>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
Zabýváme se lyofilizací českých potravin. Tento termín je známý i jako sušení mrazem. Jsme schopni i pronajímat lyofilizátor.

Prodej, servis: - výpočetní technika. Dodávky na klíč: - počítačové sestavy a sítě.

Naše firma s dlouholetou tradicí, vznikla v roce 1997, Postupem času a díky požadavkům některých zákazníků jsme rozšířili naši nabídku prací nejen na práci se dřevem ale i LDD materiálem. V naší nabídce je nepřeberné množství výrobků, které vyrobíme přímo na Vaše přání. Nabízíme 3D vizualizace, poskytujeme odborné rady. Naší hlavní prioritou je ...

Přeprava osob a expresni preprava kusovych zásilek osobním vozem

Prodej dětských bot, české i zahraniční značky. Více než 3000 párů skladem.

Lékárna Zdraví. Prodej, e-shop: - léky, doplňky stravy, kosmetika. Pobočky: - Mohelnice - Bludov - Postřelmov.

Prodej, montáže českých pletiv, svařovaných sítí a průmyslových panelů, chovatelských a lesnických pletiv, sloupků a vzpěr, bran, branek a příslušenství pro instalaci různých typů oplocení.

Gromes - voda-topení-plyn Dodávka a montáž zdravoinstalace, ústředního vytápění, plynoinstalace a prodej materiálu.

Výroba: - lahůdky inspirované původními recepturami z období první republiky. Nabízíme poctivé zavařeniny a masové delikatesy.

Výroba, prodej, servis, renovace: - pekařských zařízení - stroje pro výrobu těsta. Forum repasovaných strojů: - stroje, zařízení - nerezové vybavení - náhradní díly, příslušenství. Návrhy, vývoj, konstrukce: - pro pekárenské a cukrářské provozy - hnětače, překlápěče - pekařské stroje a technologie - mobilní prodejny.

Provádíme: - autorizované měření emisí středních spalovacích zdrojů - revize, čištění, kontrola spalinových cest - čištění kotlů, komínů na pevná i plynná paliva - měření komínového tahu - zjišťování úniku CO a plynu detektorem - poradenská činnost

Provádíme: - autorizované měření emisí středních spalovacích zdrojů - revize, čištění, kontrola spalinových cest - čištění kotlů, komínů na pevná i plynná paliva - měření komínového tahu - zjišťování úniku CO a plynu detektorem - poradenská činnost

Práce: - izolace proti vodě pomocí foliových systémů, hydroizolace - realizace, rekonstrukce - střechy - izolace spodních staveb

Autoškola - školení referentů - akreditované školící středisko - kondiční jízdy - výcvik všech skupin

Zakázková výroba: - kuchyně a nábytek z lamina - vybavení interiérů. Provozovna Šumperk: ul. Žerotínova 89 bývalý areál MORAVOLEN 787 01, Šumperk.

Dřevostavby Michlovský. Tesařství. - dřevostavby, nízkoenergetické rodinné domy - zahradní domky, pergoly, altány - půdní vestavby, vikýře - venkovní terasy - brány, ploty - dřevěné obložení.

Klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu, rekonstrukce a opravy střech, novostavby, montáž střešních oken, nátěry klempířských prvků, izolace plochých střech.

Služby: - zemní a výkopové práce - úpravy vodních toků, čištění rybníků - výstavby nových rybníků - svahování v nedostupném terénu - úpravy sjezdovek

Ubytování: - penzion s kapacitou 12 osob - 2-4 lůžkové pokoje - na pokojích TV+SAT, rádio, WC, sprcha - nekuřácká restaurace s terasou - oplocené parkoviště.

Ubytování: - 3-4 lůžkové pokoje - apartmány. Restaurace: - salonek s terasou - pro děti koupačky, kolotoče, skluzavky - svatební hostiny, oslavy - grilování.

Střední odborná škola. Studijní obory: Denní studium - agropodnikání - ekologie a životní prostředí - cestovní ruch. Dálkové studium - veřejnosprávní činnost.

Diamantové nástroje : - brousící kotouče z diamantu a kubického nitridu boru - diamantové pilníky - diamantové průvlaky - honovací lišty - diamantové nástroje pro stavebnictví - diamantové vrtací nástroje.

Vývoj, prodej, srvis: - malé a střední ekologické lesní stroje. Produkty: - vyvážecí soupravy - harvestrové hlavice - švédské řetězy - hydraulické ruky - rotátory - Harvestory.

Služby: - restaurační a jídelní stravování / H club - jídelní stravování /Jídelna Lg Postřelmov - rozvoz jídel - chlazená jídla - ubytování chata Ztracenka - rauty, svatby, oslavy, catering - koncerty a vystoupení/ H club - zajištění závodního stravování a provoz kantýn

ZO OS KOVO PRAMET je odborová organizace sdružující své členy z řad zaměstnanců tří firem a to Dormer Pramet, s.r.o., TDK Electronics, s.r.o., a společnosti Urdiamant, s.r.o. Cílem naší organizace je prosazování a ochrana hospodářských a sociálních práv a zájmů členů svazu a odborářů v nich sdružených. ZO OS KOVO PRAMET, služby: - odborová ...