Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

K&T SYSTÉM, s.r.o.

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

K&T SYSTÉM, s.r.o.Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Ať už bydlíte v rodinném či panelovém domě nebo vlastníte průmyslový objekt, investice do tepelné izolace se vyplatí v každém případě. Výdaje spojené s vytápěním rostou každým rokem. Kvalitně provedené zateplení nemovitosti vám přinese významnou úsporu peněz a vaše obydlí navíc může být i mnohem hezčí. Společnost K&T SYSTÉM zařídí a provede vše potřebné.

Specialista na zateplování budov? Společnost K&T SYSTÉM, s.r.o.!

Svěřte zateplení budovy do rukou odborníků

Firma K&T SYSTÉM tu s vámi je více než 20 let. Uvažujete-li o investici do zateplení budovy, a je-li vaší lokalitou Kutná Hora nebo okolí, obraťte se na společnost K&T SYSTÉM. Provedou zaměření, technologické posouzení, poradí a vytvoří vám cenovou kalkulaci, to vše zdarma.

Zateplení lze přitom provést jak u objektů staršího data, tak u nemovitostí ve výstavbě. Dle požadavků zákazníka navrhne firma nejvhodnější technické řešení a odborně provede realizaci celého projektu.

Realizované projekty – zateplení budov


Certifikované materiály pro zateplení i dotační program Zelená úsporám

Společnost K&T SYSTÉM používá při zateplování obvodových plášťů nemovitostí kvalitní certifikované materiály převážně českého původu. Je rovněž vedena v dotačním programu Zelená úsporám jako odborný dodavatel. Díky tomu můžete ušetřit další finanční prostředky, neboť čím více je snížena energetická náročnost budovy, tím větší je výše finanční podpory. Dotace z programu Zelená úsporám lze využít na rodinné i bytové domy.

Zateplení budov Kutná Hora a okolí
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.

Vydáno 15.11.2017
O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

Přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje za topení? Tím nejlepším řešením je zateplení vašeho domu, díky kterému výrazně ušetříte. Vnější dodatečná tepelná izolace vám totiž pomůže snížit spotřebu energie až o třetinu. Zateplení budov by ale měla provádět jen kvalitní a renomovaná firma. Pokud bydlíte v okolí Kutné Hory, Kolína či Čáslavi, tak neváhejte využít služeb firmy K&T SYSTÉM, která se už více než 20 let zabývá zateplovacími systémy a kromě jiného nabízí i bezplatné poradenství.

Vydáno 17.12.2015Vydáno 15.11.2016
41 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017