ITMS plast s.r.o.
Plastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonováníVydáno 17.11.2016
2054 Zhlédnutí

Podzemní plastový sklep jako moderní dostupná alternativa klasického zděného sklepu

Sklep je ideálním prostorem pro uložení ovoce a zeleniny, která bude dlouho čerstvá díky ideální teplotě a nízké vlhkosti. Rovněž je vhodný pro uskladnění materiálu či pracovních pomůcek. Nachází se pod zemí, a tak nezabírá zbytečný prostor. Stavba klasického zděného sklepu je však poměrně náročnou a nákladnou záležitostí, nemluvě o dodatečné instalaci. Alternativním řešením jsou podzemní plastové sklepy, které se pyšní stejnými vlastnostmi jako ty zděné, navíc jsou cenově dostupnější a přináší řadu dalších výhod.

plastový sklep

Plastový sklep a jeho specifika

Plastový sklep je v podstatě velký plastový box, který se umísťuje pod zem. Na českém trhu se výrobou sklepů tohoto typu zabývá společnost ITMS plast, která veškeré produkty vyrábí s maximální precizností. Plastové sklepy se vyrábí ze stoprocentně svařitelných materiálů, jsou vodotěsné a odolávají agresivním látkám i UV záření. Veškeré plastové sklepy od společnosti ITMS plast disponují svou vlastní certifikací a jsou vyráběny pod dozorem profesionálů s využitím nejmodernějších technologií. Plastové sklepy jsou k dispozici v různých velikostech, zakopávají se do země a na povrch vychází krk s širokým vstupem. Do vnitřních prostorů sklepa se vchází po schodech. Díky specifické konstrukci lze sklepy tohoto typu umístit do země přímo pod dům se vstupem z některé místnosti. Oblíbené je také uložení na zahradě.

S plastovým sklepem ušetříte prostor i finance


Výhody plastového sklepu

Ve srovnání s klasickým zděnými sklepy je instalace těch plastových velmi jednoduchá a rychlá. Plastový sklep snadno převezete až na místo instalace a do vykopané jámy jej jednoduše uložíte. Během jednoho odpoledne tak bude sklep připraven k použití. Plastový sklep funguje jako lednice, udržuje svou vlhkost i teplotu. Tuto vlastnost zefektivníte v případě, umístíte-li sklep do okolí stromů, jejichž kořeny budou odstraňovat vlhkost z okolí. Plastové sklepy se naopak nehodí do prostorů, které jsou permanentně zahřívány slunečním svitem. Do plastových sklepů proniká také méně vlhkosti než do zděných sklepů, ochrana potravin před vznikem plísně je proto na vysoké úrovni. V plastovém sklepu vám uchované potraviny vydrží opravdu dlouhou dobu. Sklepy tohoto typu jsou navíc nenáročné na údržbu a šetří spoustu místa. Pokud jste vždy toužili po sklepních prostorách, ale současně jste si uvědomovali nevýhody, spojené s výstavbou zděného sklepu, plastový sklep bude pro vás ideální alternativou. Vyberte si z různých velikostí kvalitních sklepů z plastu a umístěte jej tam, kde pro něj bude nejvhodnější místo.

Plastové sklepy přináší ve srovnání se zděnými sklepy řadu výhodVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.plastove-sklepy.cz