Vyhledávání v databázi firem O nás... Audit Volejte 14000 WWW Kontakt Kariéra

EDB - Informace o firmách EDB - Informace o firmách
Operátor/ka Call Centra:

operátorka Call Centra EDB

Pracovní náplň:
- komunikace po telefonu
- práce s databází Evropské databanky
- práce s internetem

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost PC (Internet, e-mail, Office)
- výborné komunikační a obchodní dovednosti
- pozitivní a kreativní myšlení
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost a příjemné vystupování
- časová flexibilita
- předchozí praxe v call centru vítána
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- zaměstnanecké výhody
- práci  na HPP
- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- práci v mladém kolektivu

Místo výkonu práce:
- Brno

Pokud Vás tato microsite oslovila, zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu e-mailem. Do svého životopisu dále zkopírujte níže uvedené prohlášení, bez něho Vás bohužel nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Děkujeme.

Kontakt:
D. Hlaváčková
Hviezdoslavova 53
627 00 Brno
email: dagmar.hlavackova@edb.cz

PROHLÁŠENÍ:
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby Evropská databanka,a.s., se sídlem Hviezdoslavova 53, 627 00 Brno,  zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Evropská databanka,a.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

POUČENÍ:
Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat doporučeným dopisem doručeným do personálního oddělení, na adresu Hviezdoslavova 53, 627 00 Brno. Ochrana Vašich osobních údajů je dána § 21 zákona č. 101/2000 Sb.