>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Maloobchod: - jízdní kola - náhradní díly na jízdní kola. Opravy, servis kol.

Velkoobchod květin: - řezané květiny - hrnkové květiny - substráty - hnojiva - stuhy, obaly, doplňky, keramika. Květinová dekorace a vazby květin pro všechny příležitosti.

Kovovýroba. Výroba: - jednoúčelové stroje.

Stavební činnost: - stavba rodinných domů - rekonstrukce bytových jader - vnitřní a vnější omítky (hrubé, štukové, šlechtěné, sanační) - rekonstrukce budov - opravy balkonů a komínů - pokládání zámkových a plošných dlažeb - fasády - obkladačské a sádrokartonářské práce - zateplování fasád polystyrenem i minerální vatou - tepelné a ...

Výkup a zpracování: - kovového odpadu. Provozovna Olomouc U Podjezdu 1, 772 00 Olomouc tel.: 583456390; 602761647

Zámečnictví. Výroba, instalace a opravy strojů a přístrojů. Malířství a natěračství, zednictví. Návrhy, studie a realizace zahradních úprav.

Prodej, stavba a realizace: - teplovzdušné krby - krbová kamna na dřevo i uhlí. Výroba krbů na zakázku.

Nabízíme masáže, relaxace v ojedinělém rezonančním lůžku Samathi bed, přípravu osobního harmonizačního parfému z kvalitních éterických olejů.

Masérské, rekondiční a regenerační služby

Prodej: - zahrádkářské potřeby - oplocení - nářadí - zboží pro dům a zahradu - drogerie - elektro (baterie, zásuvky). Pobočka: - Nám. Míru 42, Úsov - Tel.:604815176 (p. Osladil)

Firma Střechy Listr provádí klempířské a pokrývačské práce nejen v Šumperku, ale také v Zábřehu a v Olomouci. Zaměřujeme se na kompletní dodávky a montáž všech druhů střech včetně provedení střechy na klíč. Další specializací jsou nadkrokevní a mezikrokevní izolace. Klempířské práce, klempíři: - výroba montáž klempířských prvků - montáže ...

CNC i klasické soustružení, zámečnické práce

Práce: - strojírenské a zámečnické operace - frézování, soustružení - broušení na plocho - elektroerozivní drátové řezání.

Služby: - elektroinstalace. Prodej: - elektroinstalační materiál.

Prodej autobaterií, motorových olejů a technických kapalin.

Práce: - revize plynu a tlakových nádob - topenářské - plynařské, plynoinstalační

O zámečnickou výrobu se zajímám už víc jak deset let. V toho oboru podnikám od roku 2016 . Z předešlé práce mám nemalé zkušenosti v zámečnickém oboru. Mojí další pracovní zkušeností je klempířská práce ve které jsem vyučen. Nebráním se dalším výzvám, ale nejraději vyrábím z výkresové dokumentace, což není podmínkou. Poslední dobou jsem získal i ...

Stolařství, truhlářství: - zakázková výroba - vybavení kanceláří - výroba nábytku. Cenová nabídka zdarma.

Ubytování: -pension *** -nadstandardní evropský styl -pokoje-1 apartmán, 10/1, 16/2 -salonek pro školení, svatby, oslavy, rauty, kapacita 70 osob -kuželna -horolezecká stěna -squash, badbinton.

Autoservis. Autoopravna. Osobní a dodávkové vozy