>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Prodej: - zahrádkářské potřeby - oplocení - nářadí - zboží pro dům a zahradu - drogerie - elektro (baterie, zásuvky). Pobočka: - Nám. Míru 42, Úsov - Tel.:604815176 (p. Osladil)

Firma Střechy Listr provádí klempířské a pokrývačské práce nejen v Šumperku, ale také v Zábřehu a v Olomouci. Zaměřujeme se na kompletní dodávky a montáž všech druhů střech včetně provedení střechy na klíč. Další specializací jsou nadkrokevní a mezikrokevní izolace. Klempířské práce, klempíři: - výroba montáž klempířských prvků - montáže ...

CNC i klasické soustružení, zámečnické práce

Práce: - strojírenské a zámečnické operace - frézování, soustružení - broušení na plocho - elektroerozivní drátové řezání.

Služby: - elektroinstalace. Prodej: - elektroinstalační materiál.

Prodej autobaterií, motorových olejů a technických kapalin.

Práce: - revize plynu a tlakových nádob - topenářské - plynařské, plynoinstalační

Komplexní odpadové hospodářství v oblasti živnostenského a průmyslového odpadu. Likvidace nebezpečných odpadů. Zimní údržba. Údržba zeleně. Přistavení velkoobjemových kontejnerů.

O zámečnickou výrobu se zajímám už víc jak deset let. V toho oboru podnikám od roku 2016 . Z předešlé práce mám nemalé zkušenosti v zámečnickém oboru. Mojí další pracovní zkušeností je klempířská práce ve které jsem vyučen. Nebráním se dalším výzvám, ale nejraději vyrábím z výkresové dokumentace, což není podmínkou. Poslední dobou jsem získal i ...

Stolařství, truhlářství: - zakázková výroba - vybavení kanceláří - výroba nábytku. Cenová nabídka zdarma.

Ubytování: -pension *** -nadstandardní evropský styl -pokoje-1 apartmán, 10/1, 16/2 -salonek pro školení, svatby, oslavy, rauty, kapacita 70 osob -kuželna -horolezecká stěna -squash, badbinton.

Autoservis. Autoopravna. Osobní a dodávkové vozy

Ubytování v moderně zařízených třílůžkových pokojích Myslivecká prodejna: - prodej zbraní, střeliva, optiky, oblečení

Elektromontážní a elektroinstalační práce pro ČEZ.

Úklidové služby: - pravidelné úklidy firem a kanceláří - jednorázové kompletní úklidy bytů - dodávky toaletních potřeb - mytí oken včetně rámů - čištění koberců extrakční metodou - čištění interiérů aut mokrou i suchou cestou - kompletní úklid po malířích a stavebních úpravách Správa a údržba nemovitostí: - drobné údržbářské práce - ...

Autoservis: - servis nákladních vozidel, osobních vozidel - příprava vozidel na STK - plnění klimatizace - prodej náhradních dílů.

Autoservis, pneuservis, mechanické opravy, pneuservis, automobilová diagnostika, geometrie vozidel, opravy motorů a převodovek LKW

Prodej a servis čistící techniky WAP: - mycí stroje Nilfisk - Alto - centrální vysavače - montáž tlakových rozvodů.

Prodej plachtových hal, montovaných hal, zimovišť, přístřešků apod.

Výroba, oprava, repasování: -čerpadla a míchadla na kejdu. Montáže: -technologie na čerpání a uskladnění vepřové a hovězí kejdy. Výstavba: -železobetonové jímky -fotovoltaické elektrárny.

Velkoobchod: - asynchronní elektromotory Siemens - frekvenční měniče - převodovky a spojky - softstartéry - spínací technika, jističe, stykače, spínače, relé.

Prodej: - staré dřevo: - prkna - desky - trámy - stylové desky řezané ze starých trámů - 3-vrstvé panely za starého dřeva.