Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Liberecký kraj
Průmyslová a výkonová elektronika: - vývoj a výroba nabíjecí, napájecí a usměrňovací techniky - strojírenská výroba - povrchové úpravy kovů.

Inženýrská geodézie a speciální práce: - vytyčování staveb - určování kubatur - kontrolní měření jeřábových drah - měření rozměrů a svislostí staveb - zaměření skutečného provedení staveb - a další práce... Mapování a katastr nemovitostí: - dělení pozemků - zaměřování staveb ke kolaudaci - vytyčování hranic pozemků - mapové podklady ...

Realitní a komerční agentura: - komplexní služby v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí, včetně zajištění geodetických podkladů a znaleckých posudků - sepisování kupních, darovacích a směnných smluv (pro převody domů, pozemků a ostatních nemovitostí) - komplexní služby při prodeji a výměně bytů - zajišťování výběrových řízení v oblasti ...

Květinářství: - prodej květin - svatební kytice, korsáže, věnečky a květinová výzdoba - dárkové a jídelní květiny - květiny do tanečních - smuteční vazba - sezónní kytice a vazba - semena, osiva značky Semo Smržice, hlízy a cibule okrasných rostlin, česnek, cibule, sadbové brambory.

Zvyšování produktivity metodami průmyslového inženýrství: - zvyšuji produktivitu ve všech druzích průmyslových procesů, jako jsou výroba dílů a montáže v kusové i sériové výrobě, kontinuální výroba a trvale běžící zařízení, údržba strojů a zařízení, logistika, dílenské řízení, podnikové systémy trvalého zlepšování.

Prodej hudebních nástrojů. Dovoz a prodej hudebních nosičů CD a DVD s hudbou, která se nazývá Bluegrass Music. Prodej, eshop: - hudební nástroje - instruktážní materiály zaměřené na výuku hry na akustické nástroje - příslušenství k hudebním nástrojům - struny, trsátka ladičky... - CD a DVD s hudbou Bluegrass Music.

Městské informační centrum Liberec Provozni doba: po-pá: 8:30 - 18:00 hod. so: 9:30 - 12:30 hod.

Zdravotní středisko. Praktický lékař pro dospělé: -tel.:483387087. Zubní lékař: -tel.:483387107. Dětský lékař: -Velké Hamry 605, tel.:483387108.

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská sídlící v Železném Brodu na ulici Smetanovo zátiší 470, poskytuje svým studentům kvalitní vzdělávání ve čtyřletých studijních oborech. Vybrat si u nás mohou z oborů Výtvarné zpracování skla a světelných objektů, Průmyslový design, Aplikovaná chemie či Technologie silikátů. Střední uměleckoprůmyslová ...

DIPAK s.r.o. je obchodní, zprostředkovatelská a poradenská firma zabývající se především podporou exportu strojírenských výrobků. Služby: - podpora českých firem s vývozem do zahraničí - podpora rozvoje exportních aktivit - zastupování a realizace obchodních činností na německém trhu - vyhledávání nových obchodních příležitostí - podpora ...

Truhlářství, zakázková výroba: - kuchyňské linky - vestavěné skříně.

Architektonický ateliér: - tvorba projektů architektonického a výtvarného charakteru - zpracování projektů včetně 3D vizualizací a modelů - občanské stavby - bytové stavby - interiéry.

Projektování pozemních staveb - kompletní služby od studie přes dokumentaci na úřadech až po prováděcí - realizační dokumentaci včetně inženýringu a autorského dozoru Projektování pozemních staveb: - rodinné domy - občanské stavby - interiéry - zahrady - přístavby - přestavby - nástavby - stavební úpravy.

Autoservis: - drobné i rozsáhlé opravy motorů - pneuservis včetně programování TPMS senzorů - servis baterií - servis autoelektro | instalace - doplnění zimních kapalin - výměny olejů a filtrů - kontrola geometrie - diagnostika poruch syst. BOSCH - garanční servis nových vozů - prodej autodoplňků.

Soukromé ubytování - apartmán: - až pro 6 osob - dvě ložnice po třech lůžkách, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, WC - úložný prostor pro lyže, kola, kočárek - ústřední vytápění - v létě možnost posezení na zahradě - WI-FI.

Truhlářská výroba na zakázku: - repliky starožitného nábytku - exteriérové dveře - interiérové dveře - kuchyňské linky - vestavěné skříně - masivní stoly se židlemi - zábradlí - postele - patrové postele... a další.

Vnitrostátní a mezinárodní osobní doprava: - minibusy - osobní automobily - všechna vozidla vybavena klimatizací a nezávislým topením. Ubytování v Krkonoších: - v soukromí - kapacita 10 osob. Zprostředkování ubytování v Černé Hoře v letovisku Ulcinj: - soukromé apartmány - u moře.

Výroba nábytku na míru: - vestavěné skříně - nábytkové sestavy do celého pokoje - předsíně - pracovny - regály - pracovní stoly s kontejnery - knihovny - komody - nástavce - obývací stěny - televizní skříňky - postel - noční stolky.