Správně zvolený hasící přístroj vám může zachránit život

Nic vám na pracovišti či v domácnosti nezajistí větší bezpečí než hasící přístroj. Pokud vám už hasící přístroj dosloužil a poohlížíte se po novém, je vám k dispozici kolínská firma s dlouholetou tradicí Hasič – servis požárně bezpečnostních zařízení s.r.o., která dodává veškeré zboží a poskytuje služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce v rámci celé České republiky.

Součástí každé domácnosti by měl být hasící přístroj

Hasící přístroje zakoupíte na prodejně v Kolíně

Máte pocit, že jste se v oblasti hasících přístrojů naprosto ztratili? Nezoufejte, my vám poradíme. Jako většina věcí, tak i hasící přístroje mají různé vlastnosti a schopnosti – s jedním uhasíte hořící olej, s druhým zase papír nebo látku. Pokud zvolíte špatný hasící přístroj, může dojít k úrazu.

Hledáte-li hasící přístroj do domácnosti, bude pro vás nejlepší volbou ten s minimální hasící schopností 34 A, 233 B, C. Tento hasící přístroj dokáže uhasit dřevo, textil, papír, ale i plasty. Do garáže se naopak hodí hasící přístroj s číslem 13 nebo 21 A,183 B, který si poradí jak s požárem kapalin, tak i s hořícím benzínem. Na chodbách a ve sklepech by se zase měl objevit přístroj s hasící schopností 13 A nebo 21 A. Pokud si stále nejste jisti, neváhejte a navštivte naší prodejnu v Kolíně.

Vyberte si hasící přístroj přesně na míru


Požární ochrana a bezpečnost práce

Vlastníte hasící přístroj, ale objevily se nečekané komplikace? Nevadí, i přesto se na nás můžete obrátit. Náš proškolený a kvalifikovaný personál vám poskytne komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce nebo udělá revize pojízdných i přenosných hasících přístrojů, hydrantů a tlakových nádob.

Komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práceVydáno 22.11.2016
73 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín

Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín
Jistě si představíte, co je hlavní náplní firmy Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o., samozřejmě jde o hasicí přístroje především pak o servis požárně bezpečnostních zařízení. Věnujeme se základním otázkám typu, jak vybrat správné hasicí zařízení do domácnosti nebo firmy, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
hasici-pristroje-servis.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkova 260
Kolín II 280 02

hasic-servispbz@centrum.cz
+420 727 962 267


Najdete nás také zde:

ARES
captcha