Ekologická zahradní jezírka z mimořádně odolné kaučukové folie

Okrasná zahradní jezírka jsou vkusným harmonizačním prvkem, který si můžete přizpůsobit své vlastní představě. Mohou mít podobu romantické tůňky, exotiky s písečnou pláží, vodní plochy se zurčícími vodopády, vodního bludiště a spousty dalších klasických i netradičních podob.


Zahradní jezírka však neplní jen úlohu estetickou, ale vytvářejí samostatný ekosystém, který dodá Vaší zahradě zcela nový rozměr. Vodní plocha ovlivňuje mikroklima zahrady zvlhčováním a ochlazováním v horkém létě, také bývá útočištěm rostlin a živočichů, kteří mohou eliminovat nepříjemný hmyz a postupně si vybudovat vlastní systém vytvořený samotnou přírodou.

Aby však nedocházelo k přemnožení řas a bakterií, které by z okrasného jezírka brzy udělaly „rybník Brčálník“, je zásah člověka nezbytný. Lze jej ovšem realizovat zcela ekologickou cestou bez použití chemických přípravků na čištění vody. Řeč je o správné filtraci vody a použití vysoce kvalitní a odolné kaučukové folie, která se díky svým unikátním vlastnostem postará o bezproblémový dlouholetý provoz zahradního jezírka.

Kaučuková folie vydrží až 70 let

Kromě dlouhé životnosti a mnohaleté záruky na zachování vlastností materiálu je kaučuková folie pro zahradní jezírka a ekologická koupací jezírka unikátní i v dalších ohledech:

 

  • Vysoce kvalitní materiál: Kaučuková folie vyniká pružností až 300%, roztažností i za velmi nízkých teplot, je odolnější proti mechanickému poškození a UV záření než ostatní druhy folií, vyznačuje se také mimořádnou stálostí vlastností materiálu.
  • Šetrnost k přírodě: Folie je zcela nezávadná pro vytvořený ekosystém a jeho okolí.
  • Široké využití: Lze využít jak na okrasná a koupací jezírka menších i velkých rozměrů, tak i na jezírka pro kapry a požární nebo retenční nádrže. 
  • Cena: Ve srovnání s ostatními druhy folií pro zahradní jezírka je cena kaučukové folie srovnatelná, vydrží však o mnoho déle a je odolnější.

 

Společnost BAOBAB – péče o zeleň s.r.o. se zabývá komplexní péčí o zahrady a parky a má dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhů, zakládání, rekonstrukcí, údržby a dalších služeb pro menší i rozsáhlé plochy zeleně. Pravidelně školení pracovníci firmy jsou specialisty na zahradní jezírka, která mohou plnit funkci jak okrasnou, tak mohou také sloužit jako ekologická koupací jezírka. Kromě široké nabídky služeb lze využít i odborného poradenství pro co nejefektivnější řešení Vaší zahradní plochy.

Více informací o společnosti BAOBAB naleznete na www.baobab.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.baobab.cz

Vydáno 11.04.2013
1071 Zhlédnutí
Topováno 26.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Soukromou vodní plochu můžete mít i vy. Pořiďte se zahradní nebo koupací jezírko

Soukromou vodní plochu můžete mít i vy. Pořiďte se zahradní nebo koupací jezírko
Zahrada hraje u rodinných domů, chat či chalup velmi významnou roli. Je totiž nejen místem odpočinku a setkávání, často je taky hlavní chloubou majitele domu, na kterou nedá dopustit. Budujete i vy zahradu vašich snů, ale máte pocit, že k dokonalosti jí stále něco chybí? Řešením jsou možná zahradní ...

Specialista na rodinné zahrady i péči o veřejnou zeleň

Specialista na rodinné zahrady i péči o veřejnou zeleň
Společnost BAOBAB – péče o zeleň poskytuje komplexní služby v oblasti kvalitní péče o soukromou i veřejnou zeleň. Odborní pracovníci perfektně ovládající veškeré postupy a technologie se postarají o jakoukoli zeleň s maximálním nasazením, a to i v náročných podmínkách.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
www.baobab.cz
Adresa

Adresa

Rýznerova 3/24
Únětice 252 62

baobab@baobab.cz
+420 224 319 917


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha