Nápojový automat  na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

DELIKOMAT s.r.o.

Nápojový automat na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.

Coffee to go - Delikomat s.r.o.

Zkušenosti a kvalita to je Delikomat

Společnost Delikomat s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1992 v oblasti prodeje, pronájmu a údržby nápojových a potravinářských automatů. Za dobu svého působení si vytvořila pevnou pozici a patří k nejsilnějším společnostem svého druhu v rámci ČR.

Delikomat je výhradním dovozcem a poskytovatelem autorizovaného servisu nápojových a potravinářských automatů od firem RHEA VENDORS a ASCO DRINK MACHINES, které patří mezi světové špičky mezi výrobci automatů nejvyšší kvality a spolehlivosti. Spolupráce s renomovanými dodavateli náplní do nápojových automatů AG Foods, Kraft Foods a Nestlé zaručuje maximální kvalitu produktů.

Díky rozsáhlé síti poboček a servisních center po celé ČR má společnost veškeré potřebné prostředky pro kompletní rychlý servis a údržbu a dokáže vyhovět veškerým potřebám menších i velkých firem. Zdarma navíc provedou pracovníci společnosti instalaci přístroje, pravidelné i nárazové doplňování zboží a náplní, servis do 12 hodin od nahlášení poruchy a také zařízení pojištění přístroje.

Delikomat s.r.o.


Špatná kvalita kávy z automatu už je minulostí

Většina lidí se kvůli špatným zkušenostem nápojů z automatu těmto produktům vyhýbá, ovšem doby, kdy nápojové automaty nedokázaly uspokojit požadavky na kvalitu a chuť dobré kávy, jsou dávno pryč. Dnes není ani čerstvě mletá zrnková káva stisknutím jednoho tlačítka pro nápojový automat žádný problém.

Moderní automat na kávu a další oblíbené nápoje má i spoustu dalších výhod. Díky rozšířeným funkcím, např. regulace množství cukru, máte možnost si pomocí správné volby tlačítek zvolit nápoj přesně vyhovující Vaší chuti. Množství cukru si jednoduše navolíte před stisknutím tlačítka s nápojem nebo můžete zvolit variantu „s cukrem“, která namíchá nápoj dle standardní receptury, tedy středně sladký.

Nápojové automaty na kávu


Delikomat, to nejsou jen standardní automaty na kávu

V nabídce produktů najdete:

- Nápojové automaty s kvalitní čerstvě mletou zrnkovou kávu, CAFE+CO (1/3 espressa + 2/3 lahodné bílé čokolády), Coffee to go v kelímku 0,3 l za bezkonkurenční cenu i možnost odnést si kávu ve vlastním šálku, pestrý výběr oblíbených pochoutek (cappuccino, moccacino, latte macchiato, různé druhy čokolády, cereální káva atd.)
- Automaty na vodu a sodu
- Svačinové a obědové automaty s širokou nabídkou kvalitních slaných i sladkých výrobků

Ať už patří mezi Vaše oblíbené nápoje čerstvá zrnková káva, nadýchané cappuccino, kvalitní horká čokoláda či napěněné moccacino, nápojové automaty od společnosti Delikomat pro Vás dokáží připravit za pár korun lahůdku, kterou si zamilujete.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.delikomat.cz

Vydáno 27.03.2013
1535 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání

Nápojové automaty společnosti DELIKOMAT vyhoví každému Vašemu přání
Pouze kvalitní zrnková nebo instantní káva ve spojení s moderním nápojovým automatem firmy DELIKOMAT dovede vytvořit dokonale vyvážený nápoj. Stačí jednou zmáčknout a ochutnat. Každý den v týdnu můžete mít jinou delikatesu. Volit můžete i ze dvou velikostí.

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá ...
PODSTRÁNKY

Nápojové automaty na horké nápoje

Nápojové automaty na horké nápoje
Nápojové automaty na kávu, cappuccino a automaty na vodu a sodu

Prodejní obědové a svačinové automaty

Prodejní obědové a svačinové automaty
Prodejní potravinové automaty na svačiny a obědy s jednoduchou obsluhou

Profesionální kávovary, kávový servis

Profesionální kávovary, kávový servis
Profesionální a kancelářské kávovary, kávový servis, mlýnky na kávu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DELIKOMAT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DELIKOMAT s.r.o.
www.delikomat.cz
Adresa

Adresa

U Vlečky 843
Modřice 664 42

info@delikomat.cz
+420 546 125 810


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha