Luxusní krby od zahraničních výrobců dodává firma MBTerm-krby

Krby pozvednou každý interiér a za dlouhých zimních večerů se jistě stanou oblíbeným středobodem vašeho domova. Luxusní krby pořídíte u společnosti MBTerm-krby s.r.o.. Zabýváme se prodejem krbů po celé České republice i na Slovensku. Dodáváme také krbové vložky, kouřovody, komíny a další příslušenství i náhradní díly. To vše za výhodné ceny – navštivte náš e-shop a přesvědčte se!

Vyberte si kvalitní krb známých světových značek

Krby světových značek

S výběrem a realizací krbu pro váš domov vám pomůže firma MBTerm-krby, která se zabývá velkoobchodní činností, dodávkami zboží do firem a obchodů a maloobchodním internetovým prodejem. Jsme držitelem certifikátu kvality QMS ISO 9001, takže vám zaručíme skutečně kvalitní zboží a profesionální služby od výběru až po montáž krbu.

V našem sortimentu najdete třeba americká kamna Vermont Castings nebo luxusní krby KFD, která v ČR a na Slovensku dodáváme jako jediní.

E-shop: prohlédněte si a vyberte si luxusní krby


Krbové vložky pro bezproblémové fungování krbů

Krby jsou ozdobou interiéru a zajistí příjemnou domácí atmosféru a zároveň pomohou s vytápěním domu. V tom případě je důležité vybrat kvalitní krbové vložky, které zaručí dlouhou a bezproblémovou funkčnost krbu.

Krbové vložky různých tvarů a velikostí od renomovaných výrobců najdete u nás. Jsme přímí dovozci krbových vložek a komínových systémů ze zahraničí. Zároveň jsme výhradním importérem krbových vložek UNICO, MAXFLAM a TARNAWA a nerezových komínových systémů SPIROFLEX v České republice.

Chcete po náročných dnech odpočívat u hořícího krbu? Navštivte náš e-shop a z pohodlí domova nakupte vše potřebné ke splnění vašeho snu!

Veškerý sortiment najdete na e-shopu MBTerm-krby.czVydáno 22.11.2016
322 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krbová kamna od MBTerm zahřejí celou vaši rodinu

Krbová kamna od MBTerm zahřejí celou vaši rodinu
Všechny domácnosti musí každý měsíc řešit výdaje za vytápění domu či bytu. V dnešní době se nabízí mnoho možností, které můžeme zvolit, ovšem velmi moderní volbou je řešení v podobě krbu nebo krbových kamen. Tato varianta přináší do domu příjemnou atmosféru, ale nese s sebou také řadu jiných výhod, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MBTerm-krby s.r.o. Třinec
WEBOVÁ STRÁNKA
MBTerm-krby s.r.o. Třinec
www.mbterm-krby.cz
Adresa

Adresa

Konská 153
Třinec 739 61

mbterm@email.cz
+420 774 360 045


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha