Výroba lakovaných kuchyňských linek | Jílové u Prahy

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Výroba lakovaných kuchyňských linek | Jílové u Prahy

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
Kuchyně a schodiště na míru PrahaOdolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.

Kvalitní nábytek z odolného dřeva hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství.

Hevea brasiliensis – kvalitní a odolné dřevo

Co je kaučukovník brazilský? Hevea brasiliensis je rostlina pocházející z Amazonského pralesa, ale dnes je rozšířena i do dalších oblastí. Ačkoli se pěstuje kvůli latexovému mléku pro výrobu kaučuku, jakmile strom přestane mléko produkovat, pokácí se a jeho dřevo najde využití v jiných odvětvích průmyslu. Vyrábí se z něj kvalitní a odolný nábytek i další bytové doplňky, kuchyňské linky, dveře či podlahy a podobně.

Dřevo hevea brasiliensis se velmi podobá dubu oblíbenému při výrobě nábytku. Je kvalitní, odolné a má dlouhou životnost, navíc je levnější než dřevo dubové.

Kaučukovník brazilský


Kaučukovník brazilský znamená odolnost, pevnost a dlouhou životnost

Dřevo hevea brasiliensis poskytuje mnohé výhody. Je odolné proti plísním, houbám i bakteriím, které narušují strukturu materiálu a zkracují jeho životnost. Navíc je toto dřevo stabilní a nemění se v důsledku teplotních změn.

Tvrdost dřeva zase zaručuje také odolnost proti mechanickému poškození. Velkou výhodou je také dobrá zpracovatelnost dřeva hevea brasiliensis. Lze snadno ohýbat, řezat, hoblovat i jinak zpracovávat při zachování jeho vlastností, navíc lze jakkoli povrchově upravit mořením, barvením i lakováním.

Hledáte truhlářství vyrábějící nábytek, který splní všechny vaše požadavky na kvalitu a odolnost? Jsme tu pro vás!

Nábytek z dřeva hevea brasiliensis – kvalita a odolnost
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.

Vydáno 19.10.2015
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Vydáno 28.09.2017
Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Vydáno 14.10.2014
ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku tak, aby vyhovoval jak požadavkům klienta, tak i danému prostoru a jeho specifikům.

Vydáno 27.06.2013Vydáno 11.11.2016
170 Zhlédnutí
Topováno 26.05.2018