Kamenictví Škrobánek
Náhrobky a pomníky Opava
Kvalitní a vkusný náhrobek či pomník si zaslouží každý

Pro zesnulé už toho jako pozůstalí příliš mnoho udělat nemůžeme. Mezi poslední úkony, které jsou zároveň morální povinností každého, je pořízení kvalitního a vkusného náhrobku. V takovém případě je dobré zvolit někoho, kdo se postará o vše. Důležité je zvolit takové kamenictví, které provede kompletní servis, od zhotovení základů, přes dopravu i montáž. Tuto službu můžete využít v Kamenictví Škrobánek, které má provozovnu ve městě Opava.

Kamenictví Škrobánek

Individuálním požadavkům je Kamenictví Škrobánek připraveno vyjít vstříc

Kamenictví Škrobánek Opava vyrábí kompletní jednohroby, dvojhroby nebo urnové hroby. Vybrat si lze pomníky i náhrobky z široké palety různých vzorů kamenů. Výroba probíhá vždy dle konkrétních přání zákazníka. Vstřícný personál s vámi vše projedná osobně, poradí a pokud to bude jen trochu možné, vyrobí vše, co si budete přát. Můžete si zde nechat vyrobit rovněž různé pomníkové díly, rámy, krycí desky a nápisové desky, to vše za příznivé ceny.

Náhrobky a pomníky Kamenictví Škrobánek


V kamenictví dokáží vyrobit kvalitní a hezké výrobky z kamene

Kamenictví Škrobánek, to ale nejsou jen náhrobky a pomníky, ale také kuchyňské a pracovní desky, obklady krbů, stolů či parapetů, vše v prvotřídní kvalitě a se zárukou. Pro maximální spokojenost zákazníků připravuje Kamenictví Škrobánek různé akce. V současné době můžete využít slevu na urnové pomníky ve výši 20 %.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele kvalitních výrobků z kamene, obraťte se na nás!

Kamenictví Škrobánek Opava – práce z kameneVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamenictvi-skrobanek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Postarat se o hrob svých rodičů a blízkých? Záležitost smutná, ale patří do reálného života a proto si každý zesnulý zaslouží pěkné místo pro odpočinek, pomník i náhrobní kámen, při kterých se bude aspoň hezky vzpomínat. Vytvoření nového hrobu nebo renovaci můžete s jistotou svěřit do rukou Kamenictví Škrobánek s působením pro okres Opava.

Vydáno 23.11.2017
Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru

Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru

Přírodní i umělý kámen patří mezi oblíbené materiály. Lze jej využít na obklady, schodiště, krby, ale třeba i kuchyňské linky. Výběr v kamenictví může být pro zákazníky někdy obtížným, ovšem nemusíte předčasně propadat panice. Společnost Kamenictví Škrobánek Opava je tu pro vás! Vybereme kámen přesně vhodný pro zvolený interiér tak, aby působil vkusně a luxusně.

Vydáno 08.04.2016
Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.

Vydáno 04.12.2014Vydáno 16.11.2016
543 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2020

Hroby z přírodního kamene

Hroby z přírodního kamene

Kamenické práce, výroba hrobů z přírodního kamene – žuly, mramoru, pískovce

Pomníky a náhrobky

Pomníky a náhrobky

Kamenické práce na zakázku, výroba pomníků a náhrobků z kamene

Kamenné výrobky

Kamenné výrobky

Zakázková kamenická výroba kuchyňských desek, schodů, parapetů