Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Vydáno 04.04.2013
1605 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017

Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i větším skupinám.


Sportovní centrum Semily nabízí sportovní i relaxační vyžití pro všechny věkové kategorie. V prostorách multifunkčního komplexu si každý najde svou oblíbenou zábavu, nechybí ani možnost ubytování, útulná restaurace či společenský sál se zázemím pro firemní meetingy a školení.

Město Semily se nachází v blízkosti Českého ráje, jedné z nejoblíbenějších oblastí České republiky, a to jak pro turisty, cykloturisty a horolezce, tak i vyznavače zimních či vodních sportů, možností sportovních aktivit je tedy i mimo rozsáhlý komplex spousta.

Kompletní zázemí pro vyznavače jakýchkoliv pohybových aktivit

multifunkčním komplexu se nachází sportovní haly na squash, stolní tenis, florbal a míčové hry, kurty na tenis a badminton i prostor pro tréninkové golfové odpaly. Nechybí ani fitcentrum s vlastní vzduchotechnikou a vyškolenými osobními trenéry a hala na aerobní aktivity pro všechny věkové kategorie vedené profesionálními cvičiteli.

Prostory jsou jednotlivcům nebo celým skupinám k dispozici i ve večerních hodinách, potřebné vybavení pro veškeré sportovní aktivity je samozřejmě k zapůjčení.

Relaxace nejen po sportovním výkonu

Relaxační procedury jsou nezbytnou součástí psychické i fyzické pohody, ať už se jedná o odpočinek po pohybových aktivitách nebo mají sloužit jako prostředek proti každodennímu stresu. V rámci Sportovního centra Semily můžete využít i služeb profesionálního maséra, očistné sauny a zkrášlujícího solária. Příjemná restaurace zve k občerstvení a posezení všechny návštěvníky centra.

Luxusní ubytování přímo v prostorách sportovního centra

Komfortní ubytování hotelového typu patří ve městě Semily mezi nejlepší a cenově nejpříznivější. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, wi-fi a dalším příslušenstvím, přístup ke sportovištím a relaxačním prostorám je zcela bezbariérový. K ubytování si můžete přiobjednat i plnou penzi nebo polopenzi v místní útulné restauraci.  

Více informací o službách, které nabízí Sportovní centrum Semily, naleznete na webu www.sportovni-centrum.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportovni-centrum.cz