Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Hostinská činnost Truhlářství, podlahářství

Malířské potřeby: - barviva - ředidla - pojiva - barvy a nátěry do interiérů i exteriérů.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Velkoobchod a maloobchod -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

Úklidové služby: - pravidelné úklidy firem a kanceláří - jednorázové kompletní úklidy bytů - dodávky toaletních potřeb - mytí oken včetně rámů - čištění koberců extrakční metodou - čištění interiérů aut mokrou i suchou cestou - kompletní úklid po malířích a stavebních úpravách. Správa a údržba nemovitostí: - drobné údržbářské práce - ...

VELT okna a dveře. Dodávka, montáže: - plastová okna - plastové dveře - dřevěná eurookna - vchodové dřevěné dveře - zimní zahrady - garážová vrata.

Služby: -sběrný dvůr -komunální služby -velkooběmový odpad -akumulátory a jiné baterie -drobný stavební odpad z domácností -znehodnocené chemikálie a jejich obaly -zpětný odběr elekrospotřebičů (spotřební elektronika, svítidla, zářivky, výpočetní technika)

AUTOMYČKA - Jaroslav Doubek v Šumperku vám zajistí dokonalou péči o váš vůz. Pro efektivní mytí využíváme moderní prostředky, které šetrně vyčistí váš motor či automobil a dodá jim dokonalý vzhled. K dispozici je mycí i tunelová linka, ale také vám poskytneme kompletní čištění a tepování interiérů vašeho auta. V naší AUTOMYČCE vám umožníme ...

Instalatér - instalatérské, topenářské a plynařské práce: - montáže topení, vody a plynu v Rapotíně, tepelná čerpadla.

Generální partner firmy BISON-BIAL S.A. pro ČR a SR: - nářadí a nástroje pro řemeslníky. Hutní a spojovací materiál.

Nabízíme: - divokou kosmetiku, bylinné produkty z Orlických hor - inhalaci bylinek přes přístroje vaporizéry, inhalátory - vlasovou kosmetiku: šampony, vlasové vody - ošetřující a čistící prostředky - balzámy na kožené výrobky, dřevo, plast, leštěnky - Lanolin.

Svatební salon: - půjčování svatebních, společenských a dětských šatů, svatebních doplňků a pánských obleků - svatby na klíč, svatební oznámení a svatební kytice.

Realizace a údržby zahrad. Zemní práce s pásovým bagrem 1, 6t. Doprava do 2, 5t. Práce s kamenem - gabiony, zídky, dlažby, skalky, pochozí plochy, obklady. Okrasná a koupací jezírka, nádrže pro chov ryb, kořenové filtrace a ČOV. Základní zednické práce.

Výhradní dovozce a velkoobchod cyklistického zboží, cyklocentrum: BBB - doplňky na jízdní kola a vybavení pro cyklisty Echowell - cyklocomputery a pulsmetry Felt - jízdní kol. Pobočka: Palackého 22 Olomouc Tel.:585418156; 773020405

Výroba, prodej, montáž: - žaluzie - rolety - vrata sekční, rolovací, výklopná - opravy stínící techniky. - montáž zimních zahrad Prodej, montáž : - silikonové těsnění, frézované. Kavárna, cukrárna: - internet pro veřejnost.

Služby: - elektroinstalace - montáže zabezpečovací techniky

Výroba: - hřbitovní svíčky. Velkoobchod: - hřbitovní svíčky - čajové svíčky - kostelní svíce - vonné svíčky - jubilejní svíčky - adventní svíčky - lampové oleje. Zemní a výkopové práce.

Sběrné suroviny, odpad, šrot: - výkup - zpracování - prodej.

Krytý plavecký bazén Mohelnice. Plavecký areál nabízí: -krytý 25m bazén -6 drah -vhodný i pro pořádání závodů -sauna -parní komory -biosolarium -masáže -občerstvení.

Prodej, e-shop: - školní, kancelářské, výtvarné potřeby - tapety - hračky - masky na karneval.

Prodej: - ložiska, gufera, klínové řemeny. Nákladní autodoprava: - přeprava zásilek v rámci ČR a EU - dodávka Ford Tranzit Jumbo.