ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Omezená možnost pohybu není problémem jen starších lidí a trvale imobilních osob, ale dočasně se může týkat každého, kdo prodělal vážnější úraz končetin. Kromě nezbytné rehabilitace je třeba se také vybavit zdravotnickými pomůckami, které nám mohou v mnoha ohledech rekonvalescenci usnadnit. K takovým pomocníkům patří např. francouzské berle, dlahy na prsty a další fixační materiál.

Berle

Zdravotnické pomůcky prvotřídní kvality

Společnost ERILENS s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se vývojem, výrobou a distribucí zdravotnického materiálu a lokomočních pomůcek, také poskytuje řešení transportu postižených osob v různých prostředích. Produkty firmy vynikají nadstandardní kvalitou a umožňují pacientům nejen zlepšit kvalitu pohybu, ale hlavně dopomáhají k soběstačnosti a maximálnímu bezpečí. Výrobky si získaly spoustu příznivců jak v ČR, tak i v zemích EU, kam putuje přibližně 20% produkce. Významnou roli v sortimentu hrají lokomoční pomůcky, jichž je v současné době společnost ERILENS jediným českým výrobcem.


Výrobky a služby pro zdravotnictví a ošetřovatelskou péči

Hlavní snahou společnosti je zajistit komplexní péči v oblasti bezproblémové mobility a transportu pacientů ve všech oblastech každodenního života. V nabídce najdete:

- Předloketní francouzské berle a podpažní berle

Francouzské berle a podpažní berle zaručují maximální pohodlí po úrazech a při omezeném pohybu. Vynikají dokonalou ergonomií, funkčností, praktičností a moderním designem při zachování vysoké nosnosti.

- Vycházkové hole v mnoha provedeních

Dle individuálních požadavků lze vybírat vycházkové hole různých materiálů, provedení rukojetí a zajištění. Samozřejmostí je i příslušenství, díky němuž je možné vycházkové hole přizpůsobit přesně na míru každému pacientovi.

- Fixační materiál

V nabídce najdete fixační materiály prvotřídní kvality včetně podkladových materiálů a oscilačních pil pro snadné odstranění sádrových i syntetických fixací. Dlahy na prsty, unikátní snadnou a rychlou fixací drobných i vážných poranění prstů na rukou, jsou produkty vyvinuté a vyrobené přímo společností ERILENS.

Více informací o produktech pro péči o osoby se sníženou mobilitou od společnosti ERILENS získáte na www.erilens.cz.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.erilens.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Lokomoční pomůcky

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.

Vydáno 09.03.2018
Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Starší lidé, kteří už si nejsou v chůzi tak jistí, nebo i lidé po úrazu, potřebují vhodnou oporu. Pomoc při návratu do normálního života zajistí podpažní berle a další lokomoční pomůcky. Na jejich prodej se specializuje firma ERILENS, která působí na trhu už od roku 1992 a dodává i veškerý zdravotnický materiál. Spoléhejte na služby odborníka a zpříjemněte si vaši chůzi.

Vydáno 31.10.2014
Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Usnadnit pohyb osobám s různými pohybovými omezeními a zajistit kvalitní, plnohodnotný život. To jsou hlavní cíle společnosti ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Moderními pomůckami pro osoby s omezením jsou například odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands.

Vydáno 07.04.2016
Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Pohyb některých lidí je kvůli různým zdravotním problémům a postižením velmi problematický a omezený. Pomoci jim může společnost ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických lokomočních pomůcek, které usnadňují pohyb. Jednou z nich je také ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR, kterou společnost dodává v několika rozměrech.

Vydáno 11.11.2016
Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Zdravotnické pomůcky, lokomoční pomůcky a fixační materiál od společnosti Erilens usnadňuje život lidem, jejichž zdraví není bez chybičky. Díky našim výrobkům se mohou znovu pohodlně a bezpečně pohybovat a znovu mohou být soběstační. Pro lékařská pracoviště, ale i rodiny, které se starají o seniora či částečně imobilního člověka, nabízíme berle, hole, syntetické fixace i antidekubitní podložky. Přispíváme k lepšímu životu pacientů už více než dvacet let.

Vydáno 21.04.2014
Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Společnost ERILENS je léty prověřený výrobce nejen vycházkových holí, francouzských berlí a podpažních berlí. Berle a hole jsou díky své kvalitě oblíbené a vyhledávané nejen na českém trhu, ale i tom zahraničním. Všechny berle a hole jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a především také pohodlí uživatele.

Vydáno 13.06.2014Vydáno 14.04.2013
591 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2016

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patní