Instala KRT s.r.o.
Voda, topení, plyn, kanalizace LounyVoda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny

Stavíte dům a potřebujete provést rozvody plynu, vody nebo topení? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s výstavbou koupelny nebo s její rekonstrukcí? Všechny tyto služby svým zákazníkům přináší společnost INSTALA KRT Louny, která poskytuje kompletní dodávku a montáž. Firma zhotovuje projektové dokumentace, provádí montáž rozvodů a trubek, doporučí vhodné radiátory, kotle či sanitární keramiku a zajistí kompletní technické řešení.

INSTALA KRT - instalatérství a topenářství

INSTALA KRT realizuje dodávku od projektové dokumentace až po revize

V oblasti instalatérství se společnost INSTALA KRT Louny specializuje na kvalitní provedení rozvodů z různých materiálů. Firma provádí také rekonstrukce či výstavby koupelen a WC, současně prodává veškeré potřebné zařizovací předměty. Od projektové dokumentace, přes kompletní realizaci projektu i následné revize, to vše od jediné firmy.

Služby – instalatérství a topenářství


Instalatérství a topenářství

V oblasti topenářství provádí INSTALA KRT montáž rozvodů topení z měděných, železných, plastových i vícevrstvých trubek. Odborníci vám poradí s výběrem veškerého zařízení. Firma prodává radiátory deskové, otopné žebříky, podlahové topení, ale i kombinované radiátory.

Firma provádí také montáže domovních plynovodů i venkovních plynovodů. Součástí dodávky jsou také protokoly o tlakové zkoušce i revize plynového zařízení.

INSTALA KRT prodává a montuje plynové kotle různých výrobců, a to i kotle na tuhá paliva, kotle kombinované a elektrokotle.

Instalační a topenářský materiál – maloobchodní prodej Louny:
FIREMNÍ ČLÁNKY


InstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč

InstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč

Kvalifikovaní odborníci z firmy InstalaKRT provádí veškeré instalatérské práce, topenářské práce i domovní plynovody, a mají také bohaté zkušenosti v oblasti výstavby a rekonstrukcí koupelen i rekonstrukcí bytových jader. Díky spolupráci s renomovanými výrobci materiálu pro vodu-topení-plyn a koupelnového vybavení se můžete těšit na kvalitu, styl i dlouhou životnost výrobků.

Vydáno 14.06.2014Vydáno 15.11.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2017