Kamerové systémy, docházkové systémy, ale i EZS – to je TVR data a komunikace Praha

Data, hlas, obraz a bezpečnost. Tak lze shrnout oblasti, kterými se zabývá společnost TVR data a komunikace s.r.o. Praha. Poskytujeme kompletní telekomunikační služby a služby v oblasti elektronické komunikace. Dodáváme a instalujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy i docházkové systémy. Na trhu působíme již dvacet let.

Zabýváme se instalací a správou docházkových systémů

Postaráme se o telekomunikaci, počítačové sítě a kamerové systémy

Hledáte firmu, která vám nainstaluje zařízení pro telekomunikaci? Obraťte se na nás. Postaráme se o dodávky, instalaci, správu a servis digitálních a analogových telefonních ústředen, včetně softwarových aplikací pro call centra. Dodáváme také hardware a software pro VOIP.

Kromě toho poskytujeme služby v oblasti počítačových sítí, a to výstavbu, servis i správu IT struktur, počítačových sítí serverů a koncových zařízení. Zabýváme se také správou aplikací, uživatelských programů a nabízíme instalace kamerových, operačních a docházkových systémů.

TVR data a komunikace Praha: telekomunikace i počítačové sítě


EZS, kamerové a docházkové systémy

Bezpečí vašeho majetku vám pomohou zajistit elektronické zabezpečovací systémy (EZS) i elektronická protipožární zařízení. Nechat si nainstalovat můžete například černobílé nebo barevné kamerové systémy, určené dovnitř i ven. Zajistíme také skryté kamerové systémy, miniaturní, se zvýšenou citlivostí, vysokým rozlišením i termokamery.

Kromě bezpečí potřebujete mít dohled i nad zaměstnanci a jejich docházkou do zaměstnání. Proto instalujeme a spravujeme docházkové systémy, které slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců během pracovní doby i k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy.

Kamerové a docházkové systémy Praha 8 – obraťte se na nás!Vydáno 22.11.2016
68 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TVR data a komunikace s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TVR data a komunikace s.r.o.
www.tvrdata.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Aktuality
Adresa

Adresa

Hlivická 424/8
Praha 8 - Bohnice 181 00

tvrdata@tvrdata.cz
+420 603 463 597


Najdete nás také zde:

ARES
captcha