Sadové úpravy s.r.o.Sadové úpravy: Údržba zeleně, zakládání záhonů a trávníků i další zahradnické práce

Parky a další zeleň jsou nedílnou součástí měst i obcí. Vnesou přírodu do zastavěných míst a umožní trávit zde příjemný čas. Zároveň ale potřebují pravidelnou péči. Údržba zeleně je hlavní činností firmy Sadové úpravy s.r.o.. Postaráme se o realizace a rekonstrukce výsadeb ve městech, obcích i areálech firem, zajistíme údržbu zeleně a veškeré zahradnické práce.

Sadové úpravy - údržba zeleně

Údržba zeleně v obcích, městech i firmách

Firma Sadové úpravy si poradí s veškerými zahradnickými pracemi. Kromě výsadby pro zahrady, areály firem i pro celé obce a města, patří k námi poskytovaným službám údržba zeleně. Ať už potřebujete provádět sečení, hnojení či vertikutaci trávníků, neváhejte se na nás obrátit. Poradíme si se stříháním, snižováním a modelací živých plotů, dále se sestřihem a tvarováním keřů.

Zajišťujeme také péči o trvalky, ošetření rostlin a v případě potřeby dodáváme rostliny nové. Vaši zeleň zbavíme i nepříjemného plevele díky pravidelnému pletí záhonků a skalek, zasypání záhonů mulčovací kůrou nebo pokládce protiplevelní fólie. Zároveň vám poradíme, jak se o zeleň správně starat.

Vertikulace trávníků a další údržba zeleně


Zakládání záhonů i realizace parků

Postaráme se také o zakládání záhonů a trávníků. Navrhneme tedy, jak by záhony mohly vypadat, připravíme a zasadíme vybrané rostliny. Při zakládání záhonů nejprve srovnáme terén a poté trávník položíme nebo zasejeme. Kromě toho provádíme také sadové úpravy i realizace celých parků.

Zeleň pro obce, města i firmy a její údržbu zajišťujeme v oblasti Opava – Krnov – Bruntál, ale větší zakázky realizujeme i na vzdálenějších místech. Ať už potřebujete jednorázovou či pravidelnou údržbu zeleně, jsme tu pro vás.

Údržba zeleně v obcích a městech
FIREMNÍ ČLÁNKY


Sadové a parkové úpravy včetně výsadby - trávníků, stromů a keřů

Sadové a parkové úpravy včetně výsadby - trávníků, stromů a keřů

Příroda přináší tolik rozmanitosti, krásy, hojnosti a barevnosti, že bychom ji rozhodně neměli přehlížet. Proč nevytvořit i ve městech a parcích krásné prostředí, kde se bude životu a rostlinám skvěle dařit? Lidé se pak mohou kochat bujnými keři, mohutnými stromy a obdivovat mohou krásu a různorodost voňavých, rozkvetlých a barevných květin. Firma Sadové úpravy s.r.o. se naplno věnuje tomuto tématu a vytvoří přirozené a krásné prostředí nejen v parcích, ale i kdekoliv jinde.

Vydáno 06.01.2018
Chybí vašemu městu park? Údržba zeleně i terénní úpravy jsou naše doména

Chybí vašemu městu park? Údržba zeleně i terénní úpravy jsou naše doména

Každá obec, ať už menší či větší, by měla mít park. Je to totiž kouzelné místo plné zeleně, kam lidé chodí načerpat energii a relaxovat. A takovou oázu klidu může mít ve svém areálu i jakákoliv firma, která dbá na hezké prostředí. Složité terénní úpravy, pečlivá výsadba stromů a neustálá údržba zeleně ovšem není prací pro každého. Pokud tedy ve své obci či firmě chcete založit krásný park, kvalitní parkové úpravy nebo namontovat městský mobiliář, obraťte se raději na specializovanou firmu.

Vydáno 22.09.2015Vydáno 16.11.2016
61 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2017