Sportovní centrum Semily zve všechny příznivce pohybu a kvalitní relaxace

Hledáte-li ideální místo pro aktivně strávený volný čas, navštivte Sportovní centrum Semily, kde naleznete prostory pro veškeré populární sportovní i relaxační aktivity na jednom místě. Centrum se může chlubit moderním vybavením a veškerým potřebným zázemím vytvořeným pro zábavu jedincům, rodinám i větším skupinám.


Sportovní centrum Semily nabízí sportovní i relaxační vyžití pro všechny věkové kategorie. V prostorách multifunkčního komplexu si každý najde svou oblíbenou zábavu, nechybí ani možnost ubytování, útulná restaurace či společenský sál se zázemím pro firemní meetingy a školení.

Město Semily se nachází v blízkosti Českého ráje, jedné z nejoblíbenějších oblastí České republiky, a to jak pro turisty, cykloturisty a horolezce, tak i vyznavače zimních či vodních sportů, možností sportovních aktivit je tedy i mimo rozsáhlý komplex spousta.

Kompletní zázemí pro vyznavače jakýchkoliv pohybových aktivit

multifunkčním komplexu se nachází sportovní haly na squash, stolní tenis, florbal a míčové hry, kurty na tenis a badminton i prostor pro tréninkové golfové odpaly. Nechybí ani fitcentrum s vlastní vzduchotechnikou a vyškolenými osobními trenéry a hala na aerobní aktivity pro všechny věkové kategorie vedené profesionálními cvičiteli.

Prostory jsou jednotlivcům nebo celým skupinám k dispozici i ve večerních hodinách, potřebné vybavení pro veškeré sportovní aktivity je samozřejmě k zapůjčení.

Relaxace nejen po sportovním výkonu

Relaxační procedury jsou nezbytnou součástí psychické i fyzické pohody, ať už se jedná o odpočinek po pohybových aktivitách nebo mají sloužit jako prostředek proti každodennímu stresu. V rámci Sportovního centra Semily můžete využít i služeb profesionálního maséra, očistné sauny a zkrášlujícího solária. Příjemná restaurace zve k občerstvení a posezení všechny návštěvníky centra.

Luxusní ubytování přímo v prostorách sportovního centra

Komfortní ubytování hotelového typu patří ve městě Semily mezi nejlepší a cenově nejpříznivější. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, wi-fi a dalším příslušenstvím, přístup ke sportovištím a relaxačním prostorám je zcela bezbariérový. K ubytování si můžete přiobjednat i plnou penzi nebo polopenzi v místní útulné restauraci.  

Více informací o službách, které nabízí Sportovní centrum Semily, naleznete na webu www.sportovni-centrum.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sportovni-centrum.cz

Vydáno 04.04.2013
1449 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním ...

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace

Sportovní centrum Semily přináší nejrůznější možnosti sportovního vyžití i relaxace
Potřebujete po zimě shodit pár kilo, zpevnit svaly nebo jen udržovat své tělo v kondici? K tomu všemu vám pomůže Sportovní centrum Semily. Poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. K dispozici vám je sportovní hala, squash, malý sál pro stolní tenis a cvičení i fitcentrum. Na své ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace
www.sportovni-centrum.cz
Adresa

Adresa

3.května 327
Semily 513 01

info@sportovni-centrum.cz
+420 481 622 996


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha