Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Služby: - restaurační a jídelní stravování / H club - jídelní stravování /Jídelna Lg Postřelmov - rozvoz jídel - chlazená jídla - ubytování chata Ztracenka - rauty, svatby, oslavy, catering - koncerty a vystoupení/ H club - zajištění závodního stravování a provoz kantýn

ZO OS KOVO PRAMET je odborová organizace sdružující své členy z řad zaměstnanců tří firem a to Dormer Pramet, s.r.o., TDK Electronics, s.r.o., a společnosti Urdiamant, s.r.o. Cílem naší organizace je prosazování a ochrana hospodářských a sociálních práv a zájmů členů svazu a odborářů v nich sdružených. ZO OS KOVO PRAMET, služby: - odborová ...

Laserové gravírování a řezání, grafika, sublimace, eshop. Grafické práce: - vizitky - letáky - plakáty - bannery - tvorba firemního loga - návrh na polep auta

Výroba měřících rámů, výroba zakázkové elektroniky. Elektroinstalace. Elektromontáže. Projekční činnost. Dodávky strojních zařízení.

Prodej autobaterií, motorových olejů a technických kapalin.

Malířské potřeby: - barviva - ředidla - pojiva - barvy a nátěry do interiérů i exteriérů.

Společnost CZ Racing team s.r.o. poskytuje svým klientům prodej, záruční i pozáruční servis a opravu motocyklů, skútrů, čtyřkolek a lodních motorů. Samozřejmostí je prodej širokého sortimentu doplňků a dodávka náhradních dílů. Nabídka: - autorizovaný prodej motocyklů, skútrů a čtyřkolek světových značek YAMAHA, HONDA a YUKY - prodej ...

Ateliér Abakuk: - ateliér dřevěných soch. Výroba: - srubů - zahradního nábytku.

Ubytování: -pension *** -nadstandardní evropský styl -pokoje-1 apartmán, 10/1, 16/2 -salonek pro školení, svatby, oslavy, rauty, kapacita 70 osob -kuželna -horolezecká stěna -squash, badbinton.

Vzdělávací a školící středisko Kvalifikační kurzy a školení. Školení, poradenství: - bezpečnost práce - požární ochrana - koordinace BP na stavbách.

Hotel disponuje deseti komfortně vybavenými pokoji. Součástí hotelu je privátní wellness se saunou a whirlpool.

Ubytování, prostorné rodinné apartmány, jídelna s dětským koutkem, snídaně formou bufetu.

Provozovatel: -areál Skiland Ostružná tel.: 737050616 www.skiland.cz -Penzion ZVONIČKA Pec pod Sněžkou tel.: 777254542 www.zvonicka.cz.

Rodinný penzion, který vás okouzlí jedinečným výhledem a hřejivou atmosférou. Plně vybavené krásné apartmány o kapacitě 6-ti osob.

Zámek Kolštejn Chateu Goldenstain je umístěn na zámku Kolštejn, který má víc jak 700 let starou historii. Pokoje a apartmá v Chateau Goldenstein Zámecká kavárna Prohlídky zámku

Restaurace a penzion Na Kovárně Kategorie: - penzion s celoročním ubytováním - kapacita 18 lůžek. Pohostinství: - restaurace. Připojení Wi-Fi.

Zakázková ruční sedlářská výroba. Zhotovujeme všechny druhy postrojů (chomoutových i prsních) a jezdeckých potřeb na hospodářské i průmyslové stroje. Provádíme renovace kočárů.

Prodej, maloobchod: - zdravá výživa - biopotraviny - biokosmetika.

Autodoprava. Spediční činnost. Mezinárodní kamionová doprava.

Činnost: - projektová, projekce průmyslových staveb - inženýrská činnost - spolupráce při výběru dodavatele.

Finanční poradenství, konzultace, individuální řešení v oblastech: hypotéky, spotřebitelské úvěry, investice, spoření, pojištění osob, majetku a odpovědnosti, pojištění podnikatelů a firem.

Výroba dehydratovaných potravin pro catering.

Penzion Trámky: - ubytování - pokoje s vlastní koupelnou, kabelovou TV, připojením k internetu WIFI - restaurace, pizzerie.