E-shop Vánoční ozdoby, DUV – družstvo: tradiční skleněné ručně vyráběné ozdoby

Vánoce se rychle blíží. Kromě společně stráveného příjemného času, dárků a lahodných dobrot k nim patří také překrásná výzdoba. Tradiční skleněné vánoční ozdoby ručně vyrábí ve firmě Vánoční ozdoby, DUV – družstvo, která je největším výrobcem ručně vyráběných a malovaných vánočních ozdob v České republice. K nákupu ozdob vám poslouží náš e-shop.

Zpříjemněte si Vánoce ručně vyráběnými ozdobami.

Tradiční skleněné vánoční ozdoby

Vánoce bez tradičních ozdob si většina z nás neumí představit. Hledáte vánoční ozdoby, kterými byste doplnili své zásoby? Sáhněte po našich výrobcích! Specializujeme se výhradně na tradiční výrobu skleněných a foukaných vánočních ozdob, které vznikají jako ruční práce, bez využití strojů.

Náš sortiment vánočních ozdob je skutečně široký. Vybrat si můžete z rozmanitých tvarů, jako jsou koule, olivy, zvonky, volné tvary, špice s dekorem i bez něj. Vánoční ozdoby vyrábíme v přibližně 600 barevných odstínech a v šesti efektech, jakými jsou lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a skořápkový efekt. Vyrábíme také nejrůznější posypy a doplňky k dekorování vánočních ozdob. Zkrátka splníme nejrozmanitější přání a představy zákazníků.

Vánoční ozdoby rozmanitých tvarů


Vyberte si ozdoby i způsob jejich balení a dodání

Veškeré vánoční ozdoby si můžete vybrat a nakoupit na našem e-shopu. Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej skleněných ozdob. Vyrobíme také vánoční ozdoby s logem firmy, blahopřáním či textem, které můžete využít jako propagační předměty.

Vašim potřebám a požadavkům přizpůsobíme balení a expedici. Vánoční ozdoby zabalíme do bílých krabic s křížovou mřížkou nebo do krabic s okénkovým víčkem, případně do obalů, které nám sami dodáte.

E-shop: Tradiční skleněné vánoční ozdobyVydáno 22.11.2016
3004 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Ručně vyráběné vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby, DUV – družstvo vyrábí poctivě hezky česky. Tradiční jsou kulaté baňky, které můžeme mít v různých velikostech i barvách. Mezi další patří olivy nebo různé formy ve tvaru sněhuláka, Santy, medvídka, jiného zvířátka nebo tváře. Další v řadě jsou pořád populární zvonky a každý ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vánoční ozdoby, DUV - družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Vánoční ozdoby, DUV - družstvo
www.vanocniozdoby.cz
Adresa

Adresa

Benešovo nábřeží 2286
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@vanocniozdoby.cz
+420 499 320 133


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha