Celoroční provoz malého sálu pro stolní tenis a cvičení

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Celoroční provoz malého sálu pro stolní tenis a cvičení

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizaceSportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i větším skupinám.


Sportovní centrum Semily nabízí sportovní i relaxační vyžití pro všechny věkové kategorie. V prostorách multifunkčního komplexu si každý najde svou oblíbenou zábavu, nechybí ani možnost ubytování, útulná restaurace či společenský sál se zázemím pro firemní meetingy a školení.

Město Semily se nachází v blízkosti Českého ráje, jedné z nejoblíbenějších oblastí České republiky, a to jak pro turisty, cykloturisty a horolezce, tak i vyznavače zimních či vodních sportů, možností sportovních aktivit je tedy i mimo rozsáhlý komplex spousta.

Kompletní zázemí pro vyznavače jakýchkoliv pohybových aktivit

multifunkčním komplexu se nachází sportovní haly na squash, stolní tenis, florbal a míčové hry, kurty na tenis a badminton i prostor pro tréninkové golfové odpaly. Nechybí ani fitcentrum s vlastní vzduchotechnikou a vyškolenými osobními trenéry a hala na aerobní aktivity pro všechny věkové kategorie vedené profesionálními cvičiteli.

Prostory jsou jednotlivcům nebo celým skupinám k dispozici i ve večerních hodinách, potřebné vybavení pro veškeré sportovní aktivity je samozřejmě k zapůjčení.

Relaxace nejen po sportovním výkonu

Relaxační procedury jsou nezbytnou součástí psychické i fyzické pohody, ať už se jedná o odpočinek po pohybových aktivitách nebo mají sloužit jako prostředek proti každodennímu stresu. V rámci Sportovního centra Semily můžete využít i služeb profesionálního maséra, očistné sauny a zkrášlujícího solária. Příjemná restaurace zve k občerstvení a posezení všechny návštěvníky centra.

Luxusní ubytování přímo v prostorách sportovního centra

Komfortní ubytování hotelového typu patří ve městě Semily mezi nejlepší a cenově nejpříznivější. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, wi-fi a dalším příslušenstvím, přístup ke sportovištím a relaxačním prostorám je zcela bezbariérový. K ubytování si můžete přiobjednat i plnou penzi nebo polopenzi v místní útulné restauraci.  

Více informací o službách, které nabízí Sportovní centrum Semily, naleznete na webu www.sportovni-centrum.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportovni-centrum.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.

Vydáno 08.03.2018
Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své si tu přijde zkrátka každý.

Vydáno 03.03.2017Vydáno 04.04.2013
1436 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017