Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Hodonín
Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny Vodoinstalatérství, topenářství.

Advokátní kancelář - právo obchodní, občanské, bytové, rodinné, pracovní, přestupkové, správní a trestní - zastupování v rozhodčím řízení.

Autorizovaný prodejce, servis a Digital Partner SHARP. KOPÍROVACÍ STROJE SHARP -kompletní kopírovací služby PRODEJ-SERVIS-PRONÁJEM MINOLTA, CANON, MITA, UTAX, TOSHIBA... -repasované kopírovací stroje MINOLTA, SHARP -registrační pokladny SHARP, EURO, -spotřební materiál ARMOR, PELIKAN, FULLMARK -počítačová literatura ...

Penzion Balašova Pálenice - restaurace - ubytování - vinný sklep.

Obecní úřad. Počet obyvatel cca 548. Obec s rozšířenou působností je Kyjov. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1131. Služby a kultura: -ZŠ a MŠ -TJ Sokol -sbor dobrovolných hasičů -zámek Strážovice

ORL. Ordinace ušní, nosní, krční Hodonín. Ordinační doba: - pondělí 7.00 - 12.00 - úterý 7.00 - 13.00 - středa 7.00 - 12.00, 14.30 - 19.00 - čtvrtek 7.00 - 13.00 - pátek 7.00 - 12.00.

Sportovní hokejový klub SHK Drtiči Hodonín. Nábor mladých talentovaných sportovců za účelem komplexního sportovně vzdělávacího procesu a vývoje se specializací na lední hokej. SHK Drtiči Hodonín.

Prodej spotřebního materiálu a zdravotnické techniky - kyslíková terapie - odsávací systémy - injekční stříkačky a jehly - chirurgické materiály - ochranné pomůcky.

Truhlářství, stolářství, dřevovýroba: - eurookna, dřevěná okna - špaletová okna - atypická okna - zimní zahrady - dveře vchodové, interiérové - garážová vrata

SMARTLOG SERVICE s.r.o. společnost se zaměřením na servis a instalace projektů dopravníkových systémů a skladových systémů. Specializujeme se na válečkové dopravníky, pásové dopravníky a dynamické sklady FIFO, LIFO.

Prodej a servis zahradní techniky - náhradní díly: -VARI systém -motorových pil -křovinořezů -travních sekaček- AL-KO, HUSQVARNA -ruční a motorové postřikovače-SOLO, HECHT -autobaterie STABAT -řezné části a příslušenství OREGON -broušení řetězů, ruční nářadí a příslušenství.

Zámecké vinné sklepy Strážnice-historické unikátních sklepy z roku 1538, zakladatelem byl rod pánů z Žerotína. Svojí rozlohou nemají na Moravě obdobu. Vinařství - výroba, stáčení, prodej: -víno, vína jakostní, přívlastková, stolní, svařená -široký sortiment vín -spolehlivý dodavatel do obchodů, vinoték, gastroprovozů, restaurací, ...

Výroba, prodej: -masné výrobky -polévky -paštiky -hotová jídla -sádlo.

Prodej, e-shop - stroje pro řezání, vrtání a broušení betonu - diamantové, řezné a brusné kotouče - brusky, brusné stroje - vrtáky, vrtačky, vrtací stroje.

Hostinská činnost -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel -Zasilatelství a zastupování v celním řízení Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo ...

Hospoda u Dalího - otvírací doba: pondělí: 10:00 - 22:00 úterý: 10:00 - 22:00 středa: 10:00 - 22:00 čtvrtek: 10:00 - 22:00 pátek: 10:00 - 24:00 sobota: 10:00 - 24:00 neděle: 10:00 - 22:00.

Výroba, instalace solární kolektory. Montáž solární systémy pro ohřev vody, bazénů a vytápění budov. Velkoobchod a maloobchod se solárními kolektory a všemi komponenty solárních systémů. Solární zásobníky, akumulační nádrže, bojlery, výměníky, řídící systémy, sluneční kolektory, sluneční solární energie, solární články. Projektová příprava a ...

Stavební společnost, činnost: -drcení lomového kamene a stavebních sutí (recyklace) -třídění podrceného materiálu na jednotlivé frakce -demolice, demoliční práce -odvodňovací a průzkumní vrty (odvodňování) -nákladní autodoprava (jeřáb, bagr, sklopky).

Zabýváme se rostlinnou zemědělskou výrobou. Zemědělská výroba.

Výroba ropných derivátů. Vyhledávání, průzkum a těžba ložisek ropy a zemního plynu.

Výroba a prodej tělových svící ze včelího vosku.