Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Kroměříž
Plachty-Štěpáník s.r.o.

Plachty-Štěpáník s.r.o.

Společnost Plachty Štěpáník je již od roku 1995 spolehlivý výrobce a dodavatel zakrývacích plachet všeho druhu. Ve svém kamenném obchodě a na e-shopu nabízí stálý standardní sortiment plachet . Mimo to ale firma nabízí i výrobu kvalitních plachet na míru, dle konkrétního přání zákazníka. Krom plachet vyrábíme stínící sítě na ploty z ...

Apis - zateplování oken, s.r.o.

Apis - zateplování oken, s.r.o.

Montáže, výměna: -skel za izolační dvojskla -těsnění, žaluzie, vitráže. Pokud se Vám rosí okna, vyměňte pouze skla za termoizolační dvojskla. Zateplení, zateplování, modernizace, rekonstrukce: -oken, plastová okna, špaletová okna, dřevěná okna. Servis plastových oken, eurooken. Repase špaletových oken v památkových ...

Krejčovství KVAPILÍKOVÁ Hana Kvapilíková

Krejčovství KVAPILÍKOVÁ Hana Kvapilíková

Krejčovství. Zakázkové šití: -dámské, pánské a dětské oděvy: -halenky, košile, sukně, kalhoty, bundy, kabáty, saka, obleky -pletené oděvy (oprava na overlocku) -společenské obleky -kostýmy pro dospělé i děti -mateřská móda. Šití bytových doplňků: -závěsy, záclony, ložní prádlo. Opravy a úpravy oděvů: -oprava ...

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

PILANA NÁSTROJÁRNA, spol. s r.o.

Konstrukce a výroba: - speciální nástroje na kov a plasty - extruzních nástrojů na plasty. Extruze plastů. Výroba: - konstrukce a výroba vstřikovacích forem. Práce: -soustružení, frézování a broušení kovů.

DOBY servis Jan Pánek

DOBY servis Jan Pánek

Hodinový manžel. Rekonstrukce, opravy a údržba domů a bytů. Montáž sádrokartonů, stropů, příček. Drobné stavební práce. Drobné zahradní stavby - ploty, zídky. Rekonstrukce: - koupelny, kuchyně, podkroví Instalatérské práce. Výměna záchodů, umyvadel, dveří. Zateplení fasády.

HAPER s.r.o.

HAPER s.r.o.

Prodejna stavebnin. Půjčovna a prodejna nářadí, stavební a zahradní techniky.

ACHP služby s.r.o.

ACHP služby s.r.o.

Služby: - izolace a sanace zdiva - diagnostika zdiva - návrhy sanace - sanace po požárech a vybydlení - mechanické izolace - chemické injektáže - vysoušení zdiva - revize nádrží a jímek. Dodávka a montáž: - plastových oken a dveří - garážových sekčních vrat

SOLERI s.r.o.

SOLERI s.r.o.

Projektování - zpracování projektové dokumentace MaR včetně navazující části silnoproudu. Prodej, montáž: -elektromontáže -měření, regulací a řídicích systémů. Sídlo firmy: -Kollárova 632, 76701 Kroměříž .

Radek Benedikt Zámečnictví

Radek Benedikt Zámečnictví

Práce: stavební zámečnictví. Svařování pro strojírenství. Svařování 2tig hlinik a nerez.

Vaše zahrada Zdeněk Hnilica

Vaše zahrada Zdeněk Hnilica

Realizace - zahrady. Údržba zeleně. Zahradnické práce: - pořezávání trávníků vertikulátorem - sečení trávy - stříhání plotů - kácení stromů - přesazování dřevin - odvoz bioodpadu.

Petr Šrubař

Petr Šrubař

Montáž: - plynových kotlů - kondenzačních kotlů - montáž elektrokotlů.

Lubomír Šrubař

Lubomír Šrubař

Topenářské práce a vodoinstalační práce: - instalarérské služby - servis, dodávky, údržba - nové rozvody v domech, průmyslových halách a bytech.

Klavíry Suchánek

Klavíry Suchánek

renovace klavírů a pianin, opravy klavírů a pianin. Stěhování, prodej, pronájem a výkup klavírů a pianin.

HOMER STAV s.r.o.

HOMER STAV s.r.o.

Stavební firma, práce. Stavba, výstavba, realizace: -rodinné domky na klíč -inteligentní elektroinstalace -krby. Práce: -tesařské -pokrývačské -klempířské

FRČÍME s.r.o. cestovka pro aktivní lidi

FRČÍME s.r.o. cestovka pro aktivní lidi

Cestovní kancelář. Zájezdy. -pobytové -poznávací -jarní prázdniny -Vánoce, Silvestr Prodej: -jízdenky -letenky -vstupenky na koncerty Aerobic u moře Lyžování v Alpách Účetní firma.

HANÁK NÁBYTEK, a.s

HANÁK NÁBYTEK, a.s

Výrobce a dodavatel kompletních interiérů. Vyrábíme interiérový nábytek na míru, především kuchyně, interiérové dveře, obývací pokoje, stoly, ložnice, šatny a další nábytek. Dále prodáváme sedací soupravy a židle. V nabídce jsou řady HANÁK Premium a Trend.

Marta Vojčová

Marta Vojčová

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

MÉTIS spol. s r.o.

MÉTIS spol. s r.o.

Služby pro podnikatelské subjekty: -účetnictví -ekonomika /ekonomické/ -mzdy /mzdové/ -daně /daňové/.

Pělucha střechy Filip Pělucha

Pělucha střechy Filip Pělucha

Rekonstrukce: - střechy, střešní pláště - balkony. Klempířské práce na různých objektech.

Holubníček Leoš

Holubníček Leoš

Autodoprava, doprava: -sypkých a stavebních materiálů. Přeprava: -štěrky, písky, kamenivo, recykláty. Sklápěcí vozidla a soupravy Tatra, Liaz - do 27 tun.

Ludmila Holubníčková

Ludmila Holubníčková

Zemědělská výroba - pěstování a prodej brambor, cibule, zelí, krouhaného zelí, ječmene a pšenice.

Květinářství Kamélie Alena Zbranková

Květinářství Kamélie Alena Zbranková

V našem Květinářství Kamélie v Holešově či Fryštáku Vám nachystáme různé vazby květin podle nejmodernějších trendů. Máme dlouholetou praxi v aranžování, realizovali jsme svatební výzdobu, slavnostní i smuteční, květinové vazby. Kytice i květiny připravíme na rozvoz, který realizujeme hlavně v regionu Zlínský kraj. Po celé ČR realizujeme rozvoz ...

Karel Jurčík

Karel Jurčík

Maloobchod, prodej, oprava, servis: - kulečníky - kulečníkové stoly - potáhování kulečníkových stolů - prodej příslušenství (tága, křídy, koule).

(záznamy 201/225 z 5252)  strana 9 / 211