Ochranné pracovní pomůcky
Stanislav Kopeček

Vydáno 16.11.2016
104 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018

Kvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis

Pohodlí i bezpečí při práci vám i vašim zaměstnancům zajistí pracovní oděvy. Na zakázku je šije firma SK servis. Maloobchodní i velkoobchodní prodej nejrůznějších pracovních oděvů a ochranných pomůcek provozujeme již od roku 1997.

Ochranné pracovní pomůcky

Pracovní oděvy do různých pracovních prostředí

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, pracovní obuv, rukavice a mnohé další najdete a pořídíte u nás. Prodáváme pracovní oděvy do mnoha pracovních prostředí, pro muže i ženy. V našem širokém sortimentu si jistě vyberete, ať už potřebujete pracovní komplety, kombinézy, pracovní kalhoty, trička, košile, haleny, blůzy či pláště. Dále u nás najdete také zástěry, čepice, ponožky a také nejrůznější zateplené pracovní oděvy jako overaly, kabáty, bundy, vesty i kalhoty.

SK servis: pracovní oděvy a ochranné pomůcky


Pracovní oděvy na zakázku

Veškeré pracovní oděvy také šijeme na zakázku dle přání a potřeb zákazníka. Zajistíme rovněž potisk či výšivky na pracovní oděvy. Veškeré zboží prodáváme v několika cenových hladinách, při větších zakázkách je možné domluvit se na výhodnější ceně s množstevní slevou. Samozřejmostí je doprava zakázek k zákazníkovi našimi vlastními vozidly nebo poštou, a to zdarma. Potřebujete kvalitní pracovní oděvy? Pak nás navštivte v našich provozovnách v Moravských Budějovicích nebo Třebíči.

Pracovní oděvy Moravské Budějovice a Třebíč