Komplexní řešení v oblasti stavebních prací, zámečnické výroby a kovoobrábění

Společnost EKA-KOMPLET s.r.o. se zabývá prováděním různých druhů stavebních, instalatérských, montážních či strojních prací četně zámečnické výroby a kovoobrábění. Firma sídlí v centru Plzně v areálu ŠKODA Plzeň a je rozdělena do 4 středisek – HSV, PSV, kovoobrábění a doprava a mechanizace.

Stavební, instalatérské, montážní i strojní práce provádí EKA-KOMPLET s.r.o.

Stavební práce – výstavba a rekonstrukce

V rámci střediska HSV se společnost zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti stavebních prací. Má bohaté zkušenosti s výstavbou domů i jejich rekonstrukcí jak pro soukromý, tak veřejný sektor. Provádí například výstavbu a rekonstrukce obchodních center, škol či administrativních budov. Poskytuje také dílčí stavební práce, od zednických přes klempířské, instalatérské, tesařské až po lešenářské či šamotářské.

Komplexní služby v oblasti stavebních prací – rekonstrukce i dílčí řemeslné práce


Zámečnická výroba

Firma EKA-KOMPLET zajišťuje ve středisku PSV kooperační zámečnickou výrobu. Zahrnuje výrobu konstrukčních celků, svařování či tvarování materiálu. Zámečnická výroba je uskutečňována buď z materiálu, dodaného zákazníkem, či z vlastních zdrojů. Firma vyrábí zábradlí, mříže, osazení vrat, ploty, reklamní konstrukce a další produkty, spadající do oblasti zámečnické výroby.

Realizované projekty společnosti EKA-KOMPLET


Středisko kovoobrábění

Společnost disponuje samostatným střediskem kovoobrábění, ve kterém se zaměřuje převážně na kooperační výrobu součástí třískového obrábění. Rovněž umožňuje sestavení jednoduchých montážních podskupin. Při kovoobrábění jsou využívány klasické konvenční stroje – soustruhy, frézy, brusky, vodorovné vyvrtávačky ad.

Díky své komplexnosti a rozdělení do několika samostatných středisek je společnost EKA-KOMPLET schopna poskytnout svým klientům veškeré služby v oblastech stavebnictví, zámečnictví, kovoobrábění či dopravy a mechanizace.Vydáno 18.11.2016
67 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EKA - Komplet, s.r.o. Stavby na klíč Plzeň
WEBOVÁ STRÁNKA
EKA - Komplet, s.r.o.
www.ekakomplet.cz
Adresa

Adresa

Tylova 1/57
Plzeň 301 00

info@ekakomplet.cz
+420 220 555 131


Najdete nás také zde:

ARES
captcha