Stanislav KopečekKvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis

Pohodlí i bezpečí při práci vám i vašim zaměstnancům zajistí pracovní oděvy. Na zakázku je šije firma SK servis. Maloobchodní i velkoobchodní prodej nejrůznějších pracovních oděvů a ochranných pomůcek provozujeme již od roku 1997.

Ochranné pracovní pomůcky

Pracovní oděvy do různých pracovních prostředí

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, pracovní obuv, rukavice a mnohé další najdete a pořídíte u nás. Prodáváme pracovní oděvy do mnoha pracovních prostředí, pro muže i ženy.

V našem širokém sortimentu si jistě vyberete, ať už potřebujete pracovní komplety, kombinézy, pracovní kalhoty, trička, košile, haleny, blůzy či pláště. Dále u nás najdete také zástěry, čepice, ponožky a také nejrůznější zateplené pracovní oděvy jako overaly, kabáty, bundy, vesty i kalhoty.

SK servis: pracovní oděvy a ochranné pomůcky


Pracovní oděvy na zakázku

Veškeré pracovní oděvy také šijeme na zakázku dle přání a potřeb zákazníka. Zajistíme rovněž potisk či výšivky na pracovní oděvy. Veškeré zboží prodáváme v několika cenových hladinách, při větších zakázkách je možné domluvit se na výhodnější ceně s množstevní slevou. Samozřejmostí je doprava zakázek k zákazníkovi našimi vlastními vozidly nebo poštou, a to zdarma.

Potřebujete kvalitní pracovní oděvy? Pak nás navštivte v našich provozovnách v Moravských Budějovicích nebo Třebíči.

Pracovní oděvy Moravské Budějovice a Třebíč
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pracovní rukavice značky ATG

Pracovní rukavice značky ATG

Díky nejmodernějším technologiím a nápadům vznikají pracovní rukavice, které poskytnou uživatelům dokonalou ochranu při jakékoliv činnosti. Rukavice kvalitní značky ATG ať už textilní, PVC, latexové či mnohé jiné pro vás zajistí firma s dlouholetou tradicí SK servis.

Vydáno 08.03.2018
Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pokud chcete, abyste při práci vypadali co nejlépe, dobře se cítili a zároveň prezentovali sebe nebo firmu, tak začněte především výběrem kvalitního pracovního oblečení. Jde nejen o to dobře vypadat, ale také nosit kvalitu, mít pohodlí a chránit při práci sebe i svůj běžný oděv. Jiný typ oděvu budete potřebovat při práci v kanceláři nebo v obchodě a jiný například při uklízení, malování pokojů nebo na stavbě. A aby každý získal co nejvhodnější oděv pro aktuální pracovní či jinou činnost, se profesionálně postará maloobchod a velkoobchod s pracovními oděvy a pomůckami a distributor značky SNICKERS, firma SK servis.

Vydáno 30.01.2018
Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek

Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek

Jednou ze základních povinností každého zaměstnavatele je poskytnutí adekvátních pracovních a ochranných oděvů a pomůcek. Společnost SK Servis se sídlem v Moravských Budějovicích se maloobchodním a velkoobchodním prodejem a vlastní výrobou tohoto sortimentu zabývá již od roku 1997. Už od samotných počátků razí filozofii, založenou na vstřícném jednání a maximální spokojenosti zákazníka. Díky tomu je po celou dobu působení úspěšnou a eviduje i dnes velký zájem o nabízené služby.

Vydáno 08.04.2016Vydáno 16.11.2016
107 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018