>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Nový Jičín
Pojišťovna. Pojišťovací služby. Pojištění: - podnikatelů a organizací: - pojištění majetku - pojištění odpovědnosti - zemědělské pojištění - pojištění přepravy - občanů: - pojištění staveb - pojištění domácnosti - pojištění odpovědnosti - havarijní pojištění - povinné ručení - úrazové pojištění ...

Hotel Jelen : Ubytování: - počet lůžek 39 + 5 přistýlek - pokoje s vlastním soc. zařízením: - 1 jednolůžkový, 12 dvoulůžkových, 1 dvoulůžkové apartmá - pokoje se společným soc. zařízením: - 1 dvoulůžkový - 2 třílůžkové - 1 čtyřlůžkový. Stravování: - restaurace (kapacita 80 míst) - salónek (kapacita 12 míst) - ...

Ubytování v penzionu. 1x jednolůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 1x apartmá. Pokoje jsou vybaveny televizí, koupelnou (vana), WC, trezor, sat. TV, lednička.

Zdravotnické zařízení: - léčebně preventivní péče pro dospělé pacienty, hrazené ze ZP i nadstandartní péče. Ordinace: - praktický lékař pro dospělé - závodní prohlídky. MUDr. Lucie hasalíková MUDr. Vladimír Maňásek.

Praktický lékař pro děti a dorost. Ordinace, ambulance: - dětský a dorostový lékař, pediatr. Bezbolestná aplikace náušnic - bez rizika vzniku alergie na nikl. Aplikaci náušnic provádíme pomocí nastřelovací pistole. Homeopatie - alternativní léčba.

Praktický lékař pro děti a dorost. Ordinace, ambulance - dětský a dorostový lékař, pediatr.

MUDr. Václav Mrovec je specialista v oboru ortodoncie.

MUDr. Anežka Dědková provozuje ambulanci Alergologie Nový Jičín.

MUDr. Dagmar Mikesková provozuje psychologickou ambulanci.

Zdravotnické zařízení Nemocnice Akutní lůžková péče v oboru Interna Následná lůžkové péče - LDN Ambulance interních oborů Laboratoř klinické biochemie Radiodiagnostické oddělení Rehabilitace Zdravotní doprava

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. V ordinaci zajišťujeme běžné preventivní prohlídky, aplikace náušnic, vyšetření CRP i nadstandartní očkování.

MUDr. Naděžda Ostrá provozuje ordinaci praktické lékařky pro dospělé s komplexní diagnostickou a léčebnou péčí pro každého pacienta. Provádíme preventivní prohlídly, odběry krve, vyšetření moči, aplikaci povinných i nepovinných očkovacích látek. Najede nás v obci Ženklava, okres Nový Jičín. Praktický lékař pro dospělé, ordinace: - preventivní ...

Provozujeme Komunitní dům Albinna v Kuníně. Nabízíme služby chráněného bydlení bez omezení věku, pro osoby s chronickým duševním omezením, s duševním onemocněním a se zdravotním postižením. V rámci akreditace jsme získali registraci na Chráněné bydlení ALBINNA.

Elektro práce. Montáž: - elektronické zabezpečovací systémy, EZS - kamerové systémy - požární systémy, EPS - rozvody antén a počítačových sítí. Elektroinstalační práce. Revize elektro a hromosvodů. Provozovna: - Slovenská 1A (areál bývalého Řempa), Ostrava - Přívoz.

Společnost Mahero stavby s.r.o. z Nového Jičína byla založena v roce 2016. Nabízí zemní práce, odvoz odpadu a suti, kanalizace. V případě, že budete mít poptávku pro některou z výše uvedených činností, neváhejte se na tuto firmu obrátit. Firma Mahero stavby s.r.o. sídlí na ulici K. Schwarze 1375/13 v Novém Jičíně v Moravskoslezské kraji.

MUDr. Eva Syrovátková s.r.o. provozuje ambulanci pro děti a dorost.

Agentura domácí péče. Služby: - zdravotnická, sociální, rehabilitační péče o občany v jejich domácnosti - rozvoz obědů - pečovatelské služby (úklid domácností). Domov pro seniory: - jednolůžkové apartmenty.

Ubytovna - ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Sociální zařízení společné na chodbě.

Rodinný stylový eco hotel s privátním wellness a saunou pod horou Radhošť v Beskydech. Sportovní areál: -3 antukové tenisové kurty s umělým osvětlením, tenisové turnaje -stolní tenis -kulečník. Stylová restaurace: -stravování -krytá letní terasa -altán s krbem - sál pro 70 osob

Mgr. Hana Fojtíková provozuje ambulanci klinické psychologie.