Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Frýdek-Místek
Vladislav Blahut VB servis

Vladislav Blahut VB servis

Autoservis, opravy : - osobní a nákladní auta - převodovky - diferenciály - motory. Prodej dílů: - nové i použité náhradní díly na nákladní auta - originální díly, díly od výrobců z třetí strany - montáž, odborný servis.

Obec Krmelín Obecní úřad Krmelín

Obec Krmelín Obecní úřad Krmelín

Obec Krmelín se rozkládá na severovýchodě okresu Frýdek-Místek a hraničí s ostravskou aglomerací, rozloha obce je 503 ha. Počet obyvatel k 1.1.2010 je 2097. První písemná zmínka pochází z roku 1447, její název vznikl od vlastního jména Krmela. V obci je modlitebna církve československé husitské a římskokatolický kostel svatých Jana a Pavla z ...

TimedArch DESIGN s.r.o.

TimedArch DESIGN s.r.o.

Prodej, e-shop - nábytek - bytové doplňky - kuchyně - koupelnový nábytek - masivní nábytek - obývací stěny - sedací nábytek, křesla - obrazy.

Great Shop s.r.o.

Great Shop s.r.o.

Prodej: - ovocné a bylinné sirupy - přírodní drogerie - pochutiny, káva a dorty Marlenka. - mléčné výrobky

PK.DARVIT cz s.r.o.

PK.DARVIT cz s.r.o.

Vlastní výroba, prodej: - kukuřičné křupky - instantní kukuřičná kaše. - kukuřičné křupky (ovocná příchuť) Dovoz, import, prodej: - pražená rýže naturál (ovocná příchuť). Přírodně bezlepkové produkty. Provozovna: - Nový Borek (u čp 350 vlevo), Třinec.

TOP School s.r.o.

TOP School s.r.o.

Jazyková škola. Výuka angličtiny - Callanova metoda - anglicky až 4x rychleji. Jazykové kurzy - anglický jazyk: - pro veřejnost - pro úplné začátečníky, věčné začátečníky i pokročilé - pro firmy. Ukázková hodina zdarma. Příprava na jazykové zkoušky a certifikáty. Překlady a tlumočení.

AVIPART, spol. s r.o.

AVIPART, spol. s r.o.

Výroba, prodejna, eshop: -razítka. Tiskařské práce. Reklama. Razítka na počkání řezané laserem do gumy - žádné osvitky, flashe apod. Vám při osobní návštěvě vyhotovíme do 15 minut

AVIPART, spol. s r.o.

AVIPART, spol. s r.o.

Výroba, eshop, výdejna: -razítka. Tiskařské práce. Reklama. Tato provozovna slouží pouze jako místo osobního předání internetové zakázky.

A-Z izolace s.r.o.

A-Z izolace s.r.o.

Prodej stavební materiál. Technické izolace: -izolace potrubí, vzduchovodů, zásobníků, kouřovodů, elektrárenských komponent. Sortiment: -střešní krytina -střešní okna -zdící materiál -sádrokarton -okapy -hutní materiál. Izolace od A do Z.

Pokluda Kamil

Pokluda Kamil

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - náhradní díly, ND na evropské, japonské, zahraniční vozy, auta, automobily - světla, reflektory, žárovky, zrcátka - karosářské díly, plechy - mechanické díly - díly řízení, brzd, motorů - tažná zařízení - silentbloky, hadice, tlumiče, ložiska, výfuky, stěrače, pumpy, termostaty, ...

Marek Slováček

Marek Slováček

Stavební firma, stavební činnost, práce: - rodinné domy včetně rekonstrukce - obklady, dlažby, zámková dlažba, obrubníky - zateplování fasád, fasády - sádrokarton, sádrokartonářské práce - zednické práce - malířské práce, malování, malby - výstavba - zelená úsporám. Asistenční služba. Likvidace škody. Odtah ...

Tomáš Tvardek

Tomáš Tvardek

Prodej a opravy: - pneumatiky - pneuservis. Půjčovna: - přívěsy.

SMOLO Hydraulics s.r.o.

SMOLO Hydraulics s.r.o.

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem hydraulických jeřábů HMF. Dále se zabýváme prodejem a servisem nosičů kontejnerů Charvát CTS a HyvaLift. Provádíme rezive zdvihacích zařízení a prodej ND, montáže a servis zdvihacích čel Zepro.

Blanka Kropová Blanka Kropová - deratik

Blanka Kropová Blanka Kropová - deratik

Firma Blanka Kropová - DDD Služby Deratik poskytuje dezinsekční, dezinfekční a deratizační služby v Moravskoslezském (zejména Frýdek-Místek, Otrava a Frýdlant nad Ostravicí) a Zlínskem kraji. Samozřejmostí je pak pro nás diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

Ing. Petra Ličková

Ing. Petra Ličková

Projekty a návrhy: - městské parky - zeleň obytných souborů - zahrady mateřských škol - náměstí - pěší zóny - sportovní areály - rodinné zahrady.

Ametyst Moravia s.r.o.

Ametyst Moravia s.r.o.

Lisování termoplastů. Montáž dílu pro automobilový průmysl. Pokovení dílů ve vakuu napařováním. Potiskování – tampoprint. Výroba světlometů a svítilen pro automobily.

(záznamy 201/225 z 8864)  strana 9 / 355