumil Molek BOMOT

Bohumil Molek BOMOT

Plavecká škola Zábřeh. Nabídka služeb : plavání nastávajících maminek plavání batolat plavání dětí ve věku 4 - 6 let plavání dětí ve věku 7-14 let kondiční plavání - zdokonalovací kurzy dálkové a zimní plavání freediving kurzy potápění OWD a AOWD.

Mgr. Daniela Jelínková

Mgr. Daniela Jelínková

Poradenské a vzdělávací centrum: - koučink osobního rozvoje, měkkých dovedností a zdravého životního stylu - webináře a online přednášky.

Vittore, s.r.o.

Vittore, s.r.o.

Činnost: - výstavba dřevostavby.

Zdeněk Frebort

Zdeněk Frebort

Prodej, e-shop: - elektronika značky Olympus.

Andrle sport, s.r.o.

Andrle sport, s.r.o.

Servis a poradenství: -v oblasti sportu, tréninku, pohybu a všeho souvisejícího -stravování a sportovní výživa.

VAVRIS, s.r.o.

VAVRIS, s.r.o.

Stavební činnost, výstavba: -inženýrské stavby (vodovody, kanalizace, plynovody a plynovodní přípojky).

VHQ Consulting, s.r.o.

VHQ Consulting, s.r.o.

-Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Činnost informačních a zpravodajských kanceláří -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, ...

(záznamy 51/75 z 5185)  strana 3 / 208