Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Bruntál
Internetový obchod, e-shop: - náhradní díly, doplňky pro nákladní vozy - palivové nádrže, kabinové spoilery, osvětlení, ochranné rámy.

Nabízím výmalbu soukromých i firemních subjektů, specializuji se na benátské štuky, antické zeminy i stěrky, lepení ozdobných lišt i tapetování. Dále výmalby dětských pokojů . Samozřejmostí je poradit ohledně trendů dnešní doby a navrhnout…, jazyky(německý a anglicky)

Firma LADERMAN s.r.o. se v provozovně v Branticích i Moravském Berouně zabývá prodejem dřevěných palivových briket z tvrdého dřeva a výkupem nových, použitých i poškozených dřevěných palet a beden. Palivové brikety prodáváme v samostatných balících po 10 kg, a také v celých paletách 960 kg, které jsou za výhodnější cenu. Prodejem naše ...

Maloobchod, prodej: - satelitní, anténní technika - DVB-T.

Práce: - pokrývačské - klempířské - tesařské.

Služby - akreditované rekvalifikační kurzy v oboru účetnictví.

E-shop - plasty pro domácnost - plastové výrobky na zahradu - plastové misky, mísy - plastové hračky - přepravky, nádoby, obaly.

Stavební činnost - rekonstrukce dřevostaveb - sádrokartonářské práce - malířské a tapetářské práce.

Výroba, výrobce: - elektronické odpuzovače hlodavců, kun, krtků.

Práce: - pokrývačské - tesařské - klempířské.

Truhlářství, výroba: - jídelní, konferenční stoly - zakázková výroba atypických stolů - zakázková výroba interiérů, zahradního nábytku.

Ubytování: - chalupa (4 ložnice, 2 až 12 osob).

Lihovar, výroba: - obilný líh pro výrobu léčiv, potravinářský a chemický průmysl.

Projekce, realizace: - zahrady - parky - veřejná zeleň. Zahradní centrum: - okrasné dřeviny - jehličnany - rostliny - substráty, hnojiva.

Pobočka Bruntál. Velkoobchod, maloobchod, výroba, montáž: - elektroinstalační materiál - elektrozařízení.

Máme zkušenosti v oblasti nákupu energií, materiálů, zboží a služeb. V energetice působíme od roku 2008, kdy dlohodobě sbíráme nové a nové zkušenosti na základě požadavků zákazníků, z vývoje trhu. Klademe vysoké požadavky na důslednost u realizace jednotlivých nákupů. Díky dlouholetým zkušenostem, Vám poskytujeme efektivní poradenství s realizaci ...

Mezinárodní kamionová doprava Česko - Turecko - Řecko Logistika / Skladování / Celní služby Doprava na Balkán Vozíme: potraviny, ovoce a zeleninu, chemikálie, zboží pod teplotou... Máme moderní friga a plachtové vozy Truck transport company Czech - Turkey - Greece Logistics / Storage / Custom service Transport to Balkan We carry: ...