Zateplení budov od profesionálů z K&T SYSTÉM Kutná Hora

Ať už bydlíte v rodinném či panelovém domě nebo vlastníte průmyslový objekt, investice do tepelné izolace se vyplatí v každém případě. Výdaje spojené s vytápěním rostou každým rokem. Kvalitně provedené zateplení nemovitosti vám přinese významnou úsporu peněz a vaše obydlí navíc může být i mnohem hezčí. Společnost K&T SYSTÉM zařídí a provede vše potřebné.

Specialista na zateplování budov? Společnost K&T SYSTÉM, s.r.o.!

Svěřte zateplení budovy do rukou odborníků

Firma K&T SYSTÉM tu s vámi je více než 20 let. Uvažujete-li o investici do zateplení budovy, a je-li vaší lokalitou Kutná Hora nebo okolí, obraťte se na společnost K&T SYSTÉM. Provedou zaměření, technologické posouzení, poradí a vytvoří vám cenovou kalkulaci, to vše zdarma.

Zateplení lze přitom provést jak u objektů staršího data, tak u nemovitostí ve výstavbě. Dle požadavků zákazníka navrhne firma nejvhodnější technické řešení a odborně provede realizaci celého projektu.

Realizované projekty – zateplení budov


Certifikované materiály pro zateplení i dotační program Zelená úsporám

Společnost K&T SYSTÉM používá při zateplování obvodových plášťů nemovitostí kvalitní certifikované materiály převážně českého původu. Je rovněž vedena v dotačním programu Zelená úsporám jako odborný dodavatel. Díky tomu můžete ušetřit další finanční prostředky, neboť čím více je snížena energetická náročnost budovy, tím větší je výše finanční podpory. Dotace z programu Zelená úsporám lze využít na rodinné i bytové domy.

Zateplení budov Kutná Hora a okolíVydáno 15.11.2016
49 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou ...

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM

O zateplení rodinných, bytových i panelových domů se postará firma K&T SYSTÉM
Přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje za topení? Tím nejlepším řešením je zateplení vašeho domu, díky kterému výrazně ušetříte. Vnější dodatečná tepelná izolace vám totiž pomůže snížit spotřebu energie až o třetinu. Zateplení budov by ale měla provádět jen kvalitní a renomovaná firma. Pokud bydlíte ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K&T SYSTÉM, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K&T SYSTÉM, s.r.o.
www.ktsystem.cz
Adresa

Adresa

Turkaňk 44
Kutná Hora - Sedlec 285 32

ktsystem@tiscali.cz
+420 327 571 985


Najdete nás také zde:

ARES
captcha