PATRICK s.r.o.

Vydáno 06.12.2016
95 Zhlédnutí

Zahradní technika STIHL a VIKING na podzim

Na podzim je na zahradě opravdu hodně práce. Společnost Patrick s.r.o., autorizovaný prodejce výrobků značek STIHL a VIKING, přichází s podzimní akcí, která potěší profesionály i hobby uživatele.

PATRICK - zahradní technika

Profesionální zahradní technika STIHL

Značka STIHL patří mezi nejznámější výrobce řetězových pil. Není tak žádným překvapením, že právě v podzimní akci společnosti Patrick naleznete celou řadu řetězových pil za akční ceny. K dispozici jsou pily pro zemědělství a zahradnictví, ale také modely, určené primárně pro obor lesnictví. Pily jsou k dostání i ve výhodných sadách. Zahradní technika STIHL však neobsahuje pouze motorové pily. Využijte podzimní akce a pořiďte si kvalitní foukače na listí či zahradní nůžky. K dispozici je rovněž akumulátorový program, který obsahuje kvalitní bateriemi poháněná zařízení, od foukačů na listí po motorové vyžínače.

Motorové pily STIHL za bezkonkurenční ceny


Zahradní technika VIKING pro hobby využití

VIKING je dceřinou společností firmy STIHL a zaměřuje se především na vývoj zařízení pro hobby zahradní využití. Podzimní katalog firmy Patrick zahrnuje i tento typ zahradní techniky. Vyberte si novou kvalitní sekačku, štěpkovač, zahradní traktor, robotickou sekačku či jakékoliv další zařízení, které na zahradě využijete. Společnost Patrick se zabývá prodejem a servisem zahradní techniky již od roku 1994. Kromě samotného prodeje vám pomůže s výběrem konkrétního stroje a zajistí záruční i pozáruční servis výrobků STIHL, VIKING i dalších.

Vše pro vaši zahradu se zahradní technikou VIKING