>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Olomouc
Montáž žaluzií a sítí proti hmyzu na plastová okna.

Poradenství, návrh, prodej, montáž, realizace a servis úpraven vody v domácnostech i v průmyslu. Zařízení pro úpravu vody pitné, z vrtů či studní. Změkčení, odstranění železa a manganu, desinfekce vody, použití UV lamp, tabletové regenerační a jiné soli a ochranné chemie i do bazénů.

Cestovní kancelář: - on-line zájezdy českých a německých ck - pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, eurovíkendy, wellness pobyty, lázeňské pobyty a relaxační pobyty pro jednotlivce i skupiny - víkendové pobyty a zájezdy pro rodiny s dětmi - zájezdy s vlastní dopravou nebo autobusem - last minute zájezdy online.

Prodej, e-shop: - doplňky stravy a kosmetika – žraločí chrupavka, olej ze žraločích jater, Maca, Lecitin, Koenzym Q10, sušené kozí mléko, Aloe Vera, Acaí, pivovarské kvasnice a Viperoderm - hadí mast.

Výroba a prodej: - průmyslová síta - technické a filtrační tkaniny - laboratorní síta a stroje - dopravní pásy - ploty a plotové systémy.

kvalitní a profesionální reprosoustavy, zesilovače, gramofony, přehrávače, kabely a příslušenství. E-shop - TV stolky - stojany TV, vozíky, držáky - audio nábytek - stojany repro soustav.

Firma Barnabáš Vavrek se v rámci své činnosti věnuje výkopovým a pomocným stavebním pracem. Dále může svým zákazníkům nabídnout pomocné služby s vyklízením objektů a úklidové práce. Naleznete nás na adrese Palackého 592/17, Olomouc. Práce, služby: - zemní a výkopové - výkopy základů - pomocné stavební práce - vyklízení objektů - mycí a ...

Vývoj a prodej zabezpečovací techniky pro automobily, elektro zabezpečení, kamerové zabezpečení atd. Patenty a ochranné známky na zabezpečení vozidel. Velkoobchod, maloobchod Prodej, servis, oprava: - motorky, čtyřkolky, skútry - náhradní díly na skútry. - prodej pneu - vše pro auto moto

Český výrobce zastřešení bazénů, teras a vířivých van. realizujeme tyto zastřešení: - nízká zastřešení - vysoká zastřešení - jednokolejnicová - bezkolejnicová - extra zesílené profily - s kolejnicemi AluDesk - zastřešení vířivých van - ekonomicky výhodná zastřešení.

Geodetické práce pro stavební firmy, obce i jednotlivce: - geometrické plány - vytyčování - inženýrská geodezie - podklady pro DIS

Projektování, realizace, údržba: - trávníky - skalky - ošetření okrasných dřevin - rekultivace.

Komplexní sortiment produktů a služeb: - hardware a software - komunikační systémy - internet a datacentrum - datové sítě - zabezpečovací systémy.

INZERTNÍ AGENTURA PROFIT Prodáváte dům, auto, hledáte zaměstnání, chcete se seznámit - Vše zařídíte přes PROFIT-moravské inzertní noviny: - XXI.ročník, vychází 1x týdně - 48-56 stran - soukromá inzerce zdarma, podnikatelská a do zahraničí placená - působnost: Morava-především okresy Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Jeseník, ...

Fitness Timpo: - posilovna - fitness - osobní trenér - výživový poradce - skupinové cvičení.

Práce: - sanace potrubí bezvýkopovou metodou Insak, technologií založenou na principu zatažení vložky z textilního rukávce nasyceného pryskyřicí, tzv. inverzním procesem - sanace potrubí bezvýkopovou metodou UV lampami - monitorování trubních sítí TV-kamerou - lokální opravy trubních sítí kanalizačními roboty, krátkými rukávci - ...

E-shop s doplňky pro kamiony a další nákladní a užitkové vozy: - radiostanice a vysílačky - antény - kamery do auta - odkládací stolky - lednice - světlomety a majáky - samolepky - truck prostěradla, záclonky - záclonky do dodávek - vzduchové příslušenství - autokoberce - světelné LED tabulky - SPZ jemnovky - ...

Výroba, servis: - miniatur golfová hřiště. Velkoobchod: - tiskopisy pro účetní evidenci firem - samopropisující tiskopisy - doklady pro podvojné účetnictví - kancelářské potřeby.

Prodej nové a ojeté osobní a užitkové vozidla značky Nissan a Mitsubishi. Kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Leasing nebo úvěr včetně povinného ručení a havarijního pojištění. Servis a náhradní díly Hyundai.

Ofsetový a digitální tisk, tiskneme plakáty, letáky, tiskopisy, brožury, vizitky, tiskopisy, návody atd. Vyrábíme střelecké papírové terče.

Velkoobchod, maloobchod: -náhradní díly, příslušenství pro vozidla a nápravy DAF, IVECO, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCANIA, VOLVO, LIAZ, TATRA, AVIA, KAROSA, PRAGA, SAF, BPW, PANAV, TRAILOR, ROR, SMB, FRUEHAUF. Sídlo - Zlín.

Prodej elektroinstalačního materiálu.

Balírna Kopp nabízí komplexní a profesionální služby v oblasti balení potravin. Jsme schopni zajistit balení na zakázku dle přání zákazníka a specializujeme se na balení sypkých surovin jako je např. koření, čajové, chlebové směsi, mlýnské výrobky, luštěniny a podobně. Balírna, služby: - balicí služby - balení na zakázku - balení ...