Pronájem skladů a hal, ale i výroba mostových jeřábů a bylinných extraktů

Pronájem nebytových prostor, mostové jeřáby a extrakty z léčivých rostlin. To jsou tři činnosti, kterými se zabývají tři divize firmy První jílovská a.s., a to již od roku 1993. Soustředíme se zejména na pronájem skladů, výrobních hal a kanceláří.

První jílovská: pronájem nebytových prostor

Potřebujete kanceláře, skladovací či výrobní haly nebo parkovací plochy? Pronájem nebytových prostor všeho druhu zajišťuje První jílovská. Skladové i výrobní prostory se nachází ve střeženém a uzavřeném areálu v Jílovém u Prahy, který je dostupný pro osobní i nákladní dopravu a umožňuje parkování přímo před halami. Nájem je možný ihned. Ve stejném areálu zajišťujeme také pronájem kancelářských prostor v administrativní budově.

Pronájem nebytových prostor: sklady, výrobní haly i kanceláře


Divize KOVO – mostové jeřáby

Divize KOVO – jeřáby vyrábí spolehlivé, kvalitní a odolné mostové jeřáby, jeřábové dráhy, ocelové konstrukce a speciální zdvihací zařízení. Patříme k předním výrobcům jeřábové technologie v České republice. Mostové jeřáby nejen vyrábíme a montujeme, zajišťujeme také jejich pravidelný servis, opravy, rekonstrukce a revize.

Mostové jeřáby – výroba, servis i opravy


Divize EXAR – destiláty a extrakty z léčivých rostlin

Pro kosmetický a potravinářský průmysl vyrábíme destiláty a extrakty z léčivých rostlin. Mezi naše produkty patří bylinné balzámy, masážní emulze, destiláty, silice a různé extrakty. K dispozici máme více než 150 druhů léčivých a aromatických rostlin, vyrobíme ale také extrakty z léčivých rostlin dodaných zákazníkem.

První jílovská: Extrakty z léčivých rostlinVydáno 14.11.2016
92 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor

Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor
Výrobní či jiná podnikatelská činnost vyžaduje také nutnost mít ke svému podnikání vhodné prostory. A to nejen kancelářské, ale také výrobní a prostory pro skladování. A prostory těchto druhů můžete mít hned, když se obrátíte na společnost První jílovská a.s.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA První jílovská a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
První jílovská a.s.
www.pronajem-skladovych-prostor.eu
Adresa

Adresa

Čs. Armády 547
Jílové u Prahy 254 01

info@prvnijilovska.cz
+420 241 096 406


Najdete nás také zde:

ARES
captcha