ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Berle pro děti Praha – moderní design a vylepšená ergonomie rukojeti

ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Pohyb některých lidí je kvůli různým zdravotním problémům a postižením velmi problematický a omezený. Pomoci jim může společnost ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických lokomočních pomůcek, které usnadňují pohyb. Jednou z nich je také ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR, kterou společnost dodává v několika rozměrech.

Ochranu fixované nohy poskytne ochranná bota MAXIARMOR od firmy ERILENS s.r.o.

Bota pro ochranu a pohodlí

Ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR poskytuje komfortní ochranu pro fixovanou nohu. Zabraňuje dalšímu zranění nohy nebo prstů a je navržena také tak, aby nedocházelo k předčasnému opotřebení fixace, tedy například sádry či dlahy. Ochranná bota působí luxusním dojmem, navíc je vyrobena z lehkého materiálu, přitom je ale velmi pevná a funguje jako brnění, které zaručí fixované noze potřebnou ochranu.

Ochranná bota k fixaci nohy od ERILENS


Ochranná bota MAXIARMOR chrání nohu i fixaci

Ochranná bota k fixaci nohy zkrátka poskytuje mnohé výhody. Její pásky se silným suchým zipem umožňují pevné a přesné nastavení požadované velikosti boty. Pásky i tělo boty jsou navíc vylisovány jako jeden kus, takže nedochází k vytržení či uvolnění pásku. Další výhodou je již zmíněná ochrana zejména prstů, které jsou při fixaci nohy velmi exponovaným místem a často dochází k jejich zranění. Ochranná bota MAXIARMOR je dokonce jedinou botou, jejíž součástí je ochranný pásek na prsty nastavitelný dle délky fixace.

Kromě vzhledu, bezpečnosti a pohodlí při nošení je ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR navržena také tak, aby i při pevném dotažení dostatečně větrala a proudil jí vzduch. Díky dostatečné ventilaci zůstává fixace suchá a nedochází tak k jejímu předčasnému opotřebení.

Bezpečí a pohodlí s ochrannou botou k fixaci nohy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Lokomoční pomůcky

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.

Vydáno 09.03.2018
Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Starší lidé, kteří už si nejsou v chůzi tak jistí, nebo i lidé po úrazu, potřebují vhodnou oporu. Pomoc při návratu do normálního života zajistí podpažní berle a další lokomoční pomůcky. Na jejich prodej se specializuje firma ERILENS, která působí na trhu už od roku 1992 a dodává i veškerý zdravotnický materiál. Spoléhejte na služby odborníka a zpříjemněte si vaši chůzi.

Vydáno 31.10.2014
Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Usnadnit pohyb osobám s různými pohybovými omezeními a zajistit kvalitní, plnohodnotný život. To jsou hlavní cíle společnosti ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Moderními pomůckami pro osoby s omezením jsou například odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands.

Vydáno 07.04.2016
Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Omezená možnost pohybu není problémem jen starších lidí a trvale imobilních osob, ale dočasně se může týkat každého, kdo prodělal vážnější úraz končetin. Kromě nezbytné rehabilitace je třeba se také vybavit zdravotnickými pomůckami, které nám mohou v mnoha ohledech rekonvalescenci usnadnit. K takovým pomocníkům patří např. francouzské berle, dlahy na prsty a další fixační materiál.

Vydáno 14.04.2013
Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Zdravotnické pomůcky, lokomoční pomůcky a fixační materiál od společnosti Erilens usnadňuje život lidem, jejichž zdraví není bez chybičky. Díky našim výrobkům se mohou znovu pohodlně a bezpečně pohybovat a znovu mohou být soběstační. Pro lékařská pracoviště, ale i rodiny, které se starají o seniora či částečně imobilního člověka, nabízíme berle, hole, syntetické fixace i antidekubitní podložky. Přispíváme k lepšímu životu pacientů už více než dvacet let.

Vydáno 21.04.2014
Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Společnost ERILENS je léty prověřený výrobce nejen vycházkových holí, francouzských berlí a podpažních berlí. Berle a hole jsou díky své kvalitě oblíbené a vyhledávané nejen na českém trhu, ale i tom zahraničním. Všechny berle a hole jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a především také pohodlí uživatele.

Vydáno 13.06.2014Vydáno 11.11.2016
164 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2017

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patní