Kovovýroba - zakázková výroba - zápustky a zápustkové výkovky | Červený Kostelec

STAKO Červený Kostelec s.r.o. Zápustková kovárna

Kovovýroba - zakázková výroba - zápustky a zápustkové výkovky | Červený Kostelec

Výroba zakázkových výkovků v zápustkové kovárně

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec se pyšní mnohaletou tradicí a propracovanou technologií výroby zakázkových zápustkových výkovků. V roce 2016 přesunula výrobu do areálu Dědov u Teplic nad Metují, čímž rozšířila své výrobní kapacity. V procesech tepelného opracování provádí různé typy žíhání, povrchové úpravy či obrábění.

STAKO Červený Kostelec

Služby v oblasti výroby výkovků

Zápustková kovárna se zabývá výrobou výkovků na zakázku, a to až do hmotnosti 24 kg, průměru 300 mm a délky 500 mm. Výkovky vyrábí z různých tříd oceli včetně nerezu. Své výrobky dodává více než 120 zákazníkům z tuzemska i zahraničí. Společnost vyrábí například rotační výkovky, kuželové zátky, speciální tvarové výkovky pro zemědělskou techniku, hydraulická oka či armatury.

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec


Zápustková kovárna a její technologická vybavenost

Firma STAKO Červený Kostelec disponuje vlastní nástrojárnou. V případě zájmu je schopna zajistit třískové i beztřískové obrábění. Zápustková kovárna disponuje rovněž technologií pro chemicko-tepelné zpracování a povrchové úpravy různého typu, od galvanického pokovování po cínování či lakování.

Nejdůležitějším aspektem zmiňované zápustkové kovárny je individuální přístup ke každému zákazníkovy a zakázková výroba s ohledem na aktuální potřeby. Dle požadavků klienta firma dodá i výsledky nedestruktivních zkoušek nebo chemických a mechanických analýz.

STAKO Červený Kostelec – držitel certifikátů platných noremVydáno 16.11.2016
238 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STAKO Červený Kostelec s.r.o. Zápustková kovárna
WEBOVÁ STRÁNKA
STAKO Červený Kostelec s.r.o.
www.stako-ck.cz
Adresa

Adresa

Dědov 56
Teplice nad Metují 549 57

kovarna@stako-ck.cz
+420 491 462 553


Najdete nás také zde:

ARES
captcha