Spojovací přechodové měchy pro autobusy a trolejbusy

Přechodové měchy se využívají pro zastřešení kloubů autobusů a trolejbusů. Společnost BAVO Poříčí se vývojem a výrobou těchto speciálních přechodových měchů zabývá již více než 20 let. Spolupracuje s mnoha významnými společnostmi, například s firmou KAROSA, pro jejíž autobusy měchy vyrábí a montuje.

Spojovací přechodové měchy pro autobusy i trolejbusy vyrábí společnost BAVO Poříčí.

Vlnovcové a rybinové měchy pro autobusy a trolejbusy

Existují dva typy přechodových měchů pro kloubové dopravní prostředky – vlnovcové a rybinové. Společnost BAVO Poříčí se zabývá výrobou obou typů zastřešení kloubů autobusů a trolejbusů. Realizaci přímo do provozu provádí ve velmi krátkém čase a podle požadavků klienta či dodaných podkladů.

Přechodové měchy pro kloubové dopravní prostředky


Vysoká kvalita za dostupnou cenu

Spojovací přechodové měchy od zmiňované společnosti využívá celá řada dopravců a výrobců dopravních prostředků. Společnost vyvinula perfektní řešení ke spojování dvou dílů. Díky tomu získají dopravní prostředky bezproblémovou pohyblivost všemi směry. Firma dokáže vyrobit za dostupnou cenu měchy nejvyšší kvality. Také díky tomu mají měchy tohoto výrobce důvěru mnohých klientů.

Přechodové měchy jsou důležitou součástí všech kloubových dopravních prostředků. Díky kvalitní konstrukci, která je výsledkem mnohaletého vývoje, je zastřešení kloubů autobusů a dopravních prostředků na velmi vysoké úrovni.

Výroba a oprava zastřešení kloubů autobusů i trolejbusůVydáno 16.11.2016
84 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma BAVO Poříčí má nové strojní vybavení

Firma BAVO Poříčí má nové strojní vybavení
V oblasti vědy a techniky se neustále posouváme kupředu a tak je potřeba, abychom drželi krok s moderními trendy. Z tohoto důvodu a také z mnohých dalších se naše firma rozhodla investovat do své budoucnosti a ještě více díky novému vybavení a novým strojům zkvalitňuje výrobu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAVO Poříčí s.r.o. Výroba přechodových měchů Svitavy
WEBOVÁ STRÁNKA
BAVO Poříčí s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Poříčí u Litomyšle 34
Poříčí u Litomyšle 570 01

roman.kovar@bavoporici.cz
+420 602 614 065


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha