Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Olomouc
Prodej, e-shop: - nářadí - technická chemie - ochranné pracovní pomůcky

Likvidace autovraků. Prodej náhradních dílů z autovraků. Výkup železa a barevných kovů za hotové. Prodej štípaného palivového dřeva.

Služby: - zemní práce - zakládání staveb - sanace a izolace spodních staveb - výstavba komunikací - monolitické konstrukce - inženýrské sítě - nákladní autodoprava - kontejnerová doprava Prodej, dovoz: - písek - štěrk - recykláty - cement - tvárnice - uhlí, brikety, pelety

Autosalon vozů Škoda: - prodej nových vozů - prodej ojetých vozů - servis, emise, karosářské a lakýrnické práce - prodej náhradních dílů, příslušenství.

Ubytování: - penzion - kapacita 35 lůžek v 11 pokojích - každý pokoj má sociální zařízení - parkoviště na oploceném pozemku - nekuřácká restaurace pro 60 osob - pivnice s kulečníkem pro 40 osob - zvířata povolena.

Pila, pořez kulatiny Prodej: -stavební řezivo. Výroba, dodávka, montáž -střešní konstrukce. Tesařské práce

Zušlechťování skel a zrcadel: - pískování - fazetování - vitráže - mušlování - lepení UV. Výroba: - skleněné výplně dveří, dvířek, zrcadla koupelnová a interiérová, celoskleněné dveře atd.

Prodej, sortiment zahradnictví - hnojiva, postřiky - semena a travní směsi - nářadí - pokojové, balkónové a venkovní okrasné a ovocné rostliny. Půjčovna a prodejna mořských kajaků a vybavení k nim.

Prodej, e-shop: - nástroje pro obrábění otvorů - kovoobráběcí a dřevoobráběcí stroje - ruční nářadí - elektrické a pneumatické nářadí - spojovací materiál.

Kosmetická ošetření luxusní francouzskou kosmetikou Oligodermie, depilaci, lash lifting a botox, prodlužování řas, líčení, tělové rituály a zábaly.

Opravy zemědělských strojů a zahradních systémů, sklizeň kombajny. Prodej domácích produktů. Poradenství v zemědělské a opravářské problematice.

Zahradnické služby: - realizace zahrad - údržba zeleně - technické služby - návrhy zahrad - sadovnická realizace - údržba zeleně - projekty zahrad - návrhy a realizace závlah.

Výstavba a komplexní regenerace: - sportovní travnaté plochy. Zakládání a zahrady: - parky - hřbitovy - hřiště.

Prodej: - hutní materiál - železářství - spojovací materiál. Půjčovna přívěsných vozíků. Pronájem bilboardů.

Výroba, distribuce: - minerální vody Ondrášovka.

Výroba, dodávka: - obalový materiál - atypické obaly. Likvidace nepotřebných zásob. Čištění granulátu Provozovna: - Ondrášov 43, Moravský Beroun.

Úklidové práce: - pravidelný i jednorázový úklid domácností, úklid firem, podniků.

Makléřská společnost-pojišťování rizik při podnikání: -pojišťovací makléř, pojišťovací agent -pro podnikatele, firmy, státní správu, města, obce, kraje -tvorba pojistných smluv, optimalizace, správa -likvidace pojistných událostí -školení zaměstnanců klienta -VIP servis pro majitele a management.

Společnost zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů. HR OUTSOURCING (OUTSOURCING PERSONÁLNÍCH ČINNOSTÍ) - servis v jakékoli oblasti řízení lidských zdrojů - vhodný převážně pro společnosti, kde by stavba vlastního personálního oddělení byla finančně a časově náročná a u společností, které vstupují na trh a ...

Prodej, servis: - průmyslové armatury a čerpadla - seřizování pojistných ventilů včetně vystavení atestu.

V prostorách pivovaru se nachází Penzion a pivnice VARNA - penzion s restaurací a letní zahrádkou. Zajišťujeme: - minutková kuchyně i denní menu, grilované speciality - pořádání oslav - svatby, promoce, firemní akce.

Penzion U Sklenářů: - apartmány - pokoje pro studenty - pokoje pro pracující - pokoje pro svatební hosty.

Theresian hotel & Spa: - zrekonstruovaný hotel 4* v centru města - 33 komfortně vybavených pokojů, včetně prostorných Junior suites a handicap pokojů. SPA centrum na střeše hotelu s výhledem na centrum: - wellness, masáže i fitness: - finská sauna, infra sauna, parní sauna - vířivka, Kneippův chodník, zážitková sprcha, ...