Stavební práce a technické služby v Jaroměřicích nad Rokytnou, Třebíči, Moravských Budějovicích a okolí

Společnost Tesma Jaroměřice, založená Městem Jaroměřice nad Rokytnou, poskytuje komplexní stavební činnosti a technické služby městu a dalším subjektům. Působí především v samotných Jaroměřicích, ale také v Třebíči, Moravských Budějovicích a okolí.

Tesma stavitelství

Stavební práce a další

Stavební firma poskytuje své služby v celé řadě oblastí se specializací na stavební činnosti. Zajišťuje práce se stavebními mechanismy, dále práce zámečnické či nástrojářské. Stará se o provádění, údržbu a opravy komunikací, veřejného prostranství, zeleně i dopravního značení. Rovněž podniká v oblasti nakládání s odpady.

Stavební firma Tesma přináší mnoho služeb


Stavební firma Tesma Jaroměřice - další služby

Kromě stavebních činností poskytuje společnost Tesma Jaroměřice své služby i v dalších oblastech. Provozuje např. koupaliště v Jaroměřicích a stará se o správu a provoz tělovýchovných a sportovních zařízení. Zajišťuje rovněž pronájem parkovacích a skladovacích ploch, stejně tak i správu nemovitostí.

Cílem společnosti je poskytnout co nejkvalitnější služby městům Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Moravské Budějovice i soukromým subjektům. Díky pokrytí širokého spektra oblastí vyhoví požadavkům mnohých klientů z různých sfér.

Stavení práce a technické služby v Jaroměřicích nad Rokytnou a okolíVydáno 16.11.2016
35 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TESMA Jaroměřice s.r.o. technické služby
WEBOVÁ STRÁNKA
TESMA Jaroměřice s.r.o.
www.tesma.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1160
Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice 675 51

tesma@tesma.cz
+420 568 441 456


Najdete nás také zde:

ARES
captcha