Zahrady na klíč a další zahradnické služby přináší firma Hortiscentrum

Soukromá firma Hortiscentrum s.r.o. poskytuje služby v oblasti zahradnictví již od roku 1990. Zaměřujeme se především na realizaci zahrad na klíč, prodej květin a údržbu zeleně. K dispozici máme i 2 zahradnická centra, která najdete v Čáslavi a Židlochovicích, přibližně 20 km od Brna.

Zahradnictví HORTISCENTRUM

Realizace zahrad s dlouholetou tradicí

Firma Hortiscentrum je soukromá firma s dlouholetou tradicí, která působí na trhu již od roku 1990. Orientujeme se především v oblasti zahradnictví. Zajišťujeme realizaci zahrad, prodej květin a máme také bohaté zkušenosti s údržbou zeleně, realizací parkových úprav v okolí firemních objektů, městské zeleně, dálničních tahů apod.

Dále jsme schopni zajistit kompletní realizaci zahrad na klíč dle přání zákazníka – od prohlídky a konzultace se zahradním architektem, přes zpracování návrhu včetně projektu, provedení nutných terénních úprav a výsadby okrasných stromů a keřů až po následnou údržbu.

Zrealizujte si zahradu na klíč


Zahradnické centrum v Židlochovicích a Čáslavi

Kromě poskytovaných zahradnických služeb můžete navštívit i 2 zahradnická centra, a to v Židlochovicích a Čáslavi. V těchto zahradnických centrech můžete načerpat inspiraci a vybrat si ze širokého sortimentu řezaných a hrnkových květin, listnatých i jehličnatých dřevin, květináčů, hnojiv, trvalek, travin a pomůcek pro zahrádkáře a zahradníky.

Zahradnická centra jsou otevřena po celý rok, mimo leden. Po celou dobu návštěvy vám bude k dispozici i kvalifikovaný tým zaměstnanců, který vám s radostí poradí úplně se vším. Cílem společnosti je poskytnout zákazníkům ty nejlepší a nejkvalitnější služby za velmi příznivé ceny.

Zahradnická centra v Židlochovicích a ČáslaviVydáno 18.11.2016
87 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HORTISCENTRUM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HORTISCENTRUM s.r.o.
hortis.net
Adresa

Adresa

Komenského 220
Židlochovice 667 01

caslav@hortis.net
+420 724 536 983


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha