Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Šumperk
- Zprostředkování obchodu - Kompletní dodávky materiálů pro výstavbu a rekonstrukci vodovodních, plynovodních a kanalizačních řádů a přípojek. - Prodej betonových výrobků pro výstavbu a úpravu povrchu (kanalizačních betonových trub, šachtových skruží, šachtová kanalizační dna, obrubníků, zámkové dlažby, vymývané dlažby.....)

Maloobchod: - sádrokartony - tepelné izolace - stavební chemie - stavební nářadí - spojovací materiály - zateplovací systémy.

Aréna MX Mohelnice - motokrosová aréna, motokrosová hala: - vytápěná hala, odvětrávaná, prosvětlená, včetně kamerového systému s přenosem na TV - prostor pro jezdce je 65 x 50 m, což je vlastně 3.250 m2 - trať v délce zhruba 530 m (dle složitosti) - trať je sjízdná jak pro pokročilejší jezdce, tak i pro začátečníky - šatny pro jezdce ...

Naše společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality Nabízíme zejména: - plastová okna - hliníková okna - vchodové dveře - garážová vrata - stínící techniku a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality.

Mezinárodní spedice a logistika. Celoevropská nákladní doprava. Vnitrostátní expedice kusových nákladů. Transport nákladů ADR. Letecké zásilky, sběrná přeprava. Námořní zásilky.

Doškolovací a rekvalifikační středisko. Kurzy, školení: -strojník stavebních strojů -řidič manipulačního vozíku -svařeč -jeřábník -topič, obsluha tlakových nádob -BOZP -škol.dle Vyhlášky 50/78 Sb. - elektro -lešenářská technika.

Služby: - aranžérská tvorba, květinové aranžmá - realizace - terasy, balkony, zahrady - vyladění, harmonizace - soukromé i firemní interiéry - prezentační výzdoba interiérů: - restaurace, kavárny, hotely, společenské místnosti - svatební floristika - sezónní výzdoba - velikonoce, dušičky, vánoce.

Plavecká škola Zábřeh. Nabídka služeb : plavání nastávajících maminek plavání batolat plavání dětí ve věku 4 - 6 let plavání dětí ve věku 7-14 let kondiční plavání - zdokonalovací kurzy dálkové a zimní plavání freediving kurzy potápění OWD a AOWD.

Poradenské a vzdělávací centrum: - koučink osobního rozvoje, měkkých dovedností a zdravého životního stylu - webináře a online přednášky.

Činnost: - výstavba dřevostavby.

Prodej, e-shop: - elektronika značky Olympus.

Servis a poradenství: -v oblasti sportu, tréninku, pohybu a všeho souvisejícího -stravování a sportovní výživa.

Stavební činnost, výstavba: -inženýrské stavby (vodovody, kanalizace, plynovody a plynovodní přípojky).

-Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Činnost informačních a zpravodajských kanceláří -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, ...

Pobočka ČSOB Pojišťovna ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. - pojištění vozidel - pojištění majetku - pojištění odpovědnosti - pojištění firmy - cestovní pojištění - životní a úrazové pojištění Kancelář MOHELNICE, Nádražní 6 Pondělí - ...

Kompletní zpracování videa -živý přenos a reportáže z místa - videoblog -reklamní spot - dokumenty na téma

Společnost UVAX, s.r.o. se sídlem v Šumperku se zaměřuje na kovovovýrobu, ve které je především specialistou na produkty z kovových a drátěných materiálů pro potravinářský, chemický, farmaceutický i jiný průmysl a táké pro zdravotnictví. Drátěné výrobky jsou vhodné jako zajímavé doplňky do kuchyně nebo do bytu. Kovovýroba - zakázková výroba z ...

Komplexní vedení účetnictví a daňové evidence. Zpracování účetních dokladů a roční účetní uzávěrky. Zpracování mzdové a daňové agendy, finanční poradenství. Zastupování na úřadech. Zpracování daňového přiznání fyzických i právnických osob, zpracování daně z přidané hodnoty, silniční daně a přehledů pro OSSZ a ZP.

HC Draci Šumperk, hokejový klub. Hokej Šumperk 2003. HC Šumperk. Nábor mladých talentovaných sportovců za účelem komplexního sportovně vzdělávacího procesu se specializací na lední hokej. Prodej, servis: - sportovní potřeby a vybavení pro hokej, in-line hokej, florball.

Hokejový klub HC Draci Šumperk Nábor mladých talentovaných sportovců za účelem komplexního sportovně vzdělávacího procesu se specializací na lední hokej. Odborné sportovní poradenství.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti wellness, ...