Voda, topení a plyn včetně montáže od společnosti INSTALA KRT Louny

Stavíte dům a potřebujete provést rozvody plynu, vody nebo topení? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s výstavbou koupelny nebo s její rekonstrukcí? Všechny tyto služby svým zákazníkům přináší společnost INSTALA KRT Louny, která poskytuje kompletní dodávku a montáž. Firma zhotovuje projektové dokumentace, provádí montáž rozvodů a trubek, doporučí vhodné radiátory, kotle či sanitární keramiku a zajistí kompletní technické řešení.

INSTALA KRT - instalatérství a topenářství

INSTALA KRT realizuje dodávku od projektové dokumentace až po revize

V oblasti instalatérství se společnost INSTALA KRT Louny specializuje na kvalitní provedení rozvodů z různých materiálů. Firma provádí také rekonstrukce či výstavby koupelen a WC, současně prodává veškeré potřebné zařizovací předměty. Od projektové dokumentace, přes kompletní realizaci projektu i následné revize, to vše od jediné firmy.

Služby – instalatérství a topenářství


Instalatérství a topenářství

V oblasti topenářství provádí INSTALA KRT montáž rozvodů topení z měděných, železných, plastových i vícevrstvých trubek. Odborníci vám poradí s výběrem veškerého zařízení. Firma prodává radiátory deskové, otopné žebříky, podlahové topení, ale i kombinované radiátory.

Firma provádí také montáže domovních plynovodů i venkovních plynovodů. Součástí dodávky jsou také protokoly o tlakové zkoušce i revize plynového zařízení.

INSTALA KRT prodává a montuje plynové kotle různých výrobců, a to i kotle na tuhá paliva, kotle kombinované a elektrokotle.

Instalační a topenářský materiál – maloobchodní prodej Louny:Vydáno 15.11.2016
107 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

InstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč

InstalaKRT se postará o rekonstrukci koupelny i instalatérské a topenářské práce na klíč
Kvalifikovaní odborníci z firmy InstalaKRT provádí veškeré instalatérské práce, topenářské práce i domovní plynovody, a mají také bohaté zkušenosti v oblasti výstavby a rekonstrukcí koupelen i rekonstrukcí bytových jader. Díky spolupráci s renomovanými výrobci materiálu pro vodu-topení-plyn a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Instala KRT s.r.o. Voda, topení, plyn, kanalizace Louny
WEBOVÁ STRÁNKA
Instala KRT s.r.o.
instalalouny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Osvoboditelů 894
Louny 440 01

info@instalalouny.cz
+420 731 575 873


Najdete nás také zde:

ARES
captcha