Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

Diamantové nástroje na řezání a vrtání betonu či železobetonu s ocelovými armaturami jsou snadnou cestou k dosažení rychlých, přesných a efektivních výsledků nejen při rekonstrukcích pozemních a inženýrských staveb. Společnost BBG BENDA s.r.o. působí již od roku 1993 v oblasti řezání a vrtání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji po celé ČR i v zahraničí. Díky špičkovým technologiím, mnohaletým zkušenostem a spoluprací s předními výrobci diamantových strojů a nástrojů dokáží vysoce kvalifikovaní pracovníci splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Moderní diamantovou řezací techniku lze použít při přestavbách, asanacích, rekonstrukcích a demolicích v pozemním a inženýrském stavitelství. Oproti klasickým technologiím za pomocí sbíječek vyžadujících namáhavou obsluhu je diamantové řezání a vrtání rychlé, snadné, čisté, přesné, bezpečné a v konečném součtu i cenově výhodné.

Jádrové vrtání betonu a železobetonu

Služby firmy BBG BENDA s.r.o.

Jádrové vrtání betonu a železobetonu

Na rozdíl od ručního bourání za pomoci vrtacích kladiv a pneumatických sbíječek lze díky jádrovému vrtání betonu a železobetonu dosáhnout 10 – 20x větší efektivity práce díky diamantovým segmentům zajišťujícím snadné pronikání do konstrukce. Tato metoda se využívá například při dodatečném vrtání otvorů pro rozvody, kotvení, na zkušební vrty a perforační vrty pro odstranění částí betonu a železobetonu.

Řezání betonu kotoučem

Hydraulicky nebo elektricky poháněný diamantový kotouč pily na stěny a stropy zajišťuje čistý rovný i šikmý řez bez větší námahy, který lze udělat i do betonu s ocelovými armaturami. Řezání betonu kotoučem se využívá hlavně na otvory pro dveře a okna, odstraňování částí nebo celků stěn, podlah a stropů, opravení nerovností či při demolici celých objektů.

Řezání betonu diamantovým lanem

Řezné diamanty upevněné na ocelovém laně umožňují řezání betonových konstrukcí téměř libovolné tloušťky a to i na hůře dostupných místech a v nebezpečných objektech. Původně se tato technologie využívala pro těžbu v kamenolomech, v dnešní době je upravena pro použití na pozemních a inženýrských stavbách. Řezání betonu diamantovým lanem lze provádět dokonce i pod vodou.

Více informací o službách společnosti BBG BENDA s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vrtani-rezani-betonu.cz

Vydáno 04.04.2013
751 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vrtání a řezání betonu diamantem je rychlé, účinné a přesné

Vrtání a řezání betonu diamantem je rychlé, účinné a přesné
Odstraňování či úprava betonu byl ve stavebnictví vždy komplikovaný, zdlouhavý a náročný proces. S moderními diamantovými nástroji je to však hračka! Vrtání a řezání betonu diamantem je totiž velice přesné, úsporné a rychlé řešení s efektivními výsledky. A navíc s minimem hluku, prachu a odpadní ...
PODSTRÁNKY

Jádrové vrtání do betonu

Jádrové vrtání do betonu
Profesionální jádrové vrtání betonu diamantovou řezací technikou

Řezání stěnovou pilou

Řezání stěnovou pilou
Stěnové pily s diamantovými kotouči k řezání betonových konstrukcí včetně šikmých řezů

Řezání diamantovým lanem

Řezání diamantovým lanem
Řezání mostních pilířů, masivních železobetonových konstrukcí diamantovými lanem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BBG-BENDA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BBG-BENDA, s.r.o.
www.vrtani-rezani-betonu.cz
Adresa

Adresa

Tábor 37
Brno - Žabovřesky 616 00

info@bbgbenda.com
+420 541 217 840


Najdete nás také zde:

ARES
captcha