Výroba speciálních dřevěných věcí na míru Praha - výkladce, ostění

DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha

Výroba speciálních dřevěných věcí na míru Praha - výkladce, ostění

DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha

Opravu a restaurování oken nebo dveří nelze svěřit jen tak ledajaké firmě, zejména pokud jde o památkově chráněnou stavbu. Právě na ně se ale specializuje společnost DALEX TRADE s.r.o. Praha, která restauruje oka, dveře a schodiště po celé České republice a zabývá se prováděním replik oken a dveří u památkově chráněných objektů.

Oprava oken a dveří i výroba kopií

Restaurování oken a dveří

Co dělat, když okna a dveře doslouží, avšak neodmyslitelně patří k historické budově a bez nich by ztratila své kouzlo? Řešením je repase a restaurování oken a dveří, které provádí naše firma DALEX TRADE. Nemusíte za velké peníze nechat vyrábět nová okna a dveře, navíc zachováte původní vybavení, které má svou hodnotu. Repase a repliky oken a dveří jsou navíc naší specializací. Spolupracujeme s odborníky ze státních památkových ústavů. Díky tomu se na nás můžete spolehnout při opravě původních historických dveří či oken.

Repase a restaurování oken a dveří Praha


Oprava oken a dveří i výroba kopií

Oprava oken a dveří na historických budovách a zámcích, restaurování zámeckých a hradních oken a dveří, oprava schodišť a dřevěného obložení. To vše jsou činnosti, kterým se věnuje naše firma. Obrátit se na nás můžete i pokud potřebujete opravit interiérové dveře, vyměnit špaletová okna, provést repase zábradlí či schodiště nebo opravit či vyrobit designový nábytek a speciální věci ze dřeva na míru.

Pokud oprava oken a dveří nebude z důvodu špatného stavu možná, vyrobíme okna a dveře jako kopie těch původních historických, a to včetně nejrůznějších vyřezávaných ozdob. Díky nám získáte okna a dveře, které budou k nerozeznání od historického originálu.

DALEX TRADE: oprava oken a dveříVydáno 11.11.2016
95 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila

Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila
Repase oken a dveří je v mnoha případech lepším řešením, než pořízení nových. Nejen, že je repase levnější než nákup nových otvorových výplní, ale také jde o způsob, jak zachovat okna či dveře, která mají svou hodnotu, avšak už neslouží a nevypadají tak dobře, jako dřív.

Zakázkové truhlářství Praha

Zakázkové truhlářství Praha
Výroba nábytku je v posledních letech neustále trendy. Moderní je nechat si nábytek vyrobit přímo na míru tedy na zakázku. Díky tomu můžete mít svůj dům, byt, pracovnu i kancelář vybavený krásným a elegantním nábytkem, který bude nejenom vkusný, ale díky svému designu bude skvěle ladit s daným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
DALEX TRADE s.r.o.
www.dalex.cz
Adresa

Adresa

Na Padesátém 825/3
Praha 10 110 00

dalex@dalex.cz
+420 603 542 422


Najdete nás také zde:

ARES
captcha