Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
UNIPEC, spol. s r.o.

UNIPEC, spol. s r.o.

Stavební činnost, práce středního rozsahu Realizace: -průmyslová a občanská výstavba.

SIAGRA s.r.o.

SIAGRA s.r.o.

Firma SIAGRA s.r.o. nabízí posklizňové linky a veškerou technologii pro posklizňovou úpravu zrnin, technologie pro příjem, čištění, sušení, transport a skladování zrnin. Nabízíme také pozinkovaná obilná sila a zásobníky zrnin, sušárny obilí, kukuřice, řepky, slunečnice, čističky a předčističky, třídiče, dopravníky zrnin, provzdušňovací zařízení, ...

ENAPO OBCHODNÍ a.s.

ENAPO OBCHODNÍ a.s.

Velkoobchod, obchodní síť*: -potraviny, smíšené zboží -denní dodávky čerstvého zboží. ENAPO je dobrovolná a většinová podpora nákupu zboží od smluvních přímých dodavatelů a členského plnosortimentního velkoobchodu. Sídlo: -767 01 Kroměříž, J.Silného 2683.

SERVIS-TRANSPORT-TECHNIK a.s.

SERVIS-TRANSPORT-TECHNIK a.s.

Servis – Transport – Technik a.s. v Napajedlích se zabývá výrobou přípravků a nástrojů a profesionální renovací historických vozidel. Sortiment výroby – nástrojárna: -kusová a malosériová výroba soustruhů, frézek, brusek a souřadnicových vyvrtávaček -vrtací, frézovací, soustružnické, kontrolní, montážní, sestavovací a svářecí přípravky.

Michal Švajda

Michal Švajda

Služby: -výcvik psů -ubytování psů (psí hotel, pro psy) 150, - Kč/den -celoroční provoz -individuální lekce a konzultace ohledně výcviku -prodej krmiva.

AUTOKAT s.r.o. Autobazar Vizovice

AUTOKAT s.r.o. Autobazar Vizovice

Společnost AUTOKAT s.r.o. z Vizovic ve Zlínském kraji se zabývá dovozem a prodejem ojetých vozů z České republiky i zahraniční. Nabízí široké množství automobilů a zajišťuje provedení STK. Autobazar - ojeté auta všech druhů a značek (Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Mazda, Nissan, Renault, Škoda, Volkswagen a další) - dovoz vozů z ČR i ...

HT-interier Martin Hába

HT-interier Martin Hába

Výroba nábytku na zakázku: -kuchyní, vestavěných skříní, nábytku z masivu, kanceláří a vybavení komerčních prostor -prodej a montáž elektrospotřebičů.

PMP ZLÍN s.r.o.

PMP ZLÍN s.r.o.

Projekce, poradenství, montáže: - elektronické systémy: -zabezpečovací -protipožární -přístupové, docházkové -kamerové, televizní a satelitní systémy - telekomunikační technika - telefonní ústředny -slaboproudé systémy.

TANKOVNA MOSKVA YES, for YOU a. s.

TANKOVNA MOSKVA YES, for YOU a. s.

Pivnice: -kapacita 80 míst - pivo Beran 11° čepované z pivních tanků - čepovaná piva z menších pivovarů - pivní speciality - studené i teplé pochutiny k pivu.

AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.

AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.

Autoservis a pneuservis AUTO Šimek Zlín je nezávislý servis se zaměřením na opravy vozů Škoda, VW, Seat, Audi, pro klientelu z regionu Zlínský kraj Specializuje se na instalace nezávislého topení Webasto, Eberspacher a čištění, údržbu a dekarbonizace motoru BG technologií. Provádí i opravy a plnění autoklimatizace. Eshop s ...

SAQIA, spol. s r.o.

SAQIA, spol. s r.o.

-Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb. -Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej.

Thermont spol. s r.o.

Thermont spol. s r.o.

Firma Thermont spol. s r.o. se zabývá dodávkou a montáží výrobků pro prosvětlení a odvětrání budov, domů, objektů nebo průmyslových hal. Zasklíváme balkóny, lodžie, skleníky nebo zimní zahrady, montujeme střešní světlíky, hliníková okna a dveře. Také se zabýváme prodejem lexanu (polykarbonátu) a hliníkových profilů. Dodáváme a montuje výrobky ...

Oldřich Vaňhara

Oldřich Vaňhara

-Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Velkoobchod a maloobchod Zámečnictví, nástrojářství

Oldřich Vaňhara OVA

Oldřich Vaňhara OVA

Kovoobrábění na CNC strojích: - výkovky - odlitky - obrábění malosériové a kusové výrobky.

PILA PEŠL, s.r.o.

PILA PEŠL, s.r.o.

Pila. výroba a prodej biopaliva, dřevní štěpky, vykup a zpracováná veškerého dřevního odpadu. -prodej stavebního a sušeného řeziva -broušení listových a kotoučových pil, nožů -lesní autodoprava -doprava velkoobjemovými kontejnery.

Jadrníček, s.r.o.

Jadrníček, s.r.o.

Hlavní činností firmy Jadrníček, s.r.o. je kompletní servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliva. Poskytujeme uvádění hořáků a kotlů do provozu jejich montáže, servis, měření a regulaci. Také naší specializací jsou montáže technologií kotelen a souvisejících technologií. Práci provádíme zodpovědně, spolehlivě a kvalitně, v dohodnutém termínu. ...

WELLPES psí lázně Marie Matulíková

WELLPES psí lázně Marie Matulíková

Wellness pro psy: -regenerační zábaly -bahenní masky -relaxační masáže. Lázně pro psy: -aroma koupel -perličková lázeň s ozónem -aromaterapie -thalassoterapie. Stříhání psů, trimování, koupání, fénování, pedikúra.

Michal Varnavčin Speedline

Michal Varnavčin Speedline

Výhradní dovozce disků pro ČR a SR, autochemie a čistících prostředků do auta. Velkoobchod a prodej: - litých kola - speedline disků (Al** - hliníkové) - dovoz pro ČR, SR, PLR. Autodoprava, doprava, přeprava: - silniční motorová do 12t: - vnitrostátní - mezinárodní.

Geniel.cz

Geniel.cz

Návrhy, montáže, servis slaboproudých systémů v panelových domech: - společná televizní anténa STA / SAT - domovní telefony DT - kamerové systémy CCTV - zabezpečovací systémy.

DIMER, spol. s r.o.

DIMER, spol. s r.o.

Výroba, prodej, servis: -profilové těsnění -těsnění pro hydrauliku a pneumatiku -V-kroužky, O-kroužky -gufera -ucpávkové šňůry -těsnění -ložiska a těsnící prvky do vysavačů praček -mechanické ucpávky -spirálová těsnění.

METRIC SM s.r.o.

METRIC SM s.r.o.

Prodejní sklad: - spojovací materiál - kotevní technika, vruty - brusivo - konstrukční šrouby - tesařské kování - stavební chemie - nerezový program.

SPURT ZLÍN s.r.o.

SPURT ZLÍN s.r.o.

Prodej - montáž - servis : - homologované antiradary, handsfree, navigace, autohifi, alarmy, vyhledávací zařízení pro automobily, tažné zařízení, pakovací kamery a asistenty, záznamové kamery silničního provozu - satelitní, elektronické, mechanickéí zabezpečení vozidel - radarové detektory s Atestem Ministerstva dopravy - prodej a eshop ...

Výškové práce Miroslav Jančík

Výškové práce Miroslav Jančík

- ořezy a rizikove kácení stromů -práce ve výškách s použitím horolezecké techniky: - opravy, nátěry fasády, střechy, konstrukcí - čištění ploch ve výškách - čištění a nátěry okapů - mytí oken - odtraňování, shoz sněhu, rampouchů - instalace reklamy, zábran proti ptactvu.

TST SAQIA s.r.o.

TST SAQIA s.r.o.

Nákladní autodoprava vnitrostátní a tuzemská. Velkoobchodní i maloobchodní prodej: - čisticí prostředky a chemie značky Eurodet.

(záznamy 176/200 z 11274)  strana 8 / 451