Katalog firem

Logika hledání

Kde hledatDalší parametry

Jen

základní hledání

Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Zlín
Hydraulic Parts CZ s.r.o. pobočka Zlín

Hydraulic Parts CZ s.r.o. pobočka Zlín

Maloobchod, velkoobchod, prodej: -autodíly, náhradní díly na auta -tlumiče pérování -zapalovací svíčky DENSO -silentbloky motorů -brzdy, díly, řízení, řemeny LUCAS -vstřikovací trysky+DIESEL -motorové oleje DELPHL -přímý dovozce evropských a japonských automobilů. Pobočky: -Rožnov pod Radhoštěm, Tylovice 1907 ...

Harmonie Domova Provozní servis s.r.o.

Harmonie Domova Provozní servis s.r.o.

Prodej: - bytový nábytek: - poslete z lamina, masivu, čalouněné, obývací sestavy, sedací soupravy, křesla, ušáky, komody, šatníky, noční stolky, police, jídelní stoly, konferenční stolky a další - matrace, rošty - bytové doplňky. Nábytek vám dovezeme až domů a odborně smontujeme.

MATRIX studio Marta Kovářová

MATRIX studio Marta Kovářová

Kadeřnictví, holičství: - dámské, pánské, dětské. Veškeré kadeřnické služby: - prodlužování vlasů - grafity - kadeřnické šou.

TECHNOMETAL, s.r.o.

TECHNOMETAL, s.r.o.

Výroba, prodej: -Švýcarské krby -krbové vložky: -teplovzdušné -dvouplášťové -krbová dvířka -krbové kazety.

Cardboard s.r.o.

Cardboard s.r.o.

Výroba: -vláknina, papír, lepenka. Výroba, prodej: -slepovaná a strojní lepenka -kartonáže: -přepravní krabice, obaly. Prodej: -chemikálie -motorové, průmyslové oleje.

CARDBOX PACKAGING s.r.o.

CARDBOX PACKAGING s.r.o.

Výroba: - obalů pro potravinářský průmysl - obaly pro cukrovinky, pro jídlo, pro kosmetiku.

Zachar Luděk a syn s.r.o.

Zachar Luděk a syn s.r.o.

Maloobchod, prodej, servis, půjčovna: - vysokotlaká čistící technika: - značky KRANZLE, WAP, ALTO GROUP, KEW, KÄRCHER, COMET, INTERPUMPE, DAERG, CLEANFIX, FIMAP. -půjčování zametacích a podlahových strojů, vysavačů a tlakových mycích strojů. Prodej čistících prostředků do průmyslu a kompletní drogérie. Dále vedeme sortiment papírového a ...

BONET industries a.s.

BONET industries a.s.

Strojírenská výroba, kovovýroba: - sériová, malosériová, kusová: - hřídele, strojní díly. Obrábění, kovoobrábění: -soustružení, frézování, vrtání Strojní vybavení - CNC stroje: -soustruhy, automaty, centra.

ZLÍNLUX - osvětlení, s.r.o.

ZLÍNLUX - osvětlení, s.r.o.

Prodej, poradenství, návrhy: -svítidel, osvětlení -stojanová svítidla -závěsná svítidla - lustry -dekorativní světla -bodová svítidla, bodovky -stropnice -stolová svítidla -zahradní svítidla.

SegamontOK Ondřej Kristek

SegamontOK Ondřej Kristek

Dokončovací stavební práce. Prodej, dodávka, montáž:oplocení a ploty na klíč, kované ploty - sekční garážová, rolovací, protipožární, průmyslová vrata - brány vjezdové posuvné, křídlové včetně automatizace - předokenní rolety, žaluzie, sítě.

ElektroSystem Zlín, s.r.o.

ElektroSystem Zlín, s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -veškerý základní elektroinstalační materiál: -plastové rozvaděče -odbočné krabice -kabelové žlaby -trubky s příslušenstvím -jističe -stykače -protahovací pera -svítidla, světelné zdroje -vypínače -kabely -drobný spojovací materiál. Elektromontáže. Elektroprojekce. Revize ...

m-tec CZ, s.r.o.

m-tec CZ, s.r.o.

Výroba, dodávka: -ocelová sila -ocelové zásobníky -příslušenství pro sila -uzavírací zařízení -šnekové dopravníky -dávkovací zařízení -míchací zařízení.

Hydropool spas s.r.o.

Hydropool spas s.r.o.

Výroba a prodej vířivek a plaveckých bazénů swim spa. Firma Hydropool spas s.r.o. ze Zlína Vám zajistí koupi vířivky či swim spa dle Vašich požadavků a představ. Prodej, instalace, profesionální poradenství a konzultace. Individuální přístup a záruční a pozáruční servis našich odborných pracovníků.

Kemp Dešná COMOROS REAL ESTATE, s.r.o

Kemp Dešná COMOROS REAL ESTATE, s.r.o

Rekreační areál Resort Dešná poskytuje ubytování v chatách i kempu. Kemp - pobyt možný ve stanech, karavanech i chatách. Při ubytování v chatách je možné volit ze čtyř možností - podle velikosti i komfortu vybavení. K dispozici je venkovní vyhřívaný bazén v areálu. Restaurace ve stylu FengShui: - vaříme běžná jídla i vegetariánské, ...

GELUR, spol. s r.o.

GELUR, spol. s r.o.

Autodoprava, doprava, přeprava: -kamionová, 40 kamionů: -vnitrostátní a mezinárodní -chladírenské, cisternové, -dodávkové vozy. Prodej nafty. Sídlo: - Veselá 167, 763 15 Slušovice

JUDr. Petr Hlaváč

JUDr. Petr Hlaváč

Advokátní kancelář. Právní poradenství. Zaměření: - občanské, rodinné, obchodní a trestní právo. Právní služby v oblasti: - konkursů, exekucí, likvidací společností - rozvodů, majetkového vyrovnání manželů. Zastupování klientů v řízení u soudu, s úřady.

FORPLAST SYSTEMS s. r. o.

FORPLAST SYSTEMS s. r. o.

Výroba: - sortiment městského mobiliáře: - lavičky, koše, stojany na kola, zábrany vjezdu, plochy pro výlep plakátů - prosklené autobusové zastávky, hliníkové vitríny pro úřední desku i na zakázku.

Restaurace U Vágnerů Eva Vágnerová

Restaurace U Vágnerů Eva Vágnerová

Pohostinství: - restaurace specializující se na českou kuchyni. Jídlo vaříme z regionálních surovin bez použití polotovarů a dochucovadel. Využijte naše prostory pro rodinné, narozeninové oslavy, firemní akce. Připravíme občerstvení a rauty.

JUSTÝNA s.r.o.

JUSTÝNA s.r.o.

Maloobchod, prodej: -dámská konfekce značky sandwich, Luisa Cerano, ouí, Josefh Ribkoff -textil.

Safe Up, s.r.o.

Safe Up, s.r.o.

Prodej: - ochranné pracovní prostředky - pracovní oděvy, obuv

Vojtěch Dobeš TRUHLÁŘSTVÍ

Vojtěch Dobeš TRUHLÁŘSTVÍ

Dřevo, Dřevovýroba, Truhlářství, Stavebnictví, Nábytek, Pergoly, Altány, Ploty, restaurování, řezba, soustružení, dřevostavby

PROCESA, s.r.o.

PROCESA, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce včetně povrchových a tepelných úprav. Jsme schopni zajistit kompletní výrobu. Výroba je realizována na základě výkresové dokumentace či dodaného vzorku. Poskytujeme zákazníkům nejnovější technologické informace, takže je možné k nám přijít i s pouhým nápadem. Jsme odhodláni navázat úzké ...

ZKZ stavební s.r.o.

ZKZ stavební s.r.o.

Stavební firma. Ocelové konstrukce. Provětrávané fasády.

Sýkora reklama

Sýkora reklama

Reklamní agentura Sýkora reklama ze Zlína realizuje billboardové kampaně od grafického návrhu až po realizaci včetně tisku a výlepu.

EXCOR - ZERUST, s.r.o.

EXCOR - ZERUST, s.r.o.

Společnost se zabývá výrobou a distribucí antikorozních obalových materiálů fungujících na základě vypařovacích inhibitorů koroze. Dodáváme zejména antikorozní papíry, fólie, pytle, stretch-fólii a bublinkovou fólii. Jsme součástí globálního řetězce Excor(r)-Zerust(r) a spolupracujeme s pobočkami po celém světě. Našim zákazníkům kromě kvalitních ...

(záznamy 201/225 z 11261)  strana 9 / 451