FOKUS-H s.r.o.
Pytle na dřevo i štěpku: Kompletní sortiment pytlů a BIG-BAG pro prodejce štípaného dříví

Společnost FOKUS-H poskytuje svým zákazníkům pytle a obalové materiály pro prodejce štípaného dříví. V této oblasti přináší FOKUS-H pytle na dřevo, pytle na štěpku, velkoobjemové vaky BIG-BAG nebo ovíjecí síťoviny.

Pytle na dřevo

FOKUS-H nabízí kvalitu, rychlou dostupnost zboží a vlastní skladové zázemí

Obalové materiály, které má společnost FOKUS-H ve svém portfoliu, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a firma poskytuje kompletní servis. Garantuje plynulé zásobování, rychlé vyřízení objednávek, disponuje vlastním skladovým zázemím, ke klientům přistupuje individuálně a nabízí cenovou stabilitu.

Sortiment obalů na štípané dřevo a štěpku


Obalové materiály pro skladování štípaného palivového dříví a dřevní štěpku

Způsobů, jak balit štípané dříví, je více. FOKUS-H nabízí pět variant obalových materiálů. Stačí si vybrat tu správnou. Zda využít pytle na paletu, rašlové pytle, ovíjecí síťovinu, BIG-BAG nebo lenomešové pytle, s tím vám rádi poradí zaměstnanci firmy.
BIG-BAG jsou zdravotně nezávadné, recyklovatelné vaky s vysokou nosností. Lze je použít pro transport i skladování sypkých materiálů, jako je dřevní štěpka, odpad, ale i potraviny.

Velkoobjemové vaky různých typů BIG-BAG (JUMBO, FIBC)


Ovíjecí síťoviny pro balení nejrůznějších typů zboží

Ovíjecí síťovina (paletizační síťovina) je vhodná pro snadné a bezpečné skladování či transport zboží. Její výhodou je prodyšnost, je tedy vhodná k zafixování palivového dříví, které může prosychat.

Prodyšná ovíjecí síťovina různých rozměrů
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.

Vydáno 18.06.2018
Pytle pro balení brambor

Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.

Vydáno 14.03.2018Vydáno 14.11.2016
870 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2019

Pytle na obilí a brambory

Pytle na obilí a brambory

Polypropylenové pytle pro uskladnění obilí, síťované pytle na brambory

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty

Zakrývací plachty pro ochranu skladovaných materiálů, autoplachty

BIG BAG vaky

BIG BAG vaky

Velkoobjemové BIG BAG vaky pro převoz, skladování zemědělských komodit